× تماس با ما
0 0 نظرات 583 بازدید
تاریخ انتشار 10 - 1398/10/04

آمار مجوز کنسرت ها و تک آهنگ های فصل پاییز منتشر شد

آمار مجوز کنسرت ها و تک آهنگ های فصل پاییز منتشر شد

آمار مجوز کنسرت ها و تک آهنگ هاي فصل پاييز منتشر شد

 

به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از روابط عمومي دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، آمار مجوزهاي صادر شده دفتر موسيقي در سه ماهه سوم سال 98 براي اجراي صحنه اي، آلبوم موسيقي، تک آهنگ، نماهنگ، کتاب گويا، اجراي گروه هاي خارجي در ايران و تعداد شعرها و ترانه هاي ارسال شده به دفتر موسيقي، اعلام شد.

 

در توضيح اين گزارش آماري آمده است:


«با توجه به اينکه مجوز اجراي صحنه اي موسيقي در استان ها را ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامي صادر مي کنند و در تهران نيز مجوز اجراي صحنه اي موسيقي در سالن هاي کمتر از 500 نفر ظرفيت را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران صادر مي کند، آمار اجراهاي صحنه اي در استان ها و سالن هاي کمتر از 500 نفر ظرفيت تهران در اين آمار لحاظ نشده و فقط مجوزهاي اجراهاي صحنه اي که دفتر موسيقي صادر کرده در آمار آمده است.

 

در سه ماهه پاييز امسال 165 عنوان اجراي صحنه اي با 328 اجرا، 98 آلبوم موسيقي ، 1048 تک آهنگ، 37 نماهنگ، 13 کتاب گويا و 10 اجراي گروه هاي خارجي در ايران از دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مجوز گرفته اند.

 

همچنين در سه ماهه پاييز امسال 3 هزار و 600 پرونده شعر و ترانه در دفتر موسيقي تشکيل شده است. دفتر موسيقي در سه ماهه پاييز براي 15 شرکت فعال در حوزه موسيقي پروانه فعاليت صادر کرده است.»

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/32524
0 نظر
دسته بندی