× تماس با ما
1 0 نظرات 60 بازدید
تاریخ انتشار 16 روز پیش

اعتراض خانواده خواننده فقید به ترامپ/ موافق پخش ترانه او نیستیم

اعتراض خانواده خواننده فقید به ترامپ/ موافق پخش ترانه او نیستیم

 

به گزارش خبرگزاري مهر، اعضاي خانواده تام پتي با صدور بيانيه‌اي رييس جمهور آمريکا را براي استفاده از ترانه اين خواننده راک سرزنش کردند.

ترامپ ترانه «به عقب برنمي‌گردم» تام پتي را در کمپين انتخاباتي اش در تولسا به کار گرفت اما خانواده پتي گفته‌اند، او هرگز دوست نمي‌داشت که اين ترانه در کمپيني از نفرت به کار برده شود. او دوست داشت مردم را گرد هم بياورد.

در بيانيه اين خانواده آمده است که ترامپ به هيچ وجه اجازه نداشت از اين آهنگ براي پيشبرد برنامه‌اي استفاده کند که بسياري از آمريکايي‌ها و حس مشترک آنها را ناديده مي‌گيرد. هم تام پتي و هم خانواده‌اش کاملاً در برابر نژادپرستي و تبعيض از هر نوع ايستاده‌اند.

در حالي که پتي سال 2017 فوت شده است، اين نامه را 2 دختر وي، همسرش و همسر سابقش امضا کرده‌اند.

«به عقب برنمي‌گردم» يکي از ماندگارترين آهنگ‌هاي پتي است و اين ترانه در مرکز «بوک» اوکلاهما در کمپين انتخاباتي ترامپ نواخته شد.

خانواده پتي نوشته‌اند دونالد ترامپ نماينده اصيل هيچ يک از آرمان‌هاي آمريکايي‌ها نيست و بسياري از مردم توسط اين دولت به حاشيه رانده شده‌اند و با استفاده از اين ترانه تصور مي‌کنند که خانواده پتي موافق با استفاده از آن بوده‌اند.

آنها نوشته‌اند: به همين دليل از کمپين ترامپ مي‌خواهيم استفاده از اين ترانه را متوقف کند.

پيش از اين چهره‌هاي متعددي براي استفاده از ترانه‌هايشان توسط ترامپ اعتراض کرده بودند که فارل ويليامز، نيل يانگ، ادل، ريحانا و آئرو اسميت از جمله آنها هستند.


 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/37850
0 نظر
دسته بندی