× تماس با ما
0 0 نظرات 212 بازدید
تاریخ انتشار 13 - 1399/05/04

عیادت قائم مقام و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از استاد حیدرعلی عاشق

عیادت قائم مقام و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از استاد حیدرعلی عاشق

 

جعفر مرواريد مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي از طريق تماس تلفني با استاد حيدر علي عاشق ، جوياي حال وي شد. همچنين قائم مقام و معاون هنري و سينمايي اين اداره کل با حضور در بيمارستان قائم مشهد مقدس از استاد حيدرعلي عاشق نيز عيادت کردند.

 

يوسف اميني قائم مقام و محمدرضا محمدي معاون هنري و سينمايي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي به محض مطلع شدن از بيماري هنرمند پيشکسوت موسيقي استاد عاشق به عيادت وي در بيمارستان قائم رفتند.

 

معاون هنري و سينمايي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي خراسان رضوي در حاشيه اين عيادت گفت: از ابتداي شيوع بيماري کرونا با توجه به اهميت سلامتي هنرمندان به ويژه اساتيد پيشکسوت بنا به دستور مديرکل اداره، به صورت مستمر جوياي احوال اين هنرمندان از طرق مختلف بوده‌ايم و با توجه به عدم امکان ديدار حضوري به خاطر خطر ابتلا به بيماري کرونا، عيادت‌ها به صورت تلفني صورت پذيرفت. 

 

محمدرضا محمدي ادامه داد: همچنين طي دو هفته اخير، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان درگز جوياي احوال استاد بوده‌ و مشکل خاصي از لحاظ بيماري وجود ندارد، اين بيماري به يکباره بروز پيدا کرده که براي تشخيص بيماري در بيمارستان بستري شده است.

 

وي افزود: خوشبختانه حال استاد عاشق رو به بهبودي است و براي تشخيص بهتر بيماري، آزمايش‌هاي لازم انجام گرفته است. وي جزو هنرمندان ارزشمند و پيشکسوت استان هستند و اين اداره کل، حمايت‌هاي مادي و معنوي خود را از استاد عاشق دريغ نخواهد کرد و پيگير پرداخت هزينه‌هاي درمان هستيم.

 

محمدي گفت: استاد چند ماه قبل نيز درگير بيماري بوده که با پيگيري‌هاي رئيس اداره فرهنگ‌ و ارشاد اسلامي شهرستان درگز در تهران تحت مداوا قرار گرفته‌اند.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/58330
0 نظر
دسته بندی