× تماس با ما
0 0 نظرات 431 بازدید
تاریخ انتشار 13 - 1399/01/26

ستار اورکی: نام مرا قلم بگیرید

ستار اورکی: نام مرا قلم بگیرید

 ستار اورکي، آهنگساز، با انتشار متني کوتاه، درباره امضاي خود پاي نامه تعدادي از سينماگران براي اعطاي مرخصي به محمد امامي، توضيح داد.

 

 به گزارش خبرآنلاين، پس از شيوع کرونا، قوه قضاييه به جمعيت زيادي از زندانيان کشور، مرخصي اعطا کرد. در همين راستا، نامه‌اي با امضاي تعدادي از سينماگران منتشر شد که از رئيس قوه قضاييه درخواست کرده بودند، اين مرخصي شامل حال محمد امامي، سرمايه‌گذار و تهيه‌کننده سينما و تلويزيون هم بشود.

 

 محمد امامي که تهيه‌کنندگي سريال «شهرزاد» را در کارنامه خود دارد، در حال حاضر، به دستور مقام قضايي و براي رسيدگي به اتهامات فساد مالي، بازداشت و در زندان است.

پيرو انتشار نامه جمعي از سينماگران به رئيس قوه قضاييه براي اعطاي مرخصي به محمد امامي، برخي از اين هنرمندان، در تاييد يا تکذيب امضاء خود، توضيحاتي را ارائه کردند.

 ستار اورکي، آهنگساز و سازنده موسيقي متن فيلم‌هايي چون «جدايي نادر از سيمين» و «فروشنده»، که سابقه همکاري با خوانندگاني چون عليرضا قرباني، سالار عقيلي، محمد معتمدي و رضا يزداني را هم در کارنامه دارد، در همين رابطه، متني را در اختيار خبرآنلاين قرار داده است.

 او نوشته است:

«دوست عزيز و مورد اعتمادم با توجه به شرايط بحراني کرونا، تقاضاي مرخصي براي تهيه‌کننده سينما، آقاي امامي را مطرح کرد. از چند و چون نامه اطلاعي نداشتم اما موافقت ضمني‌ام را اعلام کردم. از حاشيه گريزانم و به‌شدت به همدلي و مهرباني و زيبايي باور دارم. فضاي به وجود آمده، روح و روانم را آزرده مي‌سازد. نام مرا قلم بگيريد لطفا...
با ادب و احترام»

 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/36127
0 نظر
دسته بندی