× تماس با ما
5 1 نظرات 1117 بازدید
تاریخ انتشار 6 روز پیش

آمریکا بعد از ترور سردار دلها؛ پیش به سوی نابودی

آمریکا بعد از ترور سردار دلها؛ پیش به سوی نابودی

آمريکا بعد از ترور سردار دلها؛ پيش به سوي نابودي

سال گذشته، آمريکايي‌ها سرمست از ترور سردار سليماني در جلسات و همايش‌هاي پررنگ و لعاب خود، اين پيروزي بزرگ را جشن مي‌گرفتند. آنها تصور مي‌کردند با ترور سردار شهيد قاسم سليماني، مي‌توانند تمام ناکامي هاي خود در منطقه را جبران کنند و آرامش را به کشور خود بازگردانند. سال گذشته در چنين روزهاي هيچ کس فکرش را هم نمي‌کرد در سالگرد شهادت اين مرد بزرگ، کنگره آمريکا به دست مردم اين کشور تسخير شود و تمام ابهت و هيمنه آمريکا در دنيا به خاک و خون کشيده شود.
تسخير کنگره آمريکا توسط معترضين به ساختار ليبرال دموکراسي آمريکايي، چهره واقعي ايالات متحده را با کيفيت فول اچ دي در معرض ديد جهانيان قرار داد. در اين سريال ادامه دار، دنيا به خوبي متوجه شد غولي که رسانه‌ها از آمريکا ساخته بودند تا چه اندازه خيالي و پوشالي است. 
در سال 2001 آمريکا به بهانه صدور دموکراسي و آزادي بيان که آنها را ارکان اصلي حکومت خود مي‌دانست به افغانستان حمله کرد. حملات بي مهابايي که با هجوم وحشيانه اين کشور به عراق تکميل شد. آمريکا در تمام اين سالها زن‌ها و کودکان زيادي در خاورميانه را به خاک و خون کشيد. با عربستان سعودي و امارات که ديکتاتورترين رژيم‌هاي دنيا را دارند، براي نابودي مردم مظلوم يمن هم پيمان شد. براي خارج کردن سوريه از محور مقاومت، دست در دست داعش مردم اين کشور را گلوله باران کرد و به بهانه هاي واهي مردم ليبي را قلع و قمع نمود. 
حال آمريکايي که براي پيش برد اهداف اسرائيل در پوشش حقوق بشر در خاورميانه ماجراجويي ميکرد، شاهد تسخير کنگره دموکراسي در دل مرزهاي خودش است. انتخاباتي پر شبهه، تهمت هاي نامزدهاي انتخابات به يکديگر، تقلب، کودتا و کشت و کشتار مردم معترض، دنيا را از خواب دموکراسي دروغين بيدار کرده است. 
دوقطبي هاي ترامپ_بايدن،  جمهوريخواه_دموکرات و ناسيوناليسم_گلوباليسم آمريکا را در معرض فروپاشي قرار داده است. شايد آمريکا هم قرار است مانند شوروي بدون شليک حتي يک گلوله نابود شود. کشوري که ساليان سال براي نابودي شوروي دست به هر جنايتي زد، امروز خودش را در جايگاه آن حس ميکند. 
قرار بود آمريکا بتواند بعد از آسماني شدن سردار بزرگ ايران، نفس راحتي بکشد اما حالا اين شهيد سليماني است که چنگ بر گلوي آمريکا انداخته است. دستاني که در فرودگاه بغداد قطع شد، اين بار قرار است دست ظلم و ستم آمريکايي‌ها در دنيا را قطع کند. 
قبول کنيم يا نکنيم، کشتي تايتانيک آمريکايي‌ها خيلي وقت است که به گل نشسته است. جريان رسانه اي صهيونيزم جهاني تا مدت زمان اندکي ميتوانند صورت آمريکا را سرخ نگاه دارند ولي طولي نميکشد که آب تمام کشتي را فراميگيرد و شکوه و جلال استکبار در درياي عظمت الهي غرق خواهد شد.

فردين ساريخاني 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/60874
1 نظر
سید امید سعیدی مقدم سید امید سعیدی مقدم 09:37:04 - 1399/10/22
ان شاا...
دسته بندی