× تماس با ما
2 2 نظرات 298 بازدید
تاریخ انتشار 11 روز پیش

دموکرات یا جمهوری خواه؟ آقای بهزاد نبوی لطفا تحریف نکنید!

دموکرات یا جمهوری خواه؟ آقای بهزاد نبوی لطفا تحریف نکنید!

دموکرات يا جمهوري خواه؟ آقاي بهزاد نبوي لطفا تحريف نکنيد!

 

جريان فاسد رسانه اي قصد دارد اين بار جو بايدن آمريکايي را به عنوان يک ناجي معرفي کند و به افراد جامعه چنين القا کند که درمان تمام دردهاي ايران در دستان اوست!


همواره تعدادي از مسئولين به خصوص فعالان اصلاح طلب، سياست هاي ايران و معيشت مردم را به سياست هاي داخلي آمريکا گره مي زنند و به جاي تکيه بر توان داخلي و تلاش براي تحقق اقتصاد مقاومتي، همواره منتظرند شخصي در آمريکا مسائل داخلي ايران را بهبود ببخشد. يکبار اوباما را در حد يک قديس بالا مي برند و او را جداي از سيستم سلطه گر آمريکا معرفي ميکنند و يکبار ديگر جو بايدن را! 


در ادامه نگاهي به تاريخچه تحريم ايران در زمان جمهوري اسلامي مي اندازيم تا شايد براي عده اي اثبات شود که رئيس جمهورهاي آمريکا چه دموکرات چه جمهوري خواه، هر دو لبه هاي قيچي صهيونيزم جهاني براي نابودي دشمنان اسرائيل و تحقق وعده هاي اسرائيل هستند! 


از اول انقلاب اسلامي در سال 1357 تا پايان رياست جمهوري اوباما، ايران 35 بار توسط آمريکا تحريم شده است. تحريم هاي کمرشکني که مشکلات فراواني را براي مردم به همراه داشته است. جالب است بدانيد از اين ميان، تعداد 24 تحريم عليه ايران در دوره رياست جمهوري دموکرات ها تصويب شده است و فقط 11 تحريم آن سهم جمهوري خواهان است! به علاوه اوباماي دموکرات با تصويب 11 تحريم ظالمانه عليه مردم ايران، در اين زمينه رکورددار است. رکوردي که به تنهايي با تمام جمهوري خواهان برابري ميکند!


از طرفي مهم‌ترين و سخت‌ترين تحريم‌ها از جمله CISSADA ، NDAA2012، CAATSA، قانون محدوديت ويزا و... همگي يا تصويب يا اجرايشان مربوط به دولت اوباماست و از طرفي بايد بگوييم دولت ترامپ با تمام خشونت و ياوه گويي هايي که دارد صرفا در مسير تحريمي که اوباما عليه ايران سامان داده است، حرکت مي کند. 


اين روزها بحث فعال سازي مکانيسم ماشه و بازگشت خودکار تمامي تحريم ها عليه ايران توسط ترامپ در رسانه ها بسيار داغ است. بايد بگوييم که اين امکان را نيز دولت اوباما و شخص جان کري ساخته و عليه ايران تسطيح کرده اند و ترامپ جمهوري خواه در اين مورد نيز در مسير تعييني دموکرات ها قدم برمي دارد. 


حال با دانشتن اين اطلاعات به تحليل مصاحبه اخير آقاي بهزاد نبوي از فعالان جبهه اصلاحات مي پردازيم. ايشان در مصاحبه اي که با روزنامه شرق داشته چنين بيان ميکند:
«طبيعي است که اگر دموکرات‌ها پيروزشوند سياست‌هاي آمريکا به‌طور کلي تغيير مي‌کند و احتمالا به برجام بازمي‌گردند وتحريم‌ها برداشته ميشود»


سخنان ايشان در راستاي پيوند زدن معيشت مردم به سياست هاي داخلي آمريکا و در جهت تقديس شخص جو بايدن است. جو بايدن بارها در مصاحبه هاي خود اعلام کرده است که در صورت انتخاب به عنوان رئيس جمهور آمريکا به برجام بازخواهد گشت، اما ايشان هيچ گاه ادعايي مبني بر لغو تحريم هاي ظالمانه آمريکا عليه ايران نداشته است. از طرفي، منظور جو بايدن از برجام ابعاد گسترده تري از آن است و مسائل موشکي و منطقه ايران را نيز شامل مي شود و با انتخاب او بايد آماده فشار رسانه اي براي گرفتن توان بازدارنده ايران و امضاي برجام جديد باشيم. اتفاق ناخوشايندي که امنيت ايران را نشانه گرفته و در راستاي تحقق طرح ليبيزاسيون ايران است!

 

فردين ساريخاني

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/59259
2 نظر
ma a ma a 01:39:02 - 1399/06/22
با سلام .
تاریخ جمهوری اسلامی اثبات کرده که تنها راه حل دفع فتنه های افراد بی مبنای صاحب قدرت که عاقبت همگی آنان ایستادگی همه جانبه در برابر آرمان های نه فقط اسلامی بلکه حتی ایرانی نظام بوده و هست . مشت پرزور بچه های انقلاب است . که مهم ترین وجهه آن همراهی اجتماعی مردم است که فقط از طریق کار رسانه ای حاصل می شود که اگر این صلاح از این جماعت گرفته شود انشاءا... با بی آبرویی چهل ساله اونها پرونده این جماعت برای همیشه بسته خواهد شد و مقدمه ای خواهد شد برای بسته شدن پرونده گام اول انقلاب اسلامی و شروع پرقدرت تر گام دوم انقلاب اسلامی . و الا ...
(قاسم سازى ِ ) حسن فرشباف (قاسم سازى ِ ) حسن فرشباف 15:14:46 - 1399/06/22
آقاى نبوى متاسفانه هنوز ویران نشده !!! هنوز هستند روستاهایى که فصل برداشت زن هاشون کمک کنند که : مردها اینجا زانو نمى زنند ... لوزان خوبه، گفتگو خوبه. ولى یه خورده هم ایران رو بگرد یه کم با این مردم گفتگو کن.
دسته بندی