× تماس با ما
14 7 نظرات 8736 بازدید
تاریخ انتشار 12 - 1399/01/18

موجوداتی ترسناک تر از جن!

موجوداتی ترسناک تر از جن!

موجوداتي ترسناک تر از جن!

 

اين چند خبر را ببينيد:


ترامپ: «اگر ميزان مرگ و مير مبتلايان به کرونا در آمريکا کمتر از 200 هزار نفر شود، بسيار خوب اقدام شده است».
 

آمريکا، ايتاليا و انگليس: بيماران کرونايي مبتلا به سندروم دان، فلج مغزي و اوتيسم در اولويت درمان کرونا قرار ندارند.
 

اسپانيا و ايتاليا: بيماران کرونايي بالاي 80 سال در اولويت درمان قرار ندارند.
 

جمهوري چک محموله ماسک و دستکش ايتاليا که از چين خريداري شده بود را ربود.
 

الميادين، به نقل از منابع آگاه فرانسوي گزارش داد که آمريکايي‌ها ماسک‌هاي سفارش شده از سوي فرانسه را از فرودگاه‌هاي چين به سرقت مي‌برند. تاجران آمريکايي در فرودگاه شانگ‌هاي پول‌هاي هنگفتي با خود دارند تا محموله ماسک‌هاي سفارشي از سوي کشور‌هاي اروپايي را بقاپند.
 

در تايلند مقصد محموله‌اي حاوي حدود 200 هزار ماسک  N95 را که به‌سفارش دولت آلمان (براي استفاده نيرو‌هاي پليس) در حال بارگيري بود به آمريکا تغيير دادند. وزير امور داخلي ايالت برلين اين اقدام دولت آمريکا را دزدي دريايي مدرن خواند.


در روز‌هاي گذشته محموله‌اي شامل چهارميليون ماسک که از سوي يک شرکت سوئدي به نام مولنليکه راهي ايتاليا و اسپانيا شده بود در ميانه راه توسط فرانسوي‌ها به سرقت رفت و ضبط شد.
 

جمهوري چک محموله صادراتي ماسک چين به ايتاليا را به نفع خود مصادره کرد و طبق گفته رسانه‌هاي ايتاليايي، جمهوري چک ماسک‌هاي ارسال شده چين به ايتاليا را در مسير انتقال مصادره کرده است.


به گزارش القدس العربي، المسليني وزير تجارت تونس در يک مصاحبه تلويزيوني خبر داد که ايتاليايي‌ها يک کشتي حامل مواد الکلي و ضدعفوني‌کننده را در درياي مديترانه به مقصد تونس، به غارت برده‌اند.


پرستاران آمريکايي بعلت کمبود تجهيزات حفاظتي درماني و گان، خود را با کيسه زباله مي پوشانند.


دستمال توالت در اروپا و آمريکا ناياب شد.


فروشگاه هاي زنجيره اي در ايتاليا و انگليس غارت شد.


بيماران کرونايي ايتاليا در راهروهاي بيمارستان ها بستري مي شوند.
و ...

 

هر کدام از اتفاقات بالا اگر در ايران اتفاق مي افتاد، تيتر يک رسانه هاي غربي قرار مي گرفت و جريان غربگراي داخلي فضاي کشور را متشنج مي کرد و ايران و اسلام را تحقير مي کردند.

 

اما اينها واقعيت امروز جهان غرب است؛ دنيايي که منطقش زور و قدرت و فريب است. با وجود همچنين انسان هايي که طي قرن هاي اخير، هميشه ساير ملت ها را به تمسخر کشيده و آنها را غارت کرده و ميليون ها بي گناه را کشته اند و حالا به خودشان هم رحم نمي کنند، نيازي به جن و شيطان نيست. اينها از شيطان بدترند. چشم اميد به همچنين موجوداتي سم مهلکي است که افرادي سالها در گوش مردم ما خواندند که بايد به کمک غرب مشکلات کشور را رفع کنيم!

 

حالا بحران کرونا نشان داد تنها راهِ سالم ماندن از گزند اينچنين موجوداتي در اين جهان، قوي شدن است. ما بايد قوي بشويم. اينها به خودشان هم رحم نمي کنند!

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/35923
7 نظر
علی محمودی علی محمودی 19:16:21 - 1399/01/31
سلام و درود.
محمد امین طاهری محمد امین طاهری 04:13:29 - 1399/04/27
دم استاد و مصافی ها گرم ...!!! ولاغیره ...
علی احدی علی احدی 23:04:20 - 1399/01/18
سلام به استاد سلام برسونین و دم همه شما گرم
ffff موذن ffff موذن 01:27:54 - 1399/01/21
سلام دم استادگرم
عطیه صحراگرد کرمانی عطیه صحراگرد کرمانی 19:46:49 - 1400/01/20
سلام ، آدم با خوندن این چیز ها دیگه واقعا نمی دونه چی بگه ! بعضی وقتا دلم خیلی برای خودمون میسوزه که اجازه میدیم بیش از حد تخریبمون کنن. می دونین من می دونم که واقعا بعضی از مسئولین بی کفایت هستند اما اینکه اجازه بدیم تیتر یک رسانه های غربی بشیم ، تقصیر خودمون هست ! تقصیر نا آگاهی مون هست ! نا آگاهی در پخش کلیپ های دستکاری شده و باور کردن آنها ، بعضا حس می کنم اون قدری که باید روی کشورمون غیرت نداریم !
درسته که واقعا اوضاع بهم ریختس اما اینو یاد نگرفتیم که خودمون درستش کنیم !
دوستای من ، ما ها که دهه هشتادی هستیم ، همه به فکر رفتن به کشور های خارجی برای تحصیل و زندگی هستن ب اینکه آنچنان سطح زندگی بالایی ندارن و دارن به شدت درس می خونن که بعد از قبولی توی کنکور هر طور شده برن ! بعضی وقتا با خودم می گم خب چرا باید همه هی بگن ما میریم ؟ اگه همه بخوان برن که دیگه از ایران عزیزمون چیزی نمی مونه! دیگه کی می خواد بمونه و درست کنه اوضاع رو ؟ مثل این میمونه که ما اتاقی که تو خونمون داریم خیلی کثیف شده باشه ، لباسا ریخته کف زمین و هر سری می ریم بیرون دوباره بیایم بیشتر به هم بریزیم و بریم ، آیا تا آخر عمر میشه اون اتاق رو تمیز نکرد ؟ مگر چقدر بی مسئولیت باشی که بی خیال باشی و بگیم مامانم باید تمیز کنه ! آیا ما از اینکه اتاقمون به هم ریخته اس نا امید می شیم و میریم ؟ اونم برای همیشه ؟ چطور وقتی همه وسایلمون داخل اون اتاقه دیگه برنگردیم ! خب وقتی می بینیم کسی نیست که اون اتاق رو تمیز کنه، آخرش باید بهمون بر بخوره و اون جا رو سر سامون بدیم ! اگه یه روزی کشور ایران بودم ، دلم با شنیدن این حرفا خیلی میشکست ، همه تنهام بزارن و برن و هیج کس نباشه که اوضاعم رو سر و سامون بده ؟ درسته که باز هم این اوضاع مسبب اون یکی دیگه هست و اون ها شاید به ما اجازه درست کردن اوضاع رو ندن ولی بلاخره که تسلیم میشن و میرن ! میدونم که خیلی ها آخرش بازم می کن برو بابا و از حرف من رد میشن ولی به نظرم داریم فقط از سر باز می کنیم تقصیراتمون رو .
امیدوارم درست بشیم . ان شاءالله
 بدون نام 15:45:05 - 1399/02/20
سلام میشه من در مصاف کاری انجام دهم
ffff موذن ffff موذن 01:29:37 - 1399/01/21
میشه خانمام تومصاف همکاری کنن؟
دسته بندی