× تماس با ما
0 0 نظرات 264 بازدید
تاریخ انتشار 03 - 1398/12/20

ذبح اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی نظام به دست رئیس سازمان پدافند غیر عامل

ذبح اعتماد عمومی و سرمایه اجتماعی نظام به دست رئیس سازمان پدافند غیر عامل

سازمان پدافند چرا در پيشگيري از بيماري کرونا بازي خورد؟

متاسفانه با شيوع COVID19 يا همان کرونا در جهان و تبديل آن به يک بيماري عالم گير، رسا‌نه‌هاي داخلي کشورمان اول اسفند ماه رسماً اولين مورد ابتلا به اين بيماري را اعلام کردند. با توجه به دوره نهفتگي 3 تا 14 روزه اين بيماري در بدن و سرعت بسيار بالاي سرايت آن، به نظر مي‌رسد مبتلايان روزها قبل از بروز علايم و پس از آن بين ساير مردم مشغول زندگي عادي بودند و بيماري را منتقل کرده اند‌.

با اين حساب ده ها مورد ديگر نيز در سطح کشور مبتلا شده‌ بودند و بيماري مدت ها قبل درحال گسترش بوده است. البته ما در خصوص هرگونه اهمال احتمالي و يا مصلحت انديشي در سانسور اخبار قضاوتي نداريم ولي روي سخنمان با سردار غلامرضا جلالي رئيس با سابقه و با تجربه پدافند غير عامل است که در 24 بهمن به اين صراحت (فيلم ضميمه) و با بي پروايي به انکار وجود حتي يک مورد ابتلا به بيماري کرونا در خبر سراسري پرداخت.

سردار عزيز! با توجه به گذشت بيش از يک دهه از تاسيس سازمان پدافند و حضور 17 ساله شما به عنوان فرمانده اين سازمان در مواجهه با حملات احتمالي دشمنان در قالب تهديدات زيستي، سايبري، اقتصادي و غيره، رد مطلق و غيرحرفه‌اي اخبار منتشر شده از ابتلاي هموطنانمان به اين بيماري توسط شما يا نشانه ضعف متوليان ديده‌باني سازمان تحت امر شما در رصد اخبار بوده و يا نشانه‌هاي آمادگي پايين سازمان پدافند در اطلاع رساني دقيق و به موقع به مردم و مسئولين و پيشگيري از گسترش اين معضل بوده است.

از طرفي باورپذير نيست سازمان عريض و طويلي که طبق اساسنامه آن جايگاهي معادل با يک وزارتخانه داشته و به شخص مقام رهبري و ستاد کل نيروهاي مسلح مسئوليت پاسخگويي دارد تا اين اندازه در پيشگيري و مقابله با اينگونه بحران‌ها منفعل و کم رمق ظاهر شود‌!

چطور ممکن است اخبار برخي مراکز بهداشتي در استان‌ها و بازداشت شايعه پردازان بيماري کرونا توسط پليس فتا در نيمه بهمن ماه به گوش شما نرسيده باشد. آيا تمامي آنها شايعه و مصداق تشويش اذهان بوده و ارزش يکبار بررسي نزديک هم نداشته‌اند؟

با وجود سازماني در کشور که طبق اساسنامه‌اش وظيفه دارد آحاد مردم را پيش از بروز بحران زيستي و حملات بيولوژيکي آموزش کافي دهد، چرا بايد دامنه اين بحران به دليل نا آگاهي مردم روز به روز گسترش يافته و سلامت جسمي و رواني مردم را به خطر بياندازد. پاسخگوي خسارات سنگين مالي به بخش اقتصاد کشور کيست؟

سازمان پدافند چرا در پیشگیری از بیماری کرونا بازی خورد؟مشاهده لینک ها
کیفیت HD 720pپخش آنلایندانلود
لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/foods/post/35242
0 نظر