× تماس با ما
4 4 نظرات 2595 بازدید
تاریخ انتشار 11 - 1399/05/02

غیرت عربی‌تون کجا رفت؟

غیرت عربی‌تون کجا رفت؟

 غيرت عربي‌تون کجا رفت؟

 

 همه مي‌دانند و مي‌دانيم که عرب غيرت دارد. خاصه عرب آزاده و مسلمان؛ چه سني چه شيعه. ياد حسن البناء و سيدقطب و عمرمختار و ساير بزرگان و رهبران قرن‌هاي اخير هيچوقت در تاريخ گم نخواهد شد و حالا رهبراني از جنس سيدحسن نصراله، سيدعبدالملک الحوثي و ... .

 

 رهبر انقلاب در ديدار با مصطفي الکاظمي نخست وزير عراق، به بهترين وجه، با زبان کنايه و تلويحي به او مي‌گويد دين به کنار! غيرت عربي شما کجا رفت؟

 

 اين جملات رهبر انقلاب است: "آنها [آمريکايي‌ها] ميهمان شما را در خانه شما کشتند و صريحاً به اين جنايت اعتراف کردند که اين موضوع کوچکي نيست ايران هرگز اين موضوع را فراموش نخواهد کرد و قطعاً ضربه متقابل را به آمريکايي‌ها خواهد زد".

 

 بله؛ عرب هميشه ميهمان را گرامي مي‌دارد. اربعيني ها مي‌دانند چه مي‌گويم. عرب مي‌ميرد اما اجازه اهانت و آسيب به ميهمانش را نمي‌دهد.کاش مسئولين دولتي‌مون، در ديپلماسي هم ادبيات انقلابي را ياد گرفته و بکار مي‌بستند. من جاي الکاظمي مي‌بودم بايد از خجالت آب مي‌شدم. البته چقدر برادران حزب‌اللهي ما در عراق مثل حشدالشعبي در ماجراي شهادت حاج قاسم سليماني و ابومهدي المهندس سوختند و دق کردند. ولي مسئولين عراقي بايد در اين قضيه بر مبناي ديني و انساني و غيرت عربي عمل مي‌کردند که نکردند!

 

 با وجود گذشت چند ماه از شهادت فرمانده عزيزمان، رهبرمظلوم‌مان درهر سخنراني اسم حاج قاسم را بزبان مي‌آورد و درگلو بغض مي‌کند... خدا مي‌داند در خلوت شبانه چقدر براي حاج قاسم مي‌سوزد و گريه مي‌کند. بياد بغض‌هاي حضرت اميرالمومنين، بعد از شهادت مالک و عمار و ..!

 

داود مدرسي يان

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/58269
4 نظر
Reza Vafaee Reza Vafaee 12:25:11 - 1399/05/02
دقیقا اینها غیرتشان از بین رفته مصطفی الکاظمی باید بداند که آنریکا برای او و کشورش هیچ سودی نخواهد داشت
سهام نصاری سهام نصاری 15:59:47 - 1399/05/03
داغ غربت ومظلومیت آقا خیلی سنگین تر ازداغ شهادت حاج قاسم عزیز ماست اگر این بیان آقا به جناب الکاظمی کمی وجدان بعضی ها را در داخل تکان دهد جای تعجب است! این مظلومیت ادامه دارد...
سهام نصاری سهام نصاری 15:48:45 - 1399/05/03
هر قدر که بعضی از سیاسیون ما غیرت به خرج دادن ان زمان انتظار غیرت ازسیاسیون عراق داشته باشیم!
(قاسم سازی) ِ حسن (قاسم سازی) ِ حسن 13:18:40 - 1399/05/03
گفتم این عشق اگر واگذارد مرا
گفت : اگر واگذارم ، وفا مى کشد...
کره ى شمالى مى گه گندم ام رو از کشورهاى طرفدار آمریکا وارد نخواهم کرد ... ظاهرا نمک نشناسى (و برعکس اش) ربطى به دین و نژاد نداره . باید بدونى کدوم روزى رو از چه دستى مى گیرى !
دسته بندی