× تماس با ما
1 0 نظرات 124 بازدید
تاریخ انتشار 27 روز پیش

اعتراض دو خواننده آمریکایی به قاتلان فلوید و آنها که ماسک نمی‌زنند

اعتراض دو خواننده آمریکایی به قاتلان فلوید و آنها که ماسک نمی‌زنند

امينم و کيد کادي، دو رپر امريکايي به مسئله استفاده نکردن از ماسک در دوران شيوع کرونا اعتراض کرده‌اند.

امينم در تک‌آهنگ  The Adventures of Moon Man and Slim Shady که اولين همکاريش با رپر امريکايي کيد کادي محسوب مي‌شود، موضوعات روز چون حملات وحشيانه پليس و مسئله شيوع کرونا را بازتاب داده‌ است. 

در اين آهنگ، امينم رپ مي‌زند: «گروه شدن ابله‌ها در محل کار. نيمي از ما مثل آخرالزمان زامبي‌ها در اطراف راه مي‌رويم. نيمي ديگر بي‌خيال شده‌اند و نمي‌خواهند ماسک بزنند و بقيه را مسخره مي‌کنند. و اين طوري است که بيماري مسري لعنتيت را به من منتقل مي‌کني. من هم با همان سبدي خريد مي‌کنم که تو خريد مي‌کني، اما الان در تابوتي خوابيده‌ام که سرفه تو باعثش شده است.»

اعتراض امينم به نپوشيدن ماسک در زمانه شيوع کرونا در حالي است که نه تنها گروهي از مردم، بلکه عده‌اي از سياستمداران هم از زدن ماسک صورت امتناع مي‌کنند.

مسئله ديگري که در اين آهنگ به آن پرداخته شده، مسئله کشته شدن جرج فلويد به دست پليس مينياپوليس است. در حالي که زانوي پليس به مدت 9 دقيقه روي گردن فلويد بود و او بارها گفت که نمي‌تواند نفس بکشد. اشاره ديگر او به کشته شدن احمد آربري، جوان ورزشکار سياه‌پوست است که فوريه امسال به دست يک پدر و پسر در جورجيا به ضرب گلوله و با انگيزه نفرت نژادپرستانه به قتل رسيد.

 

 
لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/58159
0 نظر
دسته بندی