× تماس با ما
3 0 نظرات 471 بازدید
تاریخ انتشار 20 - 1399/12/15

شروع هجمه‌های سنگین و سبک اصلاحات علیه دولت

شروع هجمه‌های سنگین و سبک اصلاحات علیه دولت

شروع هجمه‌هاي سنگين و سبک اصلاحات عليه دولت

انتظار هم همين بود که هر چه به انتخابات نزديک مي‌شود، اصلاح‌طبان هجمه‌هايي را عليه دولت استارت مي‌زنند تا نزد افکار عمومي به تطهير خود بپردازند.

 

در چنين شرايطي علي مطهري گفته است: روحاني اگر از ابتدا قدرت خود را حفظ مي‌کرد، با آن اختياراتي که داشت بهتر مي‌توانست عمل کند. شما نگاه کنيد او همان ابتداي دولت دوازدهم وقتي مي‌خواست فهرست کابينه را تنظيم کند چند جا فرستاد که نظر دهيد و کار به جايي رسيد که انتخاب برخي وزراي او انتخاب بيستم بود! خود روحاني از همان اول بند را آب داد و قافيه را باخت؛ اين که ديگر دولت نمي‌شود.

 

کواکبيان عضو فراکسيون اميد مجلس دهم نيز به «فرهيختگان» گفته است: درحال حاضر تقاص حمايت خود از روحاني را پس مي‌دهيم و بايد پاسخگو باشيم.

 

محمود صادقي نماينده سابق تهران تيز ضمن انتقاد از دولت، توصيه هايي نيز  براي الگوبرداري از دولت قبل ارائه کرد. عضو فراکسيون اميد مجلس دهم به «ايرنا» گفته است:من تاکيد دارم که دولت نبايد در رابطه با مشکلات فرافکني کرده و پيوسته مقصر را در خارج از خود جستجو کند چرا که بخشي از اين شرايط هم در پي اقدامات دولت است؛ به عنوان مثال در زمان افزايش قيمت بنزين به جاي اين که بعد از اعتراضات پولي به حساب مردم واريز شود، بايد اين پول قبل از اعتراضات واريز مي شد؛ اين اقدام به درستي در دولت نهم و دهم اجرا شد و قبل از برداشتن يارانه ها پول به حساب مردم واريز مي شد؛ بنابراين لازم است تا دولت تجديد نظر جدي در اين زمينه انجام داده و هوشمندانه تر عمل کند.

https://t.me/sureesrafill/7760

 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/61470
0 نظر
دسته بندی