× تماس با ما
13 9 نظرات 2662 بازدید
تاریخ انتشار 16 - 1398/10/22

آشوب میدانی سلبریتی‌ها با کارگردانی سفیر انگلیس

آشوب میدانی سلبریتی‌ها با کارگردانی سفیر انگلیس

با انتشار خبر ميدان داري و سازماندهي تجمع روز گذشته مقابل دانشگاه اميرکبير توسط سفير انگليس، موج خبري جديدي در اين باره در فضاي رسانه‌اي به راه افتاد.

نکته جالب اين تجمع اما حضور حداقل چند هنرمند و سلبريتي از جمله «جعفر پناهي»، «هانيه توسلي» و «پرستو صالحي» در اين تجمعات و پوشش آنلاين هنجارشکني‌ها در صفحات شخصي‌شان بود.

اين در حالي است که روز گذشته تعدادي از بازيگران و هنرمندان در اقدامي هماهنگ اقدام به انتشار فراخوان تجمع براي روز يکشنبه کرده بودند که شايد اکنون و با مشخص شدن نقش سفارت انگليس در ماجرا بهتر بتوان به نحوه هماهنگي مجازي هنرمندان پي برد.

خبر ارتباط هنرمندان با سفارتخانه هاي اروپايي در يک سال گذشته بارها مطرح شده و برخي هنرمندان نيز در جشن تولد ملکه انگليس در سفارت اين کشور حضور پيدا کرده بودند.

همچنين طي سال‌هاي گذشته چندين سفارت اروپايي ميزبان ضيافت افطار برخي هنرمندان نشان‌دار بودند.

همچنين سال گذشته خبر دستگيري و محکوميت «ارس اميري» به جرم سازماندهي و وساطت ميان سفارتخانه‌هاي خارجي با سلبريتي‌ها خبرساز شده بود.

بيانيه هماهنگ چندي قبل جمعي از اين سلبريتي ها که با فرصت طلبي و موج سواري نسبت به حوادث آبان ماه صادر شده بود، نشان ديگري از سازماندهي پشت پرده سلبريتي‌ها داشت که با اتفاقات اخير به نظر مي‌رسد ارتباط آن‌ها و سفارتخانه‌ها وارد فاز جديدي شده است.

ياشار تهراني

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/33011
9 نظر
حمدالله سعیدی حمدالله سعیدی 17:08:03 - 1398/10/23
سلام چرا این سفیر خائن و بیرون نکردن دیگه باید چکار میکرد که از نظر دیپلماتیک سلب اقامت میشد فکر کنم یکی از دلایلش تحصیل برخی از مسئولین حاکم در انگلیس باشه .شما نظرتون چیه؟
مهدی جوان مهدی جوان 04:18:03 - 1398/10/25
برخی نه چهار هزار از فرزند آقا زاد ها از حدود 40 سال انقلاب در انگلیس تحصیل کرده و میکنن
جمکرانی علی جمکرانی علی 21:27:42 - 1398/10/24
سلام، به نظر بنده اگر تشبیه کنیم: استکبار مرکب است از جسم و روح؛ آمریکای جنایتکار ظاهر و دست و پای استکبار با جنگ سخت همه جا حضور دارد و انگلیس خبیث باطن استکبار در جنگ نرم فعال و این که مظلوم نمایی پیشه کند و حرف از قانون و مقررات زند پایبند است. البته آل سعود و فرانسه؛ هلند، فلسطین اشغالی [اسرائیل] و یکی دیگر کشور ر.ه. بماند؛ که همین خود اسرائیل و صهیونیست، من و نفس استکبار است.
 بدون نام 09:23:10 - 1398/10/23
اینا همونایی هستن که چهار روز پیش از ترس سیل خروشان مردم خشمگین و ناراضی تو سوراخ هاشون خزیده بودند و حالا فرصتی برای عقده گشایی و موج سواری رو جریان مواج این روز های ایران کردن وقتی میگیم مرگ بر آمریکا باید یه همچین آدمایی رو هم تو صف اول قرار بدیم واقعا تلاششون برای دفاع از منافع آمریکا و وطن فروشی قابل تحسینه بودن همچین آدمایی به عنوان سفیر فرهنگی توی سینماو تلوزیون ایران خجالت آوره
یا علی یا علی 21:30:26 - 1398/10/22
خوشی زده زیر دلشون. بی شرفای خدانشناس، درد نکشیدن که درد مردمو حس کنن. این وطن فروشا همشون به فکر منافع خودشون هستن وگرنه نه دلشون به حال قربانیان هواپیما سوخته و نه خونشون به خاطر این ملت بدبخت به جوش اومده. شرم دارم از اینکه اینا هم وطن من باشن
محمد ترکی محمد ترکی 23:33:41 - 1398/10/22
دقیقا" یاعلی
م زین الدینی م زین الدینی 11:04:12 - 1398/10/30
اگه یکی دوتا از این به اصتلاح هنرمند پیشه هارو یه حال درست درمون بهشون بدن. دیگه غلط میکنن دایه دلسوز تر از مادر بشن. این بیچاره ها نه پول کافی دارن که یدفعه بیخیال این مملکت بشن و برن.و نه اینکه اون ور این خاک کسی براشون یقه جر نمیده. خودشون هم میدونن که بدون پول اونور خبری نیست. پس لابد این دم تکون دادن ها برای گرفتن پول از غربیهاست تا برن اونور و راحت و بدون مشکلات مالی زندگی کنند. والا نه لانه فساد اینگلیس نه این به اصتلاح دایه دارن فرهنگ دلش به حال من ایرانی و بچه های این خاک نسوخته. اقا مگه خیانت شاخ و دم داره. خب اینا خاین هستند نسبت به خون این همه شهید. این همه جنباز. بابا میدونید بچه بدنیا نیومده بدون پدر یعنی چی. شهدای مدافع حرم حتی بچه هاشون را هم ندیدن و شهید شدن. حالا این طفل معصوم تو هجده سالگی از خودش نمیپرسه بابای که من هرگز ندیدمش .بخاطر چی کشته شد.اقا جان دست خایین و منافق کوتاه کنید. قران هم گفته شدت نفرتش به مراتب نسبت به منافق خیلی بیشتر از بی درن ها و کافر هاست.حالا سپاه هرچقدر هم موشک بزنه. وقتی کرم درخت داره تنه درخت میپوسونه . باید به فکر افت کش باید باشیم.والا ریشه امون میزنن
منم سردار حاجی زاده هستم منم سردار حاجی زاده هستم 22:37:09 - 1398/10/22
مرگ بر انگلیس و ابتدا (به جا عبارت تمام معروف چون ما اول راه جدیدیم ... !!!)
لیلا پورقیومی لیلا پورقیومی 00:09:16 - 1398/10/23
انگلیس لانه ی جاسوسی زمان حال است. در سفارتش باید گِل گرفته شود
دسته بندی