× تماس با ما
3 5 نظرات 456 بازدید
تاریخ انتشار 27 روز پیش

اقدام عجیب شهرداری تهران در حذف اسلام

شهرداریمشاهده لینک ها
کیفیت پیشفرضپخش آنلایندانلود
لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/memari/post/58867
5 نظر
محمدحسین قنبری محمدحسین قنبری 15:20:10 - 1399/06/02
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ وسَهِّلْ مَخْرَجَهُمْ والعَنْ أعْدَاءَهُم
اللَّهُمَّ عَجِّلْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَجَ وَ الْعَافِیَهَ وَ النَّصْر

لعن الله علی القوم الظالمین والکافرین الوهابیون
حسین نوری حسین نوری 18:19:52 - 1399/06/05
عجب ! پس برداشتن نام شهید از کوچه ها هم به صورت کاملا سهوی و ناخودآگاه بوده بلکه شاید این همان مریضی خوابگردی (somnambulism) است که در شهرهای مختلف کارمندان و کارگران شهرداری به آن مبتلا شده اند و در طول روز که سرکار هستند بیدار ولی خوابند و ناخودآگاه اسم شهدا را از کوچه ها برمیدارند و نام اسلامی را از میدان جمهوری اسلامی حذف می کنند بهرحال پیشنهاد می کنم تا افراد خوابگرد خرابکاری های بیشتری نکرده اند قوه ی قضاییه و سازمان اطلاعات هم بصورت سهوا و ناخودآگاه وارد قضیه بشوند و افراد مریض را به دکترهای روانشناس معرفی کنند.
حسین نوری حسین نوری 19:39:08 - 1399/06/05
رساله ی مرجع عالیقدر آیت اله سیستانی : (مسأله 103 ـ کسى که معترف به خدا یا به یگانگى او نباشد و همچنین غُلاة ـ یعنى آنهایى که یکى از ائمه علیهم‏السلام را خدا خوانده، یا بگویند خدا در او حلول کرده است ـ و خوارج و نواصب ـ یعین آنهایى که به ائمه علیهم‏السلام اظهار دشمنى مى‏نمایند ـ نجسند، و همچنین است کسى که نبوّت یا یکى از ضروریات دین، مانند نماز و روزه را منکر شود، اگر به نحوى باشد که مستلزم تکذیب پیامبر صلى‏الله‏علیه‏و‏آله‏وسلم بشود هر چند فی الجمله. و امّا اهل کتاب ـ یعنى یهود و نصارى و مجوس ـ محکوم به طهارت‏اند.)
طبق فتوای فوق اگر ثابت شود که افراد خوابگرد ، خوابگرد نبوده اند و عمدا این کار را کرده اند به نظر می آید که نجس هستند! لعنت خدا بر دشمنان اسلام
حسین نوری حسین نوری 18:39:04 - 1399/06/05
تعجب مضاف اینکه چرا افراد خوابرو به شعائر اسلامی مانند شهدا و نام اسلامی حساس هستندو به چیزهای دیگر حساس نیستند! من همین جا اعلام میکنم که این مریضی را برای اولین در دنیا کشف کردم و نام آن را خوابگرد ضد اسلام میگذارم (AntiIslamSomnambulism)
محمود مقدم محمود مقدم 20:30:45 - 1399/06/01
چرا اخبار رو به صورت نوشته نمیزارید این جوری که حرفها وفیلم اخبار رومیزارید مخاطب دلزده میشه خیلیها بخاطر نداشتن حجم اینترنت اصلا هیچ نگاهی نمیندازن و ازش رد میشن. اگه یک تایپیست استخدام کنید مطمن باشید سایتتون به اندازه سایت مشرق مخاطب خواهد داشت. ولی اینجوری فک نکنم از این حدی که هستید بالاتر برید حتما اصلاح کنید رویه تون رو تا جوونای ایرانی بیشتری از سایتتون استفاده کنن واگاهیشون حداقل نسبت به کشور خودشون و ادمهای سیاسی خطرناکش مخصوصا اصلاحات چیای مذدور عنگلیسی عسرایلیی عنریکایی بیشتر وبشه و خطرشون رودرک کنن