× تماس با ما
2 0 نظرات 817 بازدید
تاریخ انتشار 10 - 1399/12/03

سازمان‌ CIA، به دنبال نیروی کاری جوان برای این سازمان می‌گردد

سازمان‌ CIA، به دنبال نیروی کاری جوان برای این سازمان می‌گردد

سازمان‌ CIA، به دنبال نيروي کاري جوان براي اين سازمان مي‌گردد

چهره‌هاي جوان‌تر، شايد اسپانيايي‌تبار و شايد هم خاورميانه‌اي، اما به طور قطع، متنوع؛ و نشان مي‌دهد که آژانس امنيت مرکزي (CIA) به دنبال جذب نسل جديدي از اعضاي تيم خودش است. اين سازمان در 4 ژانويه از چهره جديد وبسايت خود رونمايي کرد که نه تنها به روز شده بود، بلکه کاملا متفاوت شده بود از ساير وبسايت‌هاي مشابه دولتي. اين به روز رساني، بخشي از سياست اين آژانس، براي جذب نيروي بين 18 تا 35 سال است. تنوع و شمول‌پذيري بيشتر، سياست جديد اين آژانس است، براي اينکه "همه صداها شنيده شود، مورد احترام قرار گيرد و به آن ارزش داده شود".
شرايط کاري هم، سن بين 18 تا 35 سال، مايل به سفر به واشينگتن، انجام مراحل ارزشيابي امنيتي، و تابعيت آمريکا - حتي تابعيت دوگانه- است. علاوه بر حرفه‌هاي مورد انتظار مثل کامپيوتر و تحليل‌گر نظامي، توانايي مورد نياز از طراح گرافيک تا علوم، تکنولوژي و نقشه کشي را شامل مي شود تا "براي ارائه راهکار هاي ريشه‌اي، براي کمک به سياست گزاران رده‌ بالا، از جمله رييس جمهور آمريکا، تحقيق، طراحي و توليد ارائه دهند".
جينا هاسپل Gina Haspel رييس وقت CIA گفت: ماموريت جهاني ما، جذب بهترين و درخشان‌ترين مردم آمريکا را، فارغ از نژاد، پيشينه فرهنگ و جنسيت‌شان، ايجاب مي کند. او گفت که اين ايده را از محل تحصيلش، دانشگاه لوييزويل آموخته است و آن را به عنوان اولويت استراتژيک حال حاضر توصيف کرد: "اولويت استراتژيک ما اين است: تنوع و شمول‌پذيري". CIA حتي در سال 2019 به اينستاگرام پيوست و وبسايت "اونيون" را براي ارتباط امن و ناشناس، که اصطلاحا به آن فضاي تاريک (دارک وب) مي‌گويند، راه‌اندازي کرد.
حقوق پيشنهاد شده از 159 تا 580 هزار دلار، برحسب توانايي و تخصص، متغير است. تقريبا همه پست‌ها، مدرک کارشناسي يا کارشناسي ارشد نياز دارند. محقق بودن، شرط اصلي براي دانشجويان ليسانس و بالاتر است و حقوق آن‌ها تا سقف 25000 دلار، کمک هزينه شهريه دانشجويي، در طول يک سال تحصيلي است.
وبسايت CIA نوشته " بسياري از مردم فکر مي‌کنند که کارکنان CIA، در خندق‌ها کمين کرده، پيام‌هاي کد شده مي‌فرستند، و از تجهيزات خارق‌العاده مثل دوربين‌هاي مخفي و تلفن‌هاي سري براي کارشان استفاده مي‌کنند (ما همه چيزهايي را که شما در فيلم‌ها مي‌بينيد يا در رمان‌هاي جاسوسي مي‌خوانيد را مي‌دانيم)".
سيد آريا مرتضوي

 

https://www.voanews.com/student-union/cia-seeks-younger-workforce-spy-agency

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/61319
0 نظر
دسته بندی