× تماس با ما
2 0 نظرات 604 بازدید
تاریخ انتشار 19 - 1398/09/27

آلبوم محسن چاوشی دوباره به تعویق افتاد/ انتشار یک قطعه از “بی‌نام”

آلبوم محسن چاوشی دوباره به تعویق افتاد/ انتشار یک قطعه از “بی‌نام”

 

آلبوم محسن چاوشي دوباره به تعويق افتاد/ انتشار يک قطعه از “بي‌نام”
 
 

آلبوم "بي‌نام" با صدا، آهنگسازي و تنظيم محسن چاوشي که قرار بود 26 آذرماه منتشر شود براي چندمين بار و به دليلي نامعلوم به تعويق افتاد. محسن چاوشي و عوامل آلبوم براي دلجويي از طرفداران، 26 آذر يک قطعه از آلبوم "بي‌نام" را در اينترنت منتشر کردند.

 

"بي‌نام" پيش از اين قرار بود در تاريخ 5 آذر روانه بازار شود که به علت ناآرامي‌هاي اواخر ماه آبان به تعويق افتاد اما براي تأخير دوباره انتشار اين اثر هنوز دليلي اعلام نشده است.اولين خبرها درباره اين آلبوم زمستان سال گذشته اعلام شد که هادي حسيني، تهيه‌کننده اثر از انتشار احتمالي آن در فصل بهار خبر داد اما مشکلاتي که براي برخي از اشعار آلبوم ايجاد شد انتشار آن را چند ماهي به تعويق انداخت.

 

مجوز اين اثر پاييز امسال صادر شد و آلبوم در حال حاضر از طريق شرکت ايران‌گام و سامانه بيپ تونز پيش‌فروش مي‌شود اما همچنان مشخص نيست که چرا اين آلبوم يک روز پيش از انتشار به تعويق افتاد. به گفته بيپ تونز، اين آلبوم در آستانه شکستن يک رکورد قرار دارد.

 

"قند مني"، "گنجشک پريده"، "بر سلطان"، "چنگ"، "قمارباز"، "عقل و خرد"، "زاهد"، "باز آمدم"، "من ندانستم"، "قوم به حج رفته" و "راز" يازده قطعه آلبوم "بي‌نام" هستند.

 

اشعار اين آلبوم سروده شعراي نامدار کلاسيک از جمله مولانا، سعدي شيرازي، وحشي بافقي و فصيح‌الزمان شيرازي است.

 

 
لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/32247
0 نظر
دسته بندی