× تماس با ما
2 1 نظرات 1844 بازدید
تاریخ انتشار 25 روز پیش

محمدعلی شعبانی شخصیت واقعی جاسوس تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در سریال گاندو

محمدعلی شعبانی شخصیت واقعی جاسوس تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای در سریال گاندو

محمدعلي شعباني شخصيت واقعي جاسوس تيم مذاکره‌کننده هسته‌اي در سريال گاندو

 از هم‌نشيني با حسن روحاني تا مشاوره به ظريف/ «محمدعلي شعباني» نفوذي دوتابعيتي که با رژيم صهيونيستي و انگليس در ارتباط بود!

 موسي‌پور سريال گاندو2 همان محمدعلي شعباني، از مشاوران سابق محمدجواد ظريف و يکي از افراد دو تابعيتي تيم مذاکرات هسته‌اي مي‌باشد که البته رابطه اش با دولت به حضور در مرکز بررسي هاي استراتژيک مجمع تشخيص مصلحت نظام و همکاري با حسن روحاني برمي‌گردد.

 او همان فردي است که وقتي نمايندگان مجلس از ظريف درباره چهار دوتابعيتي تيم مذاکره‌ هسته‌اي سوال کردند با اين پاسخ عجيب وزير امور خارجه روبه رو شدند که: «جز خدمت چيزي از اين افراد نديدم، وطن‌پرستي و حمايت آنها از منافع ملي جاي ترديد ندارد!»

 شعباني کارآموز سابق شوراي ملي ايرانيان آمريکا يا ناياک در سال 2007 (1386) است. او همان سال به اسراييل هم سفر کرده است.

 دانشگاه محل تحصيل شعباني که با عنوان «مرکز عالي مطالعات شرقي- آفريقايي دانشگاه لندن» فعاليت مي کند محلي است براي تربيت ديپلمات ها و نيروهاي امنيتي انگليسي در حوزه هاي فرهنگ، زبان، سياست و تاريخ کشورهاي مستعمره انگلستان، که رابطه پنهاني با نهاد هاي امنيتي انگلستان بالاخص MI6 دارد.

 شعباني در مذاکرات هسته‌اي نقش مسئول رسانه اي و اطلاع رساني تيم مذاکرات را برعهده داشته و در زمان مذاکرات هسته‌اي نيز از برجام در رسانه‌هاي‌ غربي دفاع مي‌کرد.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/61686
1 نظر
عرفان حیدریان عرفان حیدریان 22:43:35 - 1400/01/09
نمیدونم چرا نیروهای اطلاعات ما تا حالا به این فکر نکردند که تروریست فراری ، اختلاسگر فراری و جاسوس فراری باید در کشوری که پناه گرفتند کشته شوند تا پیامی باشه برای تمام این افراد که آقا اگه اختلاس کردی رفتی کانادا نمیتونی بخوری اگه جاسوسی کردی رفتی فلان جا اگه ترور کردی در رفتی هر جا که رفتی کشته خواهی شد که جرئت نکنند این کار ها را بکنند!!!؟؟؟
دسته بندی