× تماس با ما
13 0 نظرات 19827 بازدید
تاریخ انتشار 00 - 1399/09/28

بی‌اخلاقی استاد اخلاق

بي‌اخلاقي استاد اخلاق

تاريخ اسلام همواره شاهد تغيير جبهه برخي افراد يا نمايان شدن باطن آنها بوده و اين جريان تا به امروز ادامه دارد. در دوره‌هاي مختلف، در مصاف حق و باطل گاهي افرادي از هر دو جبهه به جريان مقابل منتقل شده‌اند و نشان دادند که رويه صحيح در برخورد نسبت به وقايع بايد بر محور حق و حال فعلي افراد باشد نه لزوما خود افراد؛ چه اين افراد داراي معمم باشند يا مکلا ، چه امثال حضرت حر رحمت الله عليه باشند که از اعماق جهنم به مقام شهادت در رکاب امام زمانش مي‌رسد و چه بَلْعم باعورا که با وجود کسب مقامات علمي و معنوي و بهره مندي از برخي مواهب خاص الهي اما به‌دليل تبعيت از هواي نفس به جهنم واصل شد!

شب گذشته، سخناني از محمود امجد در فضاي مجازي منتشر شد که هم‌صدا با شبکه‌هاي وهابي و تروريست‌پرور، روح‌الله زم را شهيد خطاب کرده و نظام اسلامي را به‌خاطر مجازات قانونيِ شخصي که موجب افزايش تحريم‌ها بر مردم ايران و همچنين، کشته و زخمي شدن عده‌اي در کشور شده بود را شهيد خطاب کرد.

قبل از انتشار کليپِ حمايت محمود امجد از روح‌الله زم، نام اين شخص براي بسياري ناشناخته بود اما خوب است اندکي با عملکرد چند سال گذشته ايشان آشنا شويم؛

محمود امجد که معروف به استاد اخلاق است، در زمان رياست جمهوري احمدي‌نژاد و هنگام استيضاح علي کردان گفت: استيضاح‌کنندگان کردان به جهت ريختن آبروي مومن گنهکار هستند و خداوند ستارالعيوب است و بندگانش را به اين امر دعوت مي‌کند.

همچنين، امجد زمان پايان دوره نهم رياست جمهوري و برخي گمانه‌زني‌ها در خصوص عدم انتخاب مجدد احمدي‌نژاد، ميرحسين موسوي را شخصي صادق معرفي و اعلام کرد: اگر همه کره زمين، غير اين را بگويند باز هم قبول نخواهم کرد!

وي با نزديک شدن زمان راي‌گيري، خود را عامل توازن در جامعه معرفي کرد و مدعي شد از هيچ کانديدايي حمايت نکرده‌ است. پس از انتشار برخي گمانه‌زني‌ها، مطلبي از ايشان منتشر شد که گفته بود: من بدخواه آيت‌الله خامنه‌اي را لعن مي‌کنم.

محمود امجد بعد از اتفاقات سال 88، از کشور خارج شد و برخي رسانه‌ها گفتند، وي دليل اين کار را اعتراض به وجود ظلم در ايران دانسته و امجد مدعي است تا ظلم در ايران پا برجا باشد، به اين کشور بر نمي‌گردد.

امجد، پس از مدتي به ايران بازگشت و هنگام ثبت نام در پنجمين دوره انتخابات مجلس خبرگان اعلام کرد که رهبري مقام عالي کشور است و بايد از آن حمايت کنيم. با عدم شرکت ايشان در آزمون جهت احراز اجتهاد، صلاحيت امجد براي اين دوره از خبرگان احراز نشد و ايشان همچنان به ارائه سخنان انتقادي عليه نظام پرداخت و کانال "آمدنيوز" بارها سخنانش را پوشش داده و از او حمايت کرد.

سال گذشته، امجد اعلام کرد که تلويزيون و رسانه‌ها از او دعوت کنند تا بتواند در اين رسانه‌ها عليه منتقدين فلسفه و عرفان برنامه داشته باشد. در اين مدت، فرزند وي که خود را روحاني منتقدِ نظام معرفي مي‌کرد، همواره با انتشار مطالبي تند در فضاي مجازي به موضع‌گيري عليه نظام مي‌پرداخت.

قابل ذکر است، فرزند محمود امجد ساکن مالزي است و امجد نيز هنگام سفر به خارج از ايران به محل سکونت فرزندش مي‌رفت.

تازه‌ترين سخن محمود امجد، شهيد دانستن روح‌الله زم و متهم کردن نظام اسلامي است.

 بايد ديد در ادامه روند  پر فراز و نشيب و غير متعادل امجد، موضع‌گيري‌هاي ايشان به کجا مي‌انجامد اما اميدواريم آنچه ما و ايشان براي خود رقم مي‌زنيم، منجر به شادي ارواح مطهر شهيدان همچون "حاج قاسم سليماني" شود و نه رضايت جنايتکاران رسانه‌اي و پياده نظام دشمنان اقتصادي و نظامي شيعي ايران.

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/masaf/post/60566
0 نظر
دسته بندی