× تماس با ما
0 0 نظرات 292 بازدید
تاریخ انتشار 19 - 1398/05/08

از کنسرت رایگانی که همایون شجریان وعده داده بود، چه خبر؟

امروز هشتم مرداد است. سال گذشته در چنين روزي همايون شجريان بعد از اعلام خبر لغو فصل دوم کنسرت نمايش سي، در صفحه شخصي خود پيشنهاد برگزاري يک کنسرت رايگان خياباني را داد.

او در اين متن نوشت:«در اين ايام که چون سياوش در گذر از آتش هستيم، نمي‌دانم چه کنيم تا حالمان کمي به شود. چنان چه مشکل مجوز نباشد، سراپا در خدمتم تا بدون هيچ انتفاعي، کنسرت خياباني گسترده براي شما عزيزان اجرا کنم. شايد دلمان در کنار يکديگر آرام گيرد.» هرچند او قبل‌تر هم، در سال 92، چنين پيشنهادي را مطرح کرده بود.

اين پيشنهاد در روزهاي ابتدايي با استقبال زيادي از سوي دفتر موسيقي وزارت ارشاد و شهرداري تهران مواجه شد اما تا امروز هيچ خبر جديدي مبني بر برگزاري يا منتفي شدن آن مطرح نشده است. اين درحالي است که طي اين مدت، محمد معتمدي و محمد اصفهاني، با هماهنگي و همکاري شهرداري تهران و منطقه عباس‌آباد، اجراهايي در قالب کنسرت رايگان داشته‌اند و برخي ديگر از خواننده‌ها، برگزاري کنسرت رايگان خياباني را کاري نشدني و بعيد دانسته‌اند. سال گذشته که اين پيشنهاد مطرح شد، نوشتيم: آقاي شجريان! بوي بهبود ز اوضاع جهان مي‌شنويم و بگوييد ما کي، کجا باشيم و امروز مي‌گوييم نهادهاي محترم تکليف را روشن کنيد يا به عبارتي «هين سخن تازه بگو تا دو جهان تازه شود...»
 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masafmusic/post/16418
0 نظر
دسته بندی