× تماس با ما
2 0 نظرات 431 بازدید
تاریخ انتشار 16 روز پیش

جنایت های بی سابقه آمریکا در سوریه

جنایت های بی سابقه آمریکا در سوریه

جنايت هاي بي سابقه آمريکا در سوريه


بعد از شکست اسرائيل در جنگ 33 روزه لبنان، سران اين کشور جعلي در نشستي موسوم به کنفرانس هرتزليا اعلام کردند که لبنان مانند مچ ايران است و سوريه بازوي آن است و اين بار بايد بازوي ايران(سوريه) را قطع کنيم تا بتوانيم به راحتي اهداف خود را در منطقه تحقق ببخشيم!

 


با شروع جنگ داخلي سوريه در سال 2011، آمريکا و اسرائيل حمايت هاي مستقيم و غيرمستقيم خود را از گروه هاي تروريستي و تکفيري آغاز کردند. مدتي پس از ناکامي گروه هاي تروريستي در براندازي دولت قانوني بشار اسد در سوريه، آمريکا و اسرائيل با ساختن ائتلاف نمايشي ضد داعش سعي کردند با شعار صلح و مبارزه با تروريسم خود را به عنوان يک ناجي نشان دهند. اما هدف اصلي آن ها در اختيار گرفتن سوريه و کمک به جلو رفتن مفاد کنفرانس هرتزليا بود.

 


ائتلاف نمايشي ضد داعش آمريکا باعث کشته شدن هزاران زن و کودک بي گناه در جريان حمله هوايي جنگنده هاي آمريکايي شد. به عنوان نمونه، جنگنده‌هاي ائتلاف آمريکايي مدرسه «الباديه» در محور غربي استان الرقه را هدف حملات هوايي خود قرار دادند. اين حملات به کشته شدن اعضاي بيش از 50 خانواده سوري که به آن مدرسه پناه برده بودند، منجر شد.

 

 

جنايت هاي آمريکا و اسرائيل در ليبي
پس از مخالفت معمر قذافي با فروش نفت ليبي با دلار و ضربه خوردن چرخه پترودلار، تحريم هاي کمرشکن آمريکا عليه ليبي آغاز شد و کار به جايي رسيد که مردم ليبي تحت تاثير رسانه هاي صهيونيستي به خيابان ها آمدند. آمريکا نيز با تسليح معترضين به جنگ داخلي ليبي دامن زد. جنايت هاي آمريکا به همينجا ختم نشد و آمريکا پس از اينکه تمام عوامل بازدارنده ليبي مانند موشک و هسته اي را از دسترس اين کشور خارج کرد به همراه نيروهاي ناتو به اين کشور حمله کرد و تمام زيرساخت هاي ليبي را به کام نابودي کشاند. 

 

 

امروزه هزاران غيرنظامي ليبيايي بر اثر حمله ناتو به اين کشور جان خود را از دست داده اند و ليبي عملا به دو بخش تجزيه شده است و تا امروز نيز حملات به اين کشور ادامه دارد. 

 

قتلگاه پاکستان
باز هم الگويي تکراري! آمريکا از ساليان قبل با شعار صلح و مبارزه با گروه هاي تروريستي در جهت حمايت از دولت پاکستان وارد اين کشور شده و تاکنون از هيچ جنايتي عليه مردم اين کشور دريغ نکرده است!

 

 

طبق اعلام دانشگاه «براون» آمريکا در نتيجه سلسله اقدامات و عمليات‌هاي نظامي اين کشور در پاکستان طي سال‌هاي اخير بيش از 120 هزار نفر قتل عام شده‌اند. اين دانشگاه همچنين اعلام کرده است که عمليات‌هاي آمريکا در پاکستان قريب به بيش از 100 هزار زخمي از ميان غيرنظاميان برجاي گذاشته است.

 

موارد ذکر شده تنها اندکي از هزاران جنايت آمريکا در سطح بين المللي است. آمريکايي که تنها هدفش، پيش برد اهداف صهيونيزم جهاني است. صلح و مبارزه با تروريسم در اين سالها دو کليد براي دخالت در امور کشورهاي ديگر براي اجراي درست اهداف اسرائيل در دنيا بوده است. مفاهيمي زيبا که براي تلطيف افکار عمومي تعيين شده اند اما در پس پرده جنايتي بيش نيستند. حال کاروان اسرائيل و آمريکا با شعار صلح وارد امارات شده است. بايد منتظر باشيم و ببينيم آخر اين ماجرا به کجا ختم خواهد شد!

 

فردين ساريخاني

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/59111
0 نظر
دسته بندی