× تماس با ما
0 1 نظرات 990 بازدید
تاریخ انتشار 21 - 1400/01/03

قرارهایی با بایدن

قرارهایی با بایدن

قرارهايي با بايدن

 

مشکل بعضي جريانات سياسي ايران در مورد آمريکا اين است که فکر مي کنند، همان قدر که آن ها در ايران عاشق آمريکا هستند، دموکرات ها در آمريکا نيز عاشق آن ها هستند، و همين باعث پيش بيني هاي اشتباه، و دلسردي آن‌ها از دولت بايدن شده.

جواد ظريف، وزير امور خارجه گفته "بايدن بايد تا پيش از انتخابات 1400 برجام را احيا کند وگرنه تا بعد از آن اتفاقي نخواهد افتاد" که به طور آشکار، پيامي است به دولت بايدن مبني بر اينکه با دادن امتيازاتي، در انتخابات ايران به آن ها کمک کند. در کنار آن نشريه اصلاح طلب آرمان ملي در يادداشتي نوشته: "آقاي بايدن، قرارمان اين نبود". آقاي ظريف قبلا در مصاحبه اي با اعتماد، در جواب سوالي در مورد "اختيار در زمينه سياست خارجي‌ايران" گفته بود که اختياراتش "صفر" است.

البته وقتي که اين تفکر سياسي، کليد خود را پيش دموکرات هاي آمريکا جا گذاشته و سياست هاي ايران را (به اعتماد) به امضاي وزير اسبق امورخارجه آمريکا وابسته مي داند، عجيب نيست که از "کمبود اختيارات" گلايه‌مند باشد و انتخابات آمريکا را مهم تر از انتخابات در ايران بداند.

مي‌پرسيد چرا بايدن به برجام برنگشت؟ اصلا چرا برگردد، وقتي خيالش از جانب برنامه اتمي ايران راحت است؟

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/61618
1 نظر
م ع م ع 13:48:53 - 1400/01/04
اینا قصدشون نه برداشتن تحریماس!
نه خرید واکسن!
نه وارد کردن تکنولوژی! نه معیشت مردم! نه عزت و سربلندی کشور!

اینا نمازو به سمت واشنگتن و تل آویو میخونن!
زمان هشتگ واکسن بخرید حدس زدم که این جماعت بی وطن منظورشون از خرید واکسن, دادن منابع مالی به آمریکا و گره زدن سلامت مردم به آمریکاس بعد از خرید واکسن روسی, هشتگ به واکسن کارآمد تغییر کرد و بعدا هم به چشم دیدم که علنا بزرگان این جمع و خرده براندازای اینا فایزر فایزر راه انداختن!
افراد مثلا دکتری و تحصیل کردشون که عاشق مصدق هستن از چین و روسیه همه ش هیولا میسازن و برجامو بهتر از افتادن به دام چین و روسیه میدونن!!
این ها این جماعت دقیقا خود خود بدبختی و مشکل کشور و آینده ن...کسانی که حتی سلسله کلاه برداری های آمریکا در این 60 ساله رو نمی بینن و آخریش هم برجامه که هنوزم قبول ندارن و بازم چین و روسیه رو مقصر میدونن!!
دولت فعلی فقط نمود سیاسی این جماعته و مطمئن باشین این طرز فکر بازم امکان داره بیاد وسط و تکرار کنه!!!! دلیل این حرفم دوستانم هستن که یک روز تکرار کردن و امروز به حرفای پوپولیستی آقامیری پناه بردن...یعنی اینا عاشق همون حرفای عوام فریبانه ن.
فرقی هم نداره این نظام یا نظام دیگه...این بخش از جامعه ما در هر نظامی ویرانی به بار میارن!
اینا اگه زمان کوروش بودن بازم میگفتن بدیم بره زمان محمدرضا پهلوی هم بودن میگفتن بدیم بره!!
دسته بندی