× تماس با ما
0 0 نظرات 642 بازدید
تاریخ انتشار 13 - 1399/01/17

خواننده‌های معروفی که در سال ۹۸ کم‌فروغ شدند

خواننده‌های معروفی که در سال ۹۸ کم‌فروغ شدند

 

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، فاصله گرفتن برخي هنرمندان از فعاليت حرفه اي، دلايل متعددي دارد. برخي به دليل افت کيفيت کارهايشان يا نزول محبوبيت ميان مردم، آرام آرام از بازار موسيقي دور شدند. برخي به دلايل شخصي و مشکلات جسماني از موسيقي فاصله گرفتند. در ادامه به برخي از کم کار‌هاي سال 98 اشاره مي‌کنيم.

 

 

علي لهراسبي؛ نه تيتراژ نه کنسرت
 
علي لهراسبي که در دهه هشتاد و اوايل دهه نود از پرکار‌ترين خوانندگان عرصه موسيقي پاپ بود، در سال 98 کمي از بازار موسيقي فاصله گرفته است. خواندن تيتراژ‌هاي ماندگار براي سريال‌هاي مختلف تلويزيوني، توليد تک آهنگ و آلبوم و اجراي کنسرت، همه جزو برنامه‌هاي اصلي لهراسبي در سال‌هاي گذشته بود که در يک يا دو سال اخير از او ديده نشد. "نفس جان" عنوان جديدترين قطعه‌اي است که لهراسبي همراه با محمد لطفي منتشر کرد.
 

 

مازيار فلاحي؛ ساکت و دور از چشم رسانه‌ها
 
مدت هاست که خبر خاصي از صداي آرام و قطعات احساسي مازيار فلاحي نيست. او از موسيقي فاصله گرفته و به سختي مي‌توان سراغي از او گرفت. چند باري خبرنگار ما تلاش کرد که جوياي فعاليت‌هاي هنري وي شود، اما راهي براي اين کار وجود نداشت. البته فلاحي پيش از اين هم کمتر در رسانه‌ها حاضر مي‌شد.
 

 

رضا صادقي؛ نه پررنگ نه کمرنگ
 
وقتي خبرنگار ما از او پرسيد، چرا حضورت در عرصه موسيقي اينقدر کم شده است، گفت: "قاعدتاً بايد حضور ما در عرصه موسيقي کمرنگ‌تر از قبل شود. اين اتفاق درستي است. در حال حاضر چهل سال سن دارم و دو دهه در اين سرزمين خوانندگي کردم. الان بايد من کمرنگ شوم و يک عده ديگر پر رنگ‌تر شوند. قرار نيست ما تا آخر بمانيم، اما سعي مي‌کنيم اين کمرنگي را با حمايتمان از خوانندگان جوان پوشش دهيم. بايد کاري کنيم که افراد مستعد ديده شوند؛ الان فرصت، فرصتِ جوان هاست."
 

البته حضور کم و بيش صادقي در عرصه موسيقي پاپ چند سالي است که اتفاق افتاده است. او مايل است با کار‌هاي کم و کنسرت‌هاي محدود در عرصه موسيقي فعاليت کند.

 

 

حميد هيراد؛ سرطان يا افت محبوبيت
 
حميد هيراد يکي از کساني بود که در سال 96-97 سر زبان‌ها افتاد و کنسرت‌هاي متعددي در تهران و شهرستان‌ها برگزار کرد. هر چه گذشت او کنسرت هايش را کمتر برگزار کرد. البته ظهور چهره‌هاي جديد در کم کار شدن چهره‌هاي سال گذشته مانند او و حامد همايون تاثير فراواني گذاشت. به تازگي خبر ابتلاي او به سرطان خون هم منتشر شده است. چه بسا مبارزه با سرطان کمي هيراد را از طرفدارانش دور کرده باشد.
 

 

شهرام شکوهي و دوري اجباري
 
بيماري قلبي و چند عمل جراحي باعث شد که شهرام شکوهي هم در سال 97-98، حضور کمرنگ تري در عرصه موسيقي داشته باشد. البته اين حضور در سال 98 کم‌تر بود. سال 97 او تک آهنگ‌هايي منتشر و چند سانس کنسرت برگزار کرد. برگزاري کنسرت‌هاي ارزان، بخشي از فعاليت‌هاي شکوهي بود، اما در سال 98 به دليل محدوديت‌هاي پزشکي فقط يک قطعه و موزيک ويديو از شکوهي منتشر شد.
 

شهرام شکوهي در گفت‌وگو با خبرنگار ما اعلام کرد که در سال 99، محدوديتي براي فعاليت وي نيست و اين خواننده تک آهنگ‌هاي فراواني منتشر و کنسرت‌هاي متعددي در ايران و خارج از کشور برگزار مي‌کند.

 

 

مجيد خراطها؛ در آستاني نابينايي
 
خواننده محبوب اوايل دهه 90 به دليل مشکل بينايي از موسيقي فاصله گرفت. خراطها تا آستانه نابينايي هم پيش رفت و حتي سعيد خراط‌ها برادر و مدير برنامه‌هاي اين خواننده به خبرنگار ما گفت که ممکن است برادرم هيچگاه نتواند مانند گذشته از بينايي صد در صدي برخوردار باشد. با اين وجود خراطها تک آهنگ‌هايي را منتشر کرد و حتي کنسرت‌هايي در سالن‌هاي نسبتا کم جمعيت برگزار کرد.
 

 

ماني رهنما و حضوري محدود
 
ماني رهنما خواننده با سابقه موسيقي پاپ است. او که از دهه 70 در اين عرصه فعاليت مي‌کند، در سال‌هاي اخير جايگاه خود در عرصه موسيقي را کمي از دست داده است. آخرين کنسرت بزرگ اين خواننده به اجراي سال 96 وي در سالن ايرانيان بر مي‌گردد. پس از آن رهنما کنسرتي در فرهنگسراي نياوران برگزار کرد. ظاهرا با ظهور چهره‌هاي جديد، ماني رهنما نتوانست فعاليت خود را مانند گذشته پررنگ ادامه دهد.
لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/35917
0 نظر
دسته بندی