× تماس با ما
5 0 نظرات 852 بازدید
تاریخ انتشار 14 - 1398/08/29

من اهل سرزمینی بسیار زیبا و باشکوه هستم...

من اهل سرزميني بسيار زيبا و باشکوه هستم. سرزميني حاصلخيز، با رودهاي پر آب، آب و هوايي معتدل و ابرهاي پر بارش که هيچ زمين لم يزرعي در آن وجود ندارد.
در شهرهاي زيبا و آباد ما، بالاي شهر و پايين شهر معنا ندارد؛ هيچ کجا حرفي از گراني و مشکلات اقتصادي نميشنوي، چون ما توانسته ايم به تمامي ذخائر و معادن با ارزش زمين دست پيدا کنيم و همه مردم در ناز و نعمت و ثروت غرقند.
همه مردم سرزمين من سالم و تندرست اند و عمرهاي طولاني دارند. در اينجا هيچ مريض و معلولي وجود ندارد و سالهاست که علي رغم آمار بالاي زاد و ولد، هيچ بچه ناقصي به دنيا نيامده است.
دادگاه ها و محاکم سرزمين من هميشه خلوت اند؛ چون مردم با اخلاق ما، حقوق يکديگر را رعايت مي‌کنند. در شهرهاي ما چنان امنيتي وجود دارد که زنان و دختران، مي‌توانند بدون هيچ ترسي، به شرق و غرب اين سرزمين پهناور سفر کنند.
مردم سرزمين من همگي فرهيخته و عالم اند؛ آنچنان که زنان خانه دار در خانه هاي خود بر اساس قرآن و سيره اهل بيت، قضاوت مي‌کنند.
همه اينها به کنار! مي‌داني گرانبهاترين دارايي و ثروت ما در اين سرزمين چيست؟ گرانبهاترين دارايي ما، حاکم و رهبر ماست؛ رهبري که رفاه و ثروت و آسايش و امنيت ما در سايه حکومت او به دست آمده است. رهبري که عادل، عالم، مهربان، و در يک کلام داراي تمام فضايل اخلاقي در بالاترين حد ممکن است.
شايد فکر کني من ساکن سرزميني رويايي در سياره اي ديگرم. اما اينطور نيست! من اهل و ساکن همين کره خاکي زمينم. من شهروند خوشبخت سرزميني بهشتي، در دولت کريمه موعود آخرالزمان، حضرت مهدي ام...

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/mahdiaran/post/31211
0 نظر