× تماس با ما
11 6 نظرات 4199 بازدید
تاریخ انتشار 10 - 1398/10/14

رویکردهای احتمالی اقدامات ایران در پاسخ به آمریکا

رویکردهای احتمالی اقدامات ایران در پاسخ به آمریکا

در باب اقدامات احتمالي ايران در قبال جنايت تروريستي و ضد حقوق بشري آمريکا که در تناقض با تمامي پروتکل هاي نظام حقوق بين الملل تلقي مي شود، نظرات گوناگوني قابل طرح مي باشد که از جمله مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

همانطور که در پيام رهبري اشاره شد و دلبستگان مقاومت خونخواه سردار سليماني معرفي شدند، لذا امر آتش به اختيار در متن پيام مستتر است و از اينرو علاوه بر محور مقاومت در منطقه، علاقمندان و عاشقان سينه چاک سردار سليماني در اقصي نقاط عالم، گريبان آمريکا را به سختي خواهند فشرد. 

از آنجائيکه آمريکا متمسک به اقدام نظامي گشته و فرماندهان ايراني و عراقي را مورد هدف قرار داده لذا بالتبع انتظار مي رود اقدام تلافي جويانه ازسوي دولت ايران نيز در حوزه نظامي تعريف و فرماندهان ارشد آمريکايي را شامل شود تا دريابند که به فرموده رهبري "دوران بزن دررو به اتمام رسيده است".

علي ايحال به باور نگارنده و بنا بر پيام رهبري مقتدر ايران، انتقام ايران به خونخواهي سردار رشيد اسلام و همراهان صديق و مطهرش تنها برآمده از يک ناحيه خاص نخواهد بود و از زواياي گوناگون موجوديت آمريکا در منطقه را متزلزل و دولتمردان آمريکا را به استيصال خواهد کشاند.

#انتقام_سخت_از_آمريکا

@najva_net

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/32836
6 نظر
 بدون نام 10:34:47 - 1398/10/15
انشاالله سردار همان نفس زکیه آخر زمان می باشد.
واحد سیاسی(نجوا) . واحد سیاسی(نجوا) 19:52:43 - 1398/10/19
با سلام؛
«نفس زکیه» شخصی است به نام محمد بن الحسن که به دلیل زهد و عبادت، در روایات به او لقب نفس زکیه داده شده است. وی از اولاد امام حسین(ع) بوده و به عبارتی سید حسینی است.
بنابر آنچه از روایات و اخبار به دست می‌آید وظیفه نفس زکیه پیام رسانی برای امام است. پس از ظهور امام مهدی(عج) و اعلان جهانی این ظهور توسط صیحه آسمانی، ایشان به یارانشان می‌گوید مردم مکه مرا نمی‌خواهند در حالیکه برای هدایت فرستاده شده‌ام، شایسته است شخصی همچون من این مطالب را برای ایشان بگوید تا برای آنها حجت تمام شود. سپس یکی از یارانش را می‌طلبد و به ایشان می‌فرماید: نزد اهل مکه برو و به ایشان بگو من فرستاده فلانی هستم و او به شما می‌گوید: ما اهل بیت رحمت و معدن رسالت و خلافت هستیم و از ذریه محمد(ص) و سلاله پیامبرانیم. ما مظلوم واقع شده‌ایم و مردم به ما ستم کرده‌اند و ما را آواره ساخته‌اند و از هنگام رحلت رسول خدا(ص) تا امروز حق ما غصب شده است. اکنون ما از شما چشم یاری داریم و از شما یاری می‌طلبیم. پس ما را یاری کنید. وقتی او شروع به صحبت می‌کند مردم مکه بر او هجوم آورده و او را سر می‌برند.
 بدون نام 15:44:18 - 1398/10/15
بنظرم آمریکا با همون صونیست ها وقتش که از منطقه برنده بیرون ایران باید این کارا بکند
یا علی یا علی 16:22:25 - 1398/10/14
تنها انتقامی که ذره ای تنها ذره ای از آلام ما را و تمام آزادگان جهان را خواهد کاست نابودی اسرائیل و آمریکا و فتح قدس است. هیچ انتقام دیگری جز حذف کامل آمریکا و اسرائیل از روی زمین قابل قبول و درخور این داغ نخواهد بود
مرتضی نورزاده مرتضی نورزاده 20:41:42 - 1398/10/17
حتما باید از ترامپ انتقام سخت سخت گرفت.
ولی آقازاده ولی آقازاده 00:56:13 - 1398/10/15
خروج آمریکا از منطقه شاید خواست خودشان هم باشد.ما مأمور به انجام تکلیفیم و نتیجه با خداست.با تمام توان باید ضربه بزنیم.
دسته بندی