× تماس با ما
6 1 نظرات 1532 بازدید
تاریخ انتشار 12 روز پیش

تاجزاده و تمسخر حجاب

تاجزاده و تمسخر حجاب

 

تاجزاده و تمسخر حجاب

هم زمان با اينکه کمپاني‌هاي انيميشن ساز، مثل والت ديزني و ديگر شرکت‌ها، از تبديل کاراکتر هاي همجنس‌گرا در "پويا نمايي" هاي خود - از کاراکتر هاي فرعي به کارکتر هاي جريان اصلي - خبر‌ مي‌دهند، آقاي تاجزاده به استفتايي از رهبر انقلاب در مورد حجاب در انيميشن‌ها تاخته و آن را با ارسال عکس از مريخ توسط کاوشگر آمريکايي مقايسه مي‌کند.

خوب است که ايشان نگاهي به تنوع طلبي جنسي بدون محدوديت که تبديل به جنون جنسي در غرب شده، و يا ارتباط جنسي با محارم که به تازگي، قانوني در فرانسه در مورد آن وضع شده، نگاهي بياندازند و مسئله‌ي "فرهنگ سازي" را مورد توجه قرار دهند. جالب اين که ايشان در مورد پرتاب ماهواره نور توسط سپاه پاسداران هم، ايران را با کره شمالي مقايسه و به نوعي ابراز نارضايتي کرده بود. به هرحال، نظر مي‌رسد که ايشان و همفکرانشان در پي هر موفقيتي از سمت کشورمان، سعي در مقايسه و پوشاندن آن موفقيت، با مشکل يا مسئله‌اي ديگر دارد و با بروز هر مشکلي، اولين کساني هستند که به صف منتقدان مي پيوندند‌، که به نوعي به توجيهي براي مذاکره با آمريکا و حمله به نظارت استصوابي منجر شود.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/61346
1 نظر
عرفان حیدریان عرفان حیدریان 21:46:37 - 1399/12/05
خداوند دشمنان ما را از احمق ها قرار داده است.
آخه گوگوری مگوری به چی گیر میدی!؟
من موندم به خدا چهل و دو ساله خودشونو مسخره کردند که آقا مردم از حکومت نارضایتی پیدا کنید و حکومت را تغییر دهید اخیرا به گدایی افتادند بابا به خدا تندیس *ریت به شماها تعلق میگیره ۴۲ ساااله دارید به دیوار بتنی هد میزنید
من جای شماها بودم رها میکردم میرفتم پی زندگیم...میدونید تو این ۴۲ سال چه کسا آمدند و رفتند و مردند و به زباله دان تاریخ پیوستند که اتفاقا تو همین راه براندازی جمهوری اسلامی هم تلاش میکردند؟! این مردم فطرتا متدین و حق جو هستند معتقدم این نقشه ها سر هر کشوری پیاده میشد تا حالا هزار باره نابود شده بود و حتی اسمی هم از آن باقی نمیماند. اگر فضای افکار عمومی،حجاب،سیاست و مدیریت اقتصادی این کشور را به لجن هم بکشید باز این کشور ققنوس وار از شرّ آتش بغض و پلیدی شما زنده خواهد شد و عطش خود را با حق جویی و دیانت سیراب خواهد کرد البته ما جوانان انقلابی هم بی کار ننشسته ایم که هر کار میخواهید بکنید؛ فقط کاش میدانستید و دست میکشیدید تا از آمار علاف های جهانی اندکی کم میشد.
دسته بندی