× تماس با ما
17 3 نظرات 2359 بازدید
تاریخ انتشار 18 - 1398/11/02

طیبه سیاوشی نماینده‌ای پر تلاش در کوچک‌سازی سفره مردم!

طیبه سیاوشی نماینده‌ای پر تلاش در کوچک‌سازی سفره مردم!

اخيرا خانم طيبه سياوشي نماينده مردم تهران به بهانه «ناسالم» بودن گوشت ماهي تيلاپيا و همچنين «آلوده بودن آب واحدهاي توليدي» اين ماهي در کشور به دنبال اعمال فشار به سازمان حفاظت محيط زيست است تا مجوز صادر شده براي توليد اين ماهي در استان هاي کويري لغو شود.

ادعاهاي مطرح شده در خصوص کيفيت گوشت ماهي تيلاپيا بارها توسط سازمان تحقيقات شيلات ذيل وزارت جهاد کشاورزي رد شده و در حال حاضر بايد گفت بيش از 140 کشور در جهان ماهي تيلاپيا را توليد و يا مصرف مي کنند. در کشور خود ما نيز تا سال 2017 در روندي غير عادي بيش از 48 هزار تن فيله اين ماهي وارد مي شد که نگراني ها را در خصوص وابستگي کشور به واردات اين ماهي افزايش داد.

پ.ن: خانم سياوشي شما مجلسي‌ها که در کنار دولت توان بزرگ کردن سفره مردم را نداريد، لااقل سفره را کوچکتر نکنيد!
تيلاپيا هم اکنون در اروپا و امريکا مصرف مي شود و به خاطر پائين بودن هزينه توليد به ماهي فقرا مشهور است. بماند که در شرايط فعلي اقتصادي همين ماهي براي اغنياي ايراني سرو مي شود! در ضمن بر اساس استانداردهاي همين کشورهاي قبله آمال جناح سياسي شما، ماهي تيلاپيا کيفيت مطلوبي دارد!


 

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/foods/post/33468
3 نظر
حسین ر. م. حسین ر. م. 20:57:39 - 1398/11/02
تنها تفکر من راجع به امثال این خانم اینه که وقتی با وجدانشون روبرو میشن، چی جوابشو میدن؟
حداقل اون وجدان ماهی یه بار که سراغشون میاد، مگه نه؟؟؟
امیر پرنیان امیر پرنیان 00:02:33 - 1398/11/03
صددرصد تولید و رونق این صنف ضرری مادی برایه این نماینده داره باید تحقیق بشه تا علت واقعی عملکرد مشخص بشه یا علت این معلول باید جالبتر باشه
ناصر حبیبی ناصر حبیبی 16:19:19 - 1398/11/03
درودبرشما که این مطلب را گذاشتید من هم یکی ازخانواده های هستم که قبلا خیلی استفاده میکردیم .شنیدم خوب نیست دگه استفاده نکردم وبودجه خرید ماهی دیگرراهم نداشتم .خوب شد اطلاع رسانی شد دلیل ان.تشکر
دسته بندی