× تماس با ما
1 0 نظرات 283 بازدید
تاریخ انتشار 12 - 1399/12/05

بحران ناامیدی آمریکا: یک گروه ویژه فدرال برای بهبود اقتصادی و رفاه جامعه

بحران ناامیدی آمریکا: یک گروه ویژه فدرال برای بهبود اقتصادی و رفاه جامعه

بحران نااميدي آمريکا: يک گروه ويژه فدرال براي بهبود اقتصادي و رفاه جامعه

 

نااميدي در آمريکا مانعي براي احياي بازارهاي کار و بهره وري است ، کيفيت زندگي ، سلامتي و طول عمر جامعه را به خطر مي اندازد و سياست ها را تحت تأثير قرار مي دهد. نااميدي قبل از COVID-19 در ميان آمريکايي ها در حال افزايش بود. ويروس يک شوک نمايي بود.

 

قبل از ويروس ، ايالات متحده از بازارهاي سهام قوي و سطح بيکاري کم سابقه اي برخوردار بود ، با اين وجود 20? از مردان در سن بالا بيکار بودند.

 از سال 2005 تا 2019 ، سالانه به طور متوسط 70000 آمريکايي بر اثر مرگ نااميدي (خودکشي ، مصرف بيش از حد مواد مخدر و مسموميت با الکل) جان خود را از دست دادند. اين مرگ و ميرها در ميان افراد سفيدپوست ميانسال تحصيل کرده است.

اين نااميدي منعکس کننده زوال طبقه کارگر سفيدپوست است.

 

پاسخ هاي سياست پراکنده شده است و بيشتر آنها بيشتر معطوف به مصرف مواد مخدر هستند و نه علت اصلي نااميدي. حتي تلاش هاي بهداشت عمومي که به اين مشکل اختصاص داده شده اند ، راهکاري براي حل اين مشکلات ندارند. تلاش هاي محلي براي تقويت رفاه گروه هاي آسيب پذير وجود دارد ، اما بيشتر آنها گروههاي جدا هستند. هيچ نهادي در سطح فدرال براي ارائه پشتيباني مالي يا لجستيکي وجود ندارد و همچنين سيستمي وجود ندارد که بتواند اطلاعات مربوطه را براي جوامع ديگر به دنبال راه حل پخش کند. در حالي که آژانس هاي فدرال - مانند مراکز کنترل و پيشگيري از بيماري ها - روند مرگ و مير را رديابي مي کنند ، اما هيچ سيستمي وجود ندارد که علل اصلي اين مرگ ها را رديابي کند. تحقيقات نشان داده است که سقوط چشمگير اميد در بين مردان سفيدپوست کمتر تحصيل کرده قبل از مرگ نااميدي چندين دهه قبل است. اگر به طور منظم رفاه را اندازه گيري مي شد ، مي امکان جلوگيري از بحران مرگ زودرس وجود داشت.

 

اين مختصر مقاله، استدلال مي کند که دولت بايدن بايد يک کارگروه جديد بين فدرال براي مقابله با اعتياد و نااميدي به عنوان اولين گام حياتي تشکيل دهد. اين گروه ويژه ، روندها را رصد مي کند و تلاش هاي فدرال را هماهنگ مي کند. در غير اين صورت گروه بزرگي از کارگران که به سادگي از نيروي کار خارج شده و اميد خود را براي داشتن يک هدف از دست داده اند ، همچنان متحمل رنج مي شوند و همچنان سدي براي بهبود کامل اقتصادي هستند.

بابک معيني فر

منبع خبر:
 -https://www.brookings.edu/research/americas-crisis-of-despair-a

federal-task-force-for-economic-recovery-and-societal-well-being
 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/61338
0 نظر
دسته بندی