× تماس با ما
2 3 نظرات 855 بازدید
تاریخ انتشار 13 روز پیش

عباس آخوندی: آقای صدا و سیما! اگر حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن که بلدی؟ آقای عسگری شما به چه رویی به مردم نگاه می‌کنید؟

عباس آخوندی: آقای صدا و سیما! اگر حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن که بلدی؟ آقای عسگری شما به چه رویی به مردم نگاه می‌کنید؟

عباس آخوندي: آقاي صدا و سيما! اگر حرف زدن بلد نيستي، حرف نزدن که بلدي؟ آقاي عسگري شما به چه رويي به مردم نگاه مي‌کنيد؟

 

عباس آخوندي، وزير سابق راه و شهرسازي در يادداشتي از تحريف اظهاراتش در گفتگو با خبرگزاري خبرآنلاين در صداوسيما انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاري خبرآنلاين، عباس آخوندي، وزير سابق راه و شهرسازي در يادداشتي از عملکرد صدا و سيما و تحريف اظهاراتش در گفتگو با خبرگزاري خبرآنلاين، انتقاد کرد و نوشت:

ديروز 1400/1/14 مجري شما خبر دروغي را از قول من خواند که من گفته‌ام اگر ما نبوديم قحطي کل ايران را فراگرفته بود و نتيجه‌گيري کرد که من بايد خجالت‌زده باشم. متن گفته من که در خبرگزاري خبرآنلاين آمده و در همين تاريخ انتشار يافته اين است که: "حواسمان باشد ما ذيل فصل 7 منشور سازمان ملل بوديم. سايه جنگ روي سر اين مملکت بود. يعني ما سال 92 را يادمان نرود. اگر روند سال 92 ادامه پيدا کرده بود، الان قحطي تمام ايران را گرفته بود". کجاي اين جمله آمده است که اگر ما نبوديم قحطي تمام ايران را گرفته بود؟ آيا بررسي صحت اين خبر براي شما کار سختي بود؟

آقاي مجري‌تان در برنامه تهران 20 مي‌فرمايد که اين مطلب بي‌انصافي و بي‌احترامي به مردم است و ادامه مي‌دهد که "اگر اين صف مرغ، اگر اين صف روغن، اگر اين فيلم‌هايي که منتشر ميشود از مردم که دارند هجوم مي‌آورند براي گرفتن يک مرغ، اينها همه شما را خجالت زده نمي‌کند ما را خيلي خجالت‌زده مي‌کند. حد اقلش اينه که به قول مادربزرگ من اگر حرف زدن بلد نيستي، حرف نزدن که بلدي".

بله آقاي عسگري!

تورم بسيار استخوان‌سوز است. تورم نقطه به نقطه در پايان سال 1399 به حدود 50درصد و تورم برخي اقلام خوراکي به حدود100% رسيده است. آن‌ هم در شرايط کرونايي که بيش از 3 ميليون نفر بي‌کار شده‌اند و همان درآمد حداقلي‌شان را هم از دست داده‌اند و دولت هم هيچ چاره‌ي موثري براي آنان نکرده و شما هم در برنامه هايتان به اين موضوع نپرداخته‌ايد. چون درد مردم مساله شما نيست. در اين شرايط، شما به‌جاي آن‌که به فکر بررسي علل اين وضعيت باشيد، در پي ساختن سريال گاندو و اين قبيل داستان‌سرايي‌ها هستيد که آقاي ظريف گفت از سر تا پا دروغ است. شما بايد خجالت زده باشيد. شما به چه رويي به مردم نگاه مي‌کنيد؟

آقاي صداوسيما!

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/61751
3 نظر
محمد ترکی محمد ترکی 19:27:05 - 1400/01/18
آقای آخوندی! جنابعالی حرف زدن بلد نیستی، حرف نزدن که بلدی...
علی حیدری علی حیدری 21:17:41 - 1400/01/22
هر چی بگیم مصاف سانسور میکنه.

همون هیچی نگیم بهتره
محمد ترکی محمد ترکی 10:51:19 - 1400/01/18
سلام
دم آقای مجری گرم. آقای آخوندی شما اگه حرف زدن بلد نیستی حرف نزدن که بلدی.دقیقا" آقای مجری حرف شمارو عینا"آورده چرا ناراحت میشی..
دسته بندی