× تماس با ما
0 0 نظرات 325 بازدید
تاریخ انتشار 13 - 1399/01/23

رشد ۳۲ درصدی سرویس‌های پخش آنلاین موسیقی

رشد ۳۲ درصدی سرویس‌های پخش آنلاین موسیقی

 

ايسنا/

اين روزها که به نظر مي‌رسد کاربران از سرويس و اپليکيشن‌هاي پخش و استريم آنلاين موسيقي در جهان استقبال بيشتري نشان مي‌دهند حالا آمارهاي جديد منتشر شده نشان مي‌دهد که بازار استريم آنلاين موسيقي در سال گذشته ميلادي 32 درصد رشد و افزايش يافته است است.

اين بررسي ها که توسط کارشناسان و تحليلگران فعال در موسسه تحقيقاتي کانتر پوينت صورت گرفته است همچنين نشان مي دهد که برنامه اسپاتيفاي در سال 2019 با اختصاص 35 درصد از بازار اپليکيشن هاي استريم آنلاين موسيقي توانسته جايگاه نخست محبوب ترين برنامه را در اين دسته بندي به خود اختصاص دهد.

اپل موزيک بعد از آن با 19 درصد، آمازون موزيک 15 درصد ،تنسنت موزيک 11 درصد، گوگل موزيک 6 درصد و ساير اپليکيشن ها نيز 14 درصد از بازار جهاني اپليکيشن هاي پخش و استريم آنلاين را به خود اختصاص مي دهند.

به عقيده بسياري از کارشناسان فعال در حوزه فناوري استريم آنلاين موسيقي به تدريج توانست حتي بهتر از ساير بخش‌هاي تکنولوژي رشد کند و در ميان کاربران جاي خود را مستحکم کنند و به بخشي حياتي از صنعت موسيقي و بازارهاي تکنولوژي در جهان تبديل شود.

طبق گزارش هاي پيشين، کاربران منطقه آمريکاي شمالي که شامل ايالات متحده آمريکا و کانادا مي‌شود، از بزرگترين طرفداران و کاربران اپليکيشن‌هاي استريم موسيقي به شمار مي‌روند. ايالات متحده به تنهايي حدود 40 درصد از درآمد سرويس‌هاي موسيقي در جهان را به خود اختصاص داده است.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/36044
0 نظر
دسته بندی