× تماس با ما
6 0 نظرات 2386 بازدید
تاریخ انتشار 18 - 1399/04/10

سر نخ دلار 20 هزار تومانی اینجاست

سر نخ دلار 20 هزار تومانی اینجاست

سر نخ دلار 20 هزار توماني اينجاست

 

دانيال زاده مفسد بزرگ اقتصادي، 4هزار ميليارد تومان بدهي بانکي دارد. او امروز در دادگاه گفت "سال95 به حسين فريدون رشوه دادم".
حسين فريدون به خاطر دريافت چند ده ميليارد تومان رشوه، به پنج سال حبس قطعي و رد مال به مبلغ 31 ميليارد تومان محکوم شد.
 
فريدون در انتصاب رئيس برخي بانکها نقش آفرين بود و دست بر قضا، دانيال زاده نيز بدهکاري اش به همان بانک ها را پس نداده است.
مصطفي تاجزاده اخيرا مدعي شد: دلار چند هزار تومان شود، رهبري اجازه مذاکره دوباره با آمريکا را مي دهد؟
 
او مي توانست سوال درست را از رفيق فابريکش  حسين فريدون بپرسد که چرا مذاکره و توافق با آمريکا، دلار را از 3700 تومان به 20 هزار تومان رساند؟
هر چه باشد فريدون به عنوان دستيار رئيس جمهور، هم عضو تيم مذاکرات برجام بود و هم  خرداد 95 بلافاصله پس از آزادي تاجزاده از زندان، به ملاقات او رفت. 
 
تاج زاده و دوستانش هرگز درباره مفاسد فريدون موضع نگرفته اند؛ همچنان که درباره مفاسد واگذاري 18 ميليارد ارز دولتي، زد و بند در حراج شرکت هاي دولتي ، اختلاس 16 هزار ميلياردي صندوق ذخيره فرهنگيان و...
 
آنها هرگز اعلام انزجار نسبت به اين مفاسد نکردند. چرا؟ چون به تعبير حضرت امام (ره)، ريشه هاي گنديده همديگر را پيدا مي کنند.
طبق گفته هاي نماينده دادستان، يکي از دريافتي‌هاي اکبر طبري از خانواده متهم نجفي، ملکي در خيابان کريمخان بوده است. طبري بعد از دريافت، ملک را با شرايطي و صرفاً راي گم کردن رد رشوه‌ دريافتي، با واحدي از برج «روما رزيدنس» متعلق به دانيال زاده معاوضه مي کند. 
 
به گفته دانيال‌زاده، فريدون سال92 دنبال جا براي انتخابات بود و او ساختمان کريمخان را به عنوان ستاد انتخاباتي تحويل فريدون داد.
خوئيني ها و تاج زاده ها  مي دانند منابع اقتصادي چگونه هدر رفت، اما رد گم مي کنند؛ چون شريک خيانتند.

 

محمد ايماني

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/37919
0 نظر
دسته بندی