× تماس با ما
2 1 نظرات 571 بازدید
تاریخ انتشار 11 - 1399/01/12

کارزار انتخاباتی ترامپ به سبک دیکتاتورها

کارزار انتخاباتی ترامپ به سبک دیکتاتورها

آنچه در روزنامه«اينديپندنت» چاپ«انگليس» مي خوانيد:

 

کارزار انتخاباتي ترامپ به سبک ديکتاتورها

 

 
 
تيم انتخاباتي ترامپ به شبکه‌هاي تلويزيوني در مورد سوء‌استفاده از اظهارات او هشدار داده است.

 

يکي از تبليغات تلويزيوني بر کم‌اهميت جلوه دادن کرونا از سوي ترامپ متمرکز است.

 

تيم انتخاباتي دونالد ترامپ تهديد کرد در صورتي که شبکه‌هاي تلويزيوني‌اي که به پخش تبليغي که در آن رئيس جمهوري از ويروس کرونا به عنوان شايعه ياد مي‌کند، ادامه دهند آن شرکت را تحت تعقيب حقوقي قرار خواهند داد.

 

الکس کنون، مشاور حقوقي کارزار انتخاباتي ترامپ، در نامه‌اي به شبکه‌هاي تلويزيوني در ايالات حساس از نظر انتخاباتي، از آنها خواست پخش تبليغي را که توليد ابرگروه ليبرال (super PAC) با نام «اولويت‌هاي ايالات متحده» (Priorities USA) است، «متوقف کرده و پايان دهند.»

 

به گزارش نشريه هيل (The Hill)، ابرگروه «اولويت‌هاي ايالات متحده» 6ميليون دلار خرج اين تبليغ کرده است که در ايالات فلوريدا، ميشيگان، مينه‌سوتا، پنسيلوانيا و ويسکانسين پخش مي‌شود.

 

اين تبليغ شامل صداي رئيس جمهوري است که بحران ويروس کرونا را کم‌اهميت مي‌شمرد و در پس‌زمينه، تصوير نموداري از صعود نجومي موارد ابتلا در ايالات متحده ترسيم مي‌شود.

 

گرچه رئيس جمهور ترامپ بعد از کشف اولين مورد ابتلا در ايالات متحده در ماه ژانويه وضعيت اين بيماري عالم‌گير را کم‌اهميت تلقي کرد، کارزار انتخاباتي او تمرکز خود را معطوف به قطعه‌اي از صداي او کرده است که در آن، ظاهرا رئيس جمهوري اين ويروس را «شايعه» مي‌خواند.

 

 واشنگتن پست، اسنوپز(Snopes)، و سايت FactCheck.org متفق‌القول هستند که چنين اظهاري مبني بر آن که آقاي ترامپ اين ويروس را شايعه خوانده است، صحت ندارد.

 

 
در نامه نگاشته شده به شبکه‌هاي تلويزيوني آمده است:
 «از آنجا که محور تبليغ ابر گروه اولويت‌هاي ايالات متحده کذب است و صحت ندارد، شبکه شما بلافاصله موظف به توقف و پايان دادن پخش آن است تا با پيروي از مقررات مجوزهاي کميسيون فدرال ارتباطات، در راستاي منافع عمومي گام برداريد و از تعقيب‌هاي حقوقي زمان‌بر و هزينه‌بردار، دور بمانيد.»

 

 
جاش شورين، از کارشناسان ارشد گروه اولويت‌هاي ايالات متحده، در توييتر گفت: 
«کارزار ترامپ با قلدري کردن عليه شبکه‌هاي تلويزيوني مي‌خواهد پخش تبليغ ما را متوقف کند. آنها قادر به چنين کاري نخواهند بود، چون اين تبليغ چيزي نيست جز حرف‌هاي خود ترامپ. بياييد مطمئن شويم که افراد هر چه بيشتري آن را ببينند.»

 

#آن_سوي_مرزها‌‌‌‌‍

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/35686
1 نظر
حامد خادم مهدی حامد خادم مهدی 19:11:25 - 1399/01/12
سگ زرد برادر شغاله
هر خری هم رئیس جمهور امریکا بشه افسارش دست ماسون هاست
باید خودمونو قوی کنیم که برامون فرقی نکنه چه خری کجا رئیس جمهور میشه
ایران باید ابر قدرت جهان بشه در همه زمینه ها و به امید خدا میشه.