× تماس با ما
6 2 نظرات 1178 بازدید
تاریخ انتشار 16 - 1398/10/27

تا حالا دقت کردین...

تا حالا دقت کردین...

تا حالا دقت کردين...

يه عده تو کشور دقيقا از زبان دشمن حرف مي زنن!!! به طوريکه اگه اونا رو نشناسي گمان مي کني که خود دشمنن!

اخيرا عده اي افراد، از هماهنگي ايران با آمريکا قبل از حمله به پايگاه نظامي عين الاسد سخن مي گفتن!؛ و يا اينکه قبل از انتشار فيلم هاي داخل پايگاه آمريکايي(اون هم با تأخير چند روزه) مطرح مي کردن که اصلا اين حمله هيچ خسارتي به دشمن وارد نکرد و هيچ تلفاتي از دشمن نگرفت و يا خيلي نکات ديگه که حتي خود دشمن هم به اين صراحت بيان نمي کرد!!!
 
 به واقع اين عزيزان به دنبال کدام فتح الفتوح عظمي اينگونه خويشتن را به در و ديوار مي کوبند؟! 
 
يه سوال جدي! واقعا تو مغز اين افراد چي مي گذره؟ و دنبال چي هستن؟!

 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/33174
2 نظر
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند اسلام 20:43:09 - 1398/10/27
سلام
تو مغزشون براندازی نظام هست.
واقعا به صحبتهای دکتر حسن عباسی که فرمودند اقای حسن روحانی جاسوس اسرائیل هست دارم ایمان میارم.کدام حرفها و اعمال اقای روحانی و وزرایشان خصوصا بعد از انتخابات ریاست جمهوری به مصلحت اسلام و انقلاب و نظام و مقاومت و مردم بوده است.
مثلا وقتی که در لبنان و عراق اعتراضاتی بود که به دست غربیها درست شده بود و هر لحظه احتمال چنین کارهایی در ایران میشد یکباره بنزین افزایش پیدا میکند با وجود تکذیب افزایش بنزین تا چند روز قبل از ان توسط خود روحانی و وزرایش و عدم برخورد با اغتشاشگران در دو روز اول تخریبها توسط نیروی انتظامی که زیر نظر وزارت کشور هست چه چیزی را نشان میدهد.
ایا واضح تر از این نیست که روحانی و کابینه اش ضد نظام ترین دولت جمهوری اسلامی است.
تمامی تصمیمات اقتصادی که گرفته همه علیه مردم هست تا مردم را از نظام دلسرد کنند.پس کجاست وزارت اطلاعات که با نفوذیها مبارزه کند ما هر وقت خبر دستگیری جاسوس شنیدیم 95% ان را اطلاعات سپاه گرفته بود و همان 5% هم به کمک اطلاعات سپاه بود.
به نظرم در مجلس جدید باید وزارت اطلاعات از مجموعه دولت جدا شود و سازمانی شود که رهبری ریاست آن را تعیین کنند که اگر چنین شود به خدا قسم میخورم حداقل 60% دزدیها و رانتها حل میشود.چون دولتها تا قبل از انجام این کار با فشار بر روی وزیر و روسای ان از عدم پیگیری رانتها و فسادهای با ارقام بالا که به وزرا کاملا ربط دارد جلوگیری میکنند ولی اگر وزارت اطلاعات از زیر مجموعه دولت خارج شود قطعا وزرا از ترسشان دست به چنیت غلطهایی نمیزنند.
لطفا به اطلاع استاد رائفی پور برسانید که طرح جدایی وزارت اطلاعات از مجموعه دولت و تعیین ریاست ان توسط رهبری یا دیگر ارگانها را پیگیری کنند.به خدا ایده عالی هست که باید همان زمانی که فرماندهی کل قوا از دولت گرفته شد و به رهبری داده شد و الان قدرت نظامی ایران را به وضوح میبینیم انجام میشد.
اگر فرماندهی کل قوا و اختیارات ان در دست دولت بود الان با اطمینان کامل میگم که قدرت نظامی ما از افغانستان حال حاضر هم کمتر بود.
تو را به خدا این طرح پیشنهادی جدایی وزارت اطلاعات از دولت را به استاد رائفی پور برسانید.
باتشکر
ادریس ملک لو ادریس ملک لو 18:07:38 - 1398/10/30
خوب چاره چیه یا باید باروت گلوله رهبری باشیم بزنه تو مخ این اوباش یا باید مثل نظاره گران صحنه عاشورا فقط نگاه کنیم گریه کنیم بعد هم فراموش