× تماس با ما
0 0 نظرات 181 بازدید
تاریخ انتشار 13 - 1399/09/05

صدور مجوز برای ۶۵ آلبوم و تک آهنگ/ نوحه‌های قدیمی بازسازی شد

صدور مجوز برای ۶۵ آلبوم و تک آهنگ/ نوحه‌های قدیمی بازسازی شد

 

در هفته گذشته دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مجوز 65 آلبوم و تک آهنگ را صادر کرده است. اين آثار شامل 2 آلبوم موسيقي پاپ سه آلبوم موسيقي تلفيقي، 2 آلبوم موسيقي نواحي، چهار آلبوم موسيقي سنتي و 54 تک آهنگ در ژانرهاي سنتي، کودک (يک اثر) پاپ (39 اثر) کلاسيک (2 اثر)، نواحي (يک اثر) و تلفيقي (8 اثر) است.

 

آلبوم‌هاي «لکنت واژناک هبوط» که بخشي از آن با صداي احمد شاملو است، «عزيزجان» به خوانندگي و آهنگسازي رضا کاظمي مقدم «ماهور» به آهنگسازي سيامک جهانگيري در بخش موسيقي سنتي آثاري بودند که در هفته گذشته مجوز انتشار گرفتند.

 

در بخش تک آهنگ نيز خوانندگاني از جمله سينا سرلک، آرش و مسيح عدل پرور با ترانه «تو» و محمدرضا چراغعلي، مجوز انتشار گرفتند.

 

تک آهنگ «ديوونگي» نيز به خوانندگي و آهنگسازي سيروان خسروي نيز در هفته گذشته مجوز انتشار دريافت کرد.

 

سيامک فرزادي در آلبوم «بانگ سرخ» که در اين هفته مجوز انتشار گرفت به بازسازي نوحه‌هاي قديمي در قالب ارکسترال با بهره گيري از سازهاي زهي اقدام کرده و جز به جز برخي نوحه‌هاي قديمي به لحاظ زيبايي شناسانه را براي مخاطب بازسازي کرده است.

 

گزارش صدور مجوز هفتگي دفتر موسيقي هر هفته در قالب خبر منتشر مي‌شود. براي اين آثار صرفاً مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختيار مالک اثر خواهد بود.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/60496
0 نظر
دسته بندی