× تماس با ما
2 0 نظرات 1334 بازدید
تاریخ انتشار 11 - 1398/10/04

محسن چاوشی سرانجام «بی‌نام» را منتشر کرد

محسن چاوشی سرانجام «بی‌نام» را منتشر کرد

 

 
محسن چاوشي سرانجام «بي‌نام» را منتشر کرد
 

 

به گزارش خبرگزاري مهر، تازه‌ترين آلبوم محسن چاوشي خواننده موسيقي پاپ کشورمان با عنوان «بي‌نام» از روز دوشنبه دوم دي ماه به تهيه‌کنندگي هادي حسيني در قالب نسخه ديجيتالي در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

 

آلبوم «بي‌نام» که پيش‌تر قرار بود تحت عنوان «قمار باز» با صداي محسن چاوشي روانه بازار موسيقي کشور شود، با 11 قطعه و اشعاري از مولانا و سعدي تهيه و توليد شده  که در اين بين از اشعار برخي شاعران ديگر نيز به‌صورت ترکيبي و در تجربه اي جديد استفاده شده است.

 

در توضيحات تکميلي اين آلبوم که طي روزهاي گذشته با حاشيه‌هاي متعددي روبه رو بود، آمده است: «آلبوم بي‌نام دهمين آلبوم محسن چاوشي است. اين اثر با آهنگسازي و خوانندگي و تنظيم محسن چاوشي آماده انتشار شده است. انتشار آلبوم بي‌نام چندين بار به دلايل مختلف به تعويق افتاد، اما سرانجام انتظارها به سر رسيد. آخرين آلبوم منتشرشده از چاوشي، آلبوم ابراهيم  بود که با استقبال خيلي خوبي مواجه شد.

 

مجموعه حاضر شامل يازده آهنگ باکلام است که در آن‌ها از اشعار مولانا، سعدي، فصيح‌الزمان شيرازي و وحشي بافقي بهره گرفته شده است. ضمن اينکه هيچ‌کدام از اين آهنگ‌ها قبلا منتشر نشده‌اند. اميد است که اين هنرمند با اثر جديد خود توجه طرفدارانش را بيش از پيش جلب کند.

 

موسيقي اين آلبوم را به صورت کامل محسن چاوشي برعهده داشته و محمد جاسمي نيز به‌عنوان هم خوان و خواننده مهمان دراين اثر حضور دارد.»

 

«قند مني»، «گنجشک پريده»، «بار سلطان»، «چنگ»، «قمارباز»، «عقل و خرد»، «زاهد»، «باز آمدم»، «من ندانستم»، «قوم به حج رفته» و «راز» قطعاتي هستند که در آلبوم «بي‌نام» محسن چاوشي گنجانده شده‌اند.

 

محسن چاوشي پيش از اين آلبوم‌هاي «يه شاخه نيلوفر»، «ژاکت»، «حريص»، «سنتوري»، «پرچم سفيد»، «من خود آن سيزده‌ام»، «پاروي بي‌قايق» و «امير بي‌گزند» را به صورت مستقل منتشر کرده است.

 

 

 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/32525
0 نظر
دسته بندی