×
Notice: Undefined variable: menuPostList in C:\inetpub\Customers\Masaf\masaf.ir\index.php on line 38

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in C:\inetpub\Customers\Masaf\masaf.ir\index.php on line 38
تماس با ما
2 0 نظرات 255 بازدید
تاریخ انتشار 16 - 1398/11/29

دروغگویی شجاع الدین شفا (دین ستیز باستان گرا) در مورد آیه ی دوازدهم سوره ی مبارکه ی حدید

دروغگویی شجاع الدین شفا (دین ستیز باستان گرا) در مورد آیه ی دوازدهم سوره ی مبارکه ی حدید

دروغگويي شجاع الدين شفا (دين ستيز باستان گرا) در مورد آيه ي دوازدهم سوره ي مبارکه ي حديد

?? ادعاي شجاع الدين شفا:

?? اقتباس آشکار ديگري از انجيل، آيه اي از سوره ي حديد است که در آن آمده است: «... و آن روز مردان و زنان مومن و مومنه را خواهي ديد که مشعل هائي را بدست دارند تا راهشان را روشن کند. کافران مرد و زن بدانان مي گويند اندکي درنگ کنيد تا ما نيز به شما برسيم و از نور مشعل هايتان بهره مند شويم، ولي مومنان بدانان پاسخ مي دهند: نه، باز گرديد و مانند ما براي خودتان مشط تهيه کنيد. و در اين ميان حصاري ميان مومنان و کافران پديد خواهد آمد که مومنان در درون و کافران در بيرون آن خواهند بود» (حديد، 12).

?? شفا، شجاع الدين (متوفاي 1389 خورشيدي)، تولدي ديگر، ص17.

?? آن چه در آيات 12 و 13 سوره ي مبارکه ي حديد آمده است:

?? آن روز که مردان و زنان مؤمن را مى‌بينى که نورشان پيشاپيششان و به جانب راستشان دوان است. [به آنان گويند:] «امروز شما را مژده باد به باغهايى که از زير [درختان‌] آن نهرها روان است، در آنها جاودانيد. اين است همان کاميابى بزرگ.آن روز، مردان و زنان منافق به کسانى که ايمان آورده‌اند مى‌گويند: «ما را مهلت دهيد تا از نورتان [اندکى‌] برگيريم.» گفته مى‌شود: «بازپس برگرديد و نورى درخواست کنيد.» آنگاه ميان آنها ديوارى زده مى‌شود که آن را دروازه‌اى است: باطنش رحمت است و ظاهرش روى به عذاب دارد.

??شجاع الدين شفا يا از سر جهل و يا با تعمد و دروغگويي کلمه ي «مشعل» را از پيش خود به آيه ي مذکور اضافه کرده تا شباهتي بين آيه و قسمت مورد استنادش از انجيل - که هيچ ارتباطي به يکديگر ندارند - ايجاد کند!

#دروغ_هاي_شجاع_الدين_شفا
 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafofogh/post/34440
0 نظر