× تماس با ما
9 0 نظرات 8783 بازدید
تاریخ انتشار 19 - 1398/10/13

استوری اینستاگرام ریکی مارتین خواننده مشهور اسپانیایی با ۱۳ میلیون فالور در اینستاگرام.

استوری اینستاگرام ریکی مارتین خواننده مشهور اسپانیایی با ۱۳ میلیون فالور در اینستاگرام.

استوري اينستاگرام ريکي مارتين خواننده مشهور اسپانيايي با 13 ميليون فالور در اينستاگرام از پست مايکل موور کارگردان مشهور امريکايي


مايکل مور مستندساز برنده اسکار با انتشار دو پست نسبت به حمله تروريستي آمريکا و شهادت سردار قاسم سليماني واکنش نشان داد و عواقب آن را براي آمريکايي‌ها سنگين قلمداد کرد. او همچنين با اشاره به سوابق آمريکا در کودتا و ايجاد بحران براي ايران، به نقد سياست آمريکا در قبال ايران پرداخت؛ واکنشي که گروهي از سلبريتي‌هاي مطرح جهان در شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک گذاشتند.


 


ترجمه متن پست مايکل موور (تصوير):


سلام آمريکايي‌هاي عزيز. آيا اين مرد را مي‌شناسيد؟ مي‌دانيد او دشمن شما بود؟ چي؟ هرگز اسم او را نشنيده‌ايد؟ تا پايان امروز به شما ياد مي‌دهند که از او متنفر باشيد. خوشحال خواهيد بود که ترامپ او را ترور کرده است. شما کاري را خواهيد کرد که به شما مي‌گويند. بنشين! توپ را بياور! بپر!


مور با اشاره به خطر يک جنگ تازه تاکيد کرد: «آماده باشيد تا در هواپيماي خود در حالي که از تعطيلات برمي‌گرديد بميريد. آماده باشيد تا پسران و دختران خود را بفرستيد تا در يک جنگ جديد بميرند. جنگ ثروتمند را ثروتمندتر مي‌کند. جنگ خوب است. جنگ يک حواس‌پرتي ضروري است. جنگ صلح است. ترامپ فرمانده ماست! دهه جديد مبارک. حالا زياد طول نخواهد کشيد. ششش... بخوابيد... هيچ همدستي مخفيانه‌اي اتفاق نيافتاده... اين يک تصميم عالي بود... من همين الان به يک مرد در خيابان پنجم شليک کردم، چون مي‌توانم... متاسفم، اما به دليل موقعيت اضطراري ملي بايد انتخابات را به تعويق بياندازيم...»

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/32833
0 نظر
دسته بندی