× تماس با ما
6 4 نظرات 2712 بازدید
تاریخ انتشار 12 - 1399/02/18

خط انحراف در راستای تخریب شخصیت عناصر روشنگر جبهه انقلاب

خط انحراف در راستای تخریب شخصیت عناصر روشنگر جبهه انقلاب

خط انحراف در راستاي تخريب شخصيت عناصر روشنگر جبهه انقلاب

 

بيشترين هجمه عليه اساتيد انقلابي مانند استاد حسن عباسي و استاد رائفي پور توسط کانال هاي  زنجيره اي انجام ميشود که سالهاست با حمايت پيدا و پنهان يک جريان امنيتي منحرف در مصونيت کامل از هرگونه برخورد قضايي و امنيتي فعاليت ميکنند. 

 

فعاليت اين کانالها در راستاي براندازي نرم نظام در بستر جنگ شناختي ميباشد . اين کانالها که بيشتر هم قالب طنز و فان دارند با پشتيباني فني تلگرام بيشترين مخاطب جامعه ايراني را به خود اختصاص داده اند و عليه ارزشهاي ديني و انقلابي ،هويت ملي و ايراني ،هنجارهاي اخلاقي جامعه ،تحقير هويت ايراني و بزک غربيها فعاليت ميکنند.

 

مديريت همه اين کانالها در داخل کشور ميباشد و در آشوبهاي چند سال اخير بعنوان محرک اصلي تجمعات و آشوبها عليه نظام فعال بوده اند. يک جريان امنيتي منحرف در سايه غفلت يا ساده لوحي برخي بزرگان نظام با استفاده از بودجه و امکانات نظام اين کانالها را تقويت و براي آنها مصونيت آهنين ايجاد کرده است تا راحت پروژه براندازي نرم را رقم بزنند. 

 

همين جريان امنيتي منحرف در مقابل اقدام به پرونده سازي و به زندان افکندن يا تخريب شخصيت عناصر روشنگر جبهه انقلاب مانند استاد حسن عباسي و استاد رائفي پور و استاد کوشکي و....يا مديران کانالهاي انقلابي ميکند تا مسير براندازي نرم خود را هموارتر کند .

 

از شبکه نفوذ دشمن انتظاري بيش ازين نيست اما غفلت و کوته فکري و ساده لوحي بزرگان و نهادهاي انقلابي در مقابل اين توطئه آشکار باعث شرمساري و تعجب فراوان است. 

 

انتقام سخت تنها با حذف خونين و دردناک اين شبکه مخوف ضدامنيتي و پايان دادن به شرارت ها و فتنه انگيزي هاي 40 ساله آنها توسط بچه هاي انقلاب معنا پيدا خواهد کرد.

 

سعيد درخشان

 

 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/36707
4 نظر
محسن کبودخانی محسن کبودخانی 22:02:06 - 1399/02/18
یعنی واقعا این انتقام سخت با حذف خونین و دردناک این شبکه رخ میدهد؟؟اگر این اتفاق بیفتد چه میشود
محمدرضا علیزاده محمدرضا علیزاده 01:11:14 - 1399/02/19
با سلام ،
کاملاً موافقم و اگر لیاقت داشته باشم حاضرم در سربازی این امر خطیر و مقدس سر ببازم زیرا فکر میکنم باید یکبار برای همیشه ریشه این بی ریشه گان وطنفروش که علنأ شمشیر را از رو بسته‌اند را از بیخ و بن نیست و نابود کرد،
ان‌شاءالله به امید تحقق این امر متعال ،

یا حق
جعفر کاظم زاده جعفر کاظم زاده 22:58:29 - 1399/02/19
ایت الله بهشتی: ما مثل شیشه ایم بشکنید ما را تیز تر میشویم
مهدیه مهدوی مهدیه مهدوی 16:27:40 - 1399/02/30
بزرگترین مشکل ما همین غفلت و ساده انگاری بزرگان و نهادهای انقلابی است،اگر همچون دوران انقلاب که خود، جوانان ان دوره بودند به جوانان درپی حقیقت و انقلابی این دوره بها می دادندشاید حالا شاهد جریان های ضد انقلابی به مدیریت جوانان غرب زده ی همین دوره نبودیم
دسته بندی