× تماس با ما
0 1 نظرات 634 بازدید
تاریخ انتشار 19 - 1399/04/17

اجرای یک موسیقی ضدفرهنگی در ایلام/دستگیری عوامل اجرا

اجرای یک موسیقی ضدفرهنگی در ایلام/دستگیری عوامل اجرا

 

عوامل اجراي موسيقي خياباني بدون رعايت الزامات فرهنگي و بهداشتي در ايلام دستگير شدند. 

 

به گزارش خبرگزاري مهر، ديروز کليپي کوتاه در فضاي مجازي پخش شد که در آن يک دختر جوان در کنار يک گروه موسيقي محلي با اجراي ساز دهل، حرکات ناموزوني در خيابان سعدي شهر ايلام اجرا کرده است.

 

بعد از پخش اين کليپ در استان، امروز ستاد امر به معروف و نهي از منکر در محکوميت حرکات هنجارشکنانه و ضدفرهنگي در ايلام بيانه‌اي صادر کرد.

 

در اين بيانيه آمده است: 

حرکت هنجار شکنانه و به دور از ارزش‌هاي اسلامي و انقلابي يک دختر جوان به همراه گروه موسيقي محلي، خاطر شهروندان مومن و ولايتمدار ايلام را جريحه‌دار کرده است. بر خود لازم مي‌دانيم که اين حرکات زشت، ضد فرهنگي و ضد ديني در استاني که در دامن پاک زنان با عفت و با حياي آن تعداد سه هزار شهيد تقديم نظام مقدس جمهوري اسلامي کرده است را محکوم کنيم. در همين راستا و به دنبال فعال شدن گروه‌هاي موسيقي محلي، بي‌حرمتي، رقص و پايکوبي و همچنين مطالبات عمومي و دغدغه‌هاي امت حزب الله، ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان ايلام بار ديگر ضمن محکوميت شديد اين اقدام ناشايست و هنجارشکن، از نيروي انتظامي و دادستان مرکز استان خواستار برخورد قاطع با مسببان، عوامل پشت پرده و هتاکان به مقدسات ديني است. ستاد امر به معروف و نهي از منکر استان ايلام نسبت به اهمال و سهل انگاري دستگاه‌هاي مربوطه، حق مطالبه گري را براي خود محفوظ مي‌داند.

 

همچنين امروز نيز دادستان ايلام از دستگيري و بازداشت عوامل تجمع بدون رعايت فاصله گذاري اجتماعي براي اهالي ايلام در ميدان 22 بهمن خبر داد.

 

افشار خسروي زاد گفت: در پي دريافت فيلمي از همشهريان عزيز که برگزاري يک تجمع با اجراي موسيقي خياباني بدون رعايت الزامات فرهنگي و بهداشتي انجام شده بود، افراد مرتبط دستگير و تحويل مرجع قضايي شدند.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/48050
1 نظر
امیر دلیرتربتی امیر دلیرتربتی 08:57:02 - 1399/04/19
مردم از قیمت دلار و سکه قاطی کردند.
دسته بندی