× تماس با ما
22 8 نظرات 4425 بازدید
تاریخ انتشار 08 - 1398/10/13

پیام رهبری انقلاب در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

پیام رهبری انقلاب در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

در پي شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سليماني و شهداي همراه او بويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس رهبر انقلاب پيامي صادر کردند.

متن پيام حضرت‌ آيت‌الله خامنه‌اي به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت عزيز ايران!

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسماني شد. ديشب ارواح طيبه‌ي شهيدان، روح مطهر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در ميدانهاي مبارزه با شياطين و اشرار عالم، و سالها آرزوي شهادت در راه خدا، سرانجام سليماني عزيز را به اين مقام والا رسانيد و خون پاک او به دست شقي‌ترين آحاد بشر بر زمين ريخت. اين شهادت بزرگ را به پيشگاه حضرت بقية‌الله‌ارواحناه‌‌فداه و به روح مطهر خود او تبريک و به ملت ايران تسليت عرض ميکنم. او نمونه‌ي برجسته‌اي از تربيت‌شدگان اسلام و مکتب امام خميني بود، او همه‌ي عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانيد. شهادت پاداش تلاش بي‌وقفه‌ي او در همه‌ي اين ساليان بود، با رفتن او به حول و قوه‌ي الهي کار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد، ولي انتقام سختي در انتظار جنايتکاراني است که دست پليد خود را به خون او و ديگر شهداي حادثه‌ي ديشب آلودند.

شهيد سليماني چهره‌ي بين‌المللي مقاومت است و همه‌ي دلبستگان مقاومت خونخواه اويند. همه‌ي دوستان -‌ و نيز همه‌ي دشمنان - بدانند خط جهاد مقاومت با انگيزه‌ي مضاعف ادامه خواهد يافت و پيروزي قطعي در انتظار مجاهدان اين راه مبارک است، فقدان سردار فداکار و عزيز ما تلخ است ولي ادامه مبارزه و دست يافتن به پيروزي نهايي کام قاتلان و جنايتکاران را تلخ‌تر خواهد کرد.

ملت ايران ياد و نام شهيد عاليمقام سردار سپهبد قاسم سليماني و شهداي همراه او بويژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس را بزرگ خواهد داشت و اينجانب سه روز عزاي عمومي در کشور اعلام ميکنم و به همسر گرامي و فرزندان عزيز و ديگر بستگان ايشان تبريک و تسليت مي‌گويم.

سيدعلي خامنه‌اي

13ديماه 1398

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/najva/post/32820
8 نظر
حسین اکبری حسین اکبری 04:37:13 - 1398/10/17
ما همه سرباز توایم خامنه ای.
 بدون نام 12:41:29 - 1398/10/13
شهادت سردار پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی سخت و پر از اندوه است.
محمد نوربخش محمد نوربخش 01:45:34 - 1398/10/17
لبیک یا امام خامنه ای..
محمدامین کیا محمدامین کیا 02:55:39 - 1398/10/15
سلام
برای انتقام ابتدا پنتاگون رو توسط ارتش سایبری هک می کنیم و بعد با چندین موشک بالستیک از خود خاک آمریکا کاخ سیاه رو هدف قرار میدیم -این بهترین انتقامه
یا با گردان موشکی پایگاه هوایی آمریکا در عراق و سوریه رو با خاااااااک یکسان می کنیم ؛همزمان برادران انصارلله با گردان موشکی پایگاه هوایی آمریکا تو عربستان رو میزنن.
-انتقام سخت یعنی این
یا علی یا علی 12:25:55 - 1398/10/20
سلام بر شما
همه ی اینهایی که گفتی هست ولی باز هم کم است. به خداوندی خدا قسم که اگه تمام غرب و آمریکا و صهیون و تمام بلانسبت، بی شرفان عالم را هم به اسفل السافلین واصل کنیم باز انتقام فقط یکی از انگشترهای متبرک حاج قاسم دلاور هم نمیشه
mahdi mohammadi mahdi mohammadi 14:16:36 - 1398/10/13
تسلیت.........
سید محمد علی بلادی پور سید محمد علی بلادی پور 09:46:32 - 1398/10/13
با سلام و آرزوی سلامتی برای رهبر عزیز...
ی روزی حاج قاسم وعده داد و گفت تا 6 ماه دیگر پایان کار داعش..و دیدیم که شد.....
من در حدی نیستم که چنین حرفایی بزنم ....ولی ....پایان کار این ها را خواهم دید...به تلخ ترین شکل ممکن..
سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند اسلام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند اسلام 14:51:53 - 1398/10/13
سلام
به خدا سوگند از شنیدن خبر شهادت سردار سلیمانی دارم آتیش میگیرم.گریه ام گرفته.دارم میسوزم.
اگر سپاه خود شخصا و مستقیما از آمریکای تروریست و اسرائیل وحشی و عربستان کثیف و امارات نجس انتقام خون این شهید عزیز را نگیرد به ملت اسلام و تشیع و ایران ظلم کرده است. اگر سپاه مستقیما انتقام نگیرد باعث کشته شدن امید در دل مردمی میشود که تحریمها و فسادها را تحمل کردند ولی شهید شدن ناجوانمردانه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را تحمل نخواهند کرد.
لعنت خداوند و پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت(ع) و امام زمان(عج) بر کسانی که فریاد سازش سر دادند و علم صلح با یزیدیان را برپا کردند و امروز باعث و بانی شهید شدن فرزند اسلام و تشیع شدند.
جهان اسلام و تشیع دیگر حاضر نیست خون فرزندان پاکش بر زمین بریزد.
جهان اسلام و تشیع دیگر حاضر نیست دستان بریده حضرت ابوالفضل(ع) دوباره در قامت حاج قاسم های سلیمانی دیگر تکرار شود.
امروز روز پیام تاریخی امام خمینی (ع) به گورباچوف درباره فروپاشی شوروی بود ولی فراموش نکنیم که شهادت حاج قاسم سلیمانی پیامش در این روز مبارک نابودی اسرائیل هست.
امام خمینی(ع) پیام نابودی بی دینان را سر داد و حاج قاسم سلیمانی عزیز پیام نابودی اسرائیل شیطان پرست را با شهادت خویش فریاد زد.
چه روز مبارکی شهید شدی حاج قاسم سلیمانی عزیز.صبح جمعه که به دیدار امام زمان(عج) نائل گشتی.
ای برادر شهید حاج قاسم سلیمانی پیام دردمندان مسلمان و تشیع جهان را به پیامبر اکرم(ص) و حضرت فاطمه(ع) و امامان معصوم(ع) برسان و از آن بزرگواران تاریخ و عالم درخواست نمایید که شفیع مسلمانان در پیشگاه حق تعالی شوند تا آخرین ذخیره و حجت خود را بیش از پیش منتظر نذارند تا ظلمی که بر مسلمانان میشود با آمدن آن عزیز عالم از بین برود.
اللهم عجل لولیک الفرج
دسته بندی