× تماس با ما
4 1 نظرات 3220 بازدید
تاریخ انتشار 18 - 1399/06/25

پخش آهنگ خواننده زن لس آنجلسی در مترو!

پخش آهنگ خواننده زن لس آنجلسی در مترو!

 

23 شهريور ماه همزمان با شب شهادت امام سجاد (ع) در ايستگاه سبلان واقع در خط 2 متروي تهران موزيک قديمي از يک خواننده لس آنجلسي در بلندگو‌هاي اين ايستگاه پخش شد.

 

آهنگ غيرمجاز خواننده لس آنجلسي در حالي از بلندگو‌هاي يکي از ايستگاه‌هاي متروي پايتخت پخش شده که همزمان مسافران ديگر ايستگاه‌ها هم از پخش آهنگ‌هاي سنتي و يا نوحه در ديگر ايستگاه‌ها خبر مي‌دهند که به نظر مي‌رسد مديريت يکپارچه‌اي در خصوص فرهنگ سازي ايام عزاداري حضرت سيد الشهدا در ايستگاه‌هاي مترو وجود ندارد.

 

پخش چنين موزيک‌هاي غير مجازي در شبکه حمل و نقل عمومي نشان از ضعف فرهنگي و همچنين نبود يک نظارت درست از سوي معاونت فرهنگي مترو مي‌تواند باشد، چرا که مغاير با ارزش‌هاي اسلامي کشور است.

 

فرنوش نوبخت مديرعامل شرکت بهره برداري راه آهن شهري تهران و حومه (مترو) در پاسخ به سوالي مبني بر علت پخش موزيک از خواننده خانم لس آنجلسي اظهار کرد: موضوع در حال بررسي است و اگر صحت داشته باشد به صورت جدي برخورد مي‌کنيم./ باشگاه خبرنگاران جوان

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/59359
1 نظر
آرزو آ آرزو آ 00:34:28 - 1399/06/28
اتفاقا در اتوبوس های brt هم مشابه همچین اتفاقی افتاده بود، من چند بار در خط اتوبوس چهارراه تهرانپارس- آزادی که سوار شده بودم، یه بار آهنگ خواننده ی خارجی ( ابی) رو گذاشته بودن پخش میشد.
دسته بندی