× تماس با ما
0 0 نظرات 124 بازدید
تاریخ انتشار 12 - 1399/12/16

مجموعه «آموزش مربیگری موسیقی کودک» منتشر شد

مجموعه «آموزش مربیگری موسیقی کودک» منتشر شد

 

سحر ميرهاشمي و نيلوفر نادي به همت انتشارات آروَن، مجموعه‌اي تحت عنوان «آموزش مربيگري موسيقي کودک» را منتشر کرده‌اند. اين مجموعه به دو زبان فارسي و انگليسي به چاپ رسيده است.

 

سحر ميرهاشمي: در حوزه موسيقي کودک اساتيد بزرگواري تدريس مي‌کردند که در تدريس، شيوه‌هاي خاص خودشان را به کار مي‌بردند. با توجه به شيوه‌هاي متفاوت اساتيد، تصميم گرفتيم که روش تدريس اين بزرگواران را با شيوه‌هاي ديگري که در خارج از کشور تدريس مي‌شود را به صورت يک مجموعه مکتوب درآوريم. در مقدمه اين کتاب نيز به اين موضوع اشاره کرديم که با توجه به اين منبع، دوره مربيگري موسيقي کودک نيز آموزش ديده تا با درآمدي بهتر کار تدريس انجام گيرد.

 

نيلوفر نادي: به طور کلي به دليل اينکه موسيقي بر پايه ريتم است، در زندگي بچه‌ها تأثير بسزايي مي‌گذارد و انگار که بچه‌ها برنامه‌ريزي شده مي‌شوند خصوصاً بچه‌هايي که مسئوليت‌پذير و نظم‌پذير نيستند، موسيقي به آن‌ها کمک زيادي در اين زمينه مي‌کند به اين دليل که موسيقي به ما مي‌گويد که بايد بر روي يک حساب و کتابي ساز بنوازيد و اگر داريد از جايي شروع مي‌کنيد، در جايي بايد آن را تمام کنيد و يکسري قانون‌ها و ريتم‌هاي مشخصي دارد و اين مشخص بودن آن باعث مي‌شود که بچه‌ها منظم بودن را ياد بگيرند و بتوانند مسائل را خيلي بهتر در ذهن‌شان دسته‌بندي کنند.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/61626
0 نظر
دسته بندی