× تماس با ما
2 0 نظرات 2114 بازدید
تاریخ انتشار 25 روز پیش

عصر ایران: امروز برخی از مردم آرزوی احمدی‌نژاد را دارند

عصر ایران: امروز برخی از مردم آرزوی احمدی‌نژاد را دارند

عصر ايران: امروز برخي از مردم آرزوي احمدي‌نژاد را دارند

 

يک سايت حامي دولت نوشت: کاش روحاني از خود مي‌پرسيد «من رئيس‌جمهور خوبي براي مردم بودم؟»

 

عصر ايران که در سال آخر دولت در حال تغيير ريل تدريجي است، مي‌نويسد: «مردم رئيس‌جمهور خوب مي‌خواستند. کاش حسن روحاني از خود مي‌پرسيد من براي مردم رئيس‌جمهور خوبي بودم؟ چقدر به شعارهايي که دادم عمل کردم؟ مردمي که در سال‌هاي 92 و 96 با تمام وجود به ميدان آمدند و من را راهي پاستور کردند از من راضي هستند؟

 

نمي‌دانم آقاي رئيس‌جمهور پاسخ اين سوال‌ها را مي‌داند يا نه اما ما خوب مي‌دانيم. شما رئيس‌جمهور خوبي نبوديد! مشکلات اقتصادي و تحريم‌ جاي خود. اين کار آمريکايي‌هاست اما شما آنچه مي‌نموديد نبوديد.

 

شما فرسنگ‌ها با آنچه مي‌گفتيد فاصله داريد. ما رئيس‌جمهور منفعل نمي‌خواستيم.

 

مردم در سال 92 رئيس‌جمهور خوب مي‌خواستند و اين يعني از احمدي‌نژاد و سياست‌هايش خسته شده بودند امروز برخي از همان مردم آرزوي احمدي‌نژاد را مي‌کنند! چرا؟ دليل آن را بايد در عملکرد شما و دولت‌تان جست‌وجو کرد.

 

شما امروز فرسنگ‌ها با دولت اول خود فاصله داريد. در دولتي که با شوق آن را آغاز کرديد، با هدفي مشخص که مذاکره و توافق هسته‌اي بود. بعد از خروج آمريکا از برجام به عاشقي مي‌مانديد که معشوقش را از دست داده و دل از دنيا بريده است.

 

به جاي اينکه به‌دنبال راه چاره باشيد و مسير تازه‌اي را آغاز کنيد، سر جنازه برجام نشستيد و به اميد زنده شدن آن مويه کرديد.

 

واقعا مردم رئيس‌جمهوري مي‌خواستند که بي‌تفاوت نباشد.

 

واقعا مي‌شود انتظار داشت نسبت به گراني دلار، سکه، مسکن و... واکنش نشان دهيد؟ کاري کنيد؟

 

رئيس‌جمهور خوب بودن پيشکش حداقل رئيس‌جمهور بد باشيد. حداقل کاري کنيد که به چشم مردم بيايد که اين کشور رئيس‌جمهور دارد که به وضعيت مردم اهميت مي‌دهد. دلار 22 هزار تومان شده است. سفره مردم کوچک شده و شما و تيم‌تان مثل دروازه‌بان‌ها، گل شدن توپ را نگاه مي‌کنيد بدون هيچ واکنشي.

 

کاش وقتي که ديدي نمي‌تواني مي‌رفتي تا باغ اميدي که مردم به واسطه شما در دلشان ساخته بودند را به آتش نمي‌کشيدند. گاهي بودن و ماندن نشان شجاعت نيست».

 

يادآور مي‌شود سايت مذکور زماني به سمت دولت احمدي‌نژاد مي‌کشيد اما پس از روي کار آمدن روحاني، طرفدار روحاني و اصلاح‌طلب شد.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/58218
0 نظر
دسته بندی