× تماس با ما
2 2 نظرات 3027 بازدید
تاریخ انتشار 18 - 1398/09/29

توییت استاد  رائفی پور درباره کاوه مدنی (کاوه وطن فروش)

توییت استاد  رائفی پور درباره کاوه مدنی (کاوه وطن فروش)


کاوه مدني در سال 2014 در حاشيه نشستي که مراد موشه طاهباز (بزودي در باره او بيشتر خواهم گفت)در دانشگاه امنيتي سوآز برگزار کرد.
با معرفي طاهباز با يکي از افسران ارشد امنيتي ميز ايران در وزارت خارجه انگلستان ملاقات و همکاري او با وزارت خارجه انگلستان و MI6 آغاز مي‌شود

‏ملاقات و تماس هاي کاوه مدني (بخوانيد ‎ کاوه وطن فروش) با افسر وزارت خارجه انگليس در تهران حتي در زمان تصدي معاونت سازمان محيط زيست نيز ادامه پيدا کرده!
و جالب اينکه ملاحظات حفاظتي اين ملاقات ها از طرف افسر امنيتي به شدت مراعات مي شده است.

‏بعداز انتصاب کاوه مدني به معاونت سازمان محيط زيست ، وي مأموريت مي يابد در جلسه محرمانه در ميز ايرانِ وزارت خارجه انگليس، ريز و درشت وضعيت محيط زيست ايران و سياستگذاري مربوط به آن را به عناصر اصلي اربابانش در سرويس انگلستان ارائه دهد.

‏ساير مأموريت هاي ‎کاوه وطن فروش براي انگليس:
- معرفي و در اختيار گذاشتن شبکه عوامل محيط زيستي خود در ايران به انگلستان.
- راهبردنويسي براي MI6 در موضوع چالش هاي محيط زيستي و آب ايران.
- ارائه اطلاعات در مورد سياستگذاري ها و تصميمات ايران در حوزه محيط زيست.

ادامه دارد...

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/foods/post/32343
2 نظر
عرفان حیدریان عرفان حیدریان 06:11:14 - 1398/10/05
استاد کتاب ماورای طبیعی شدن از جو دیسپنزا را بخونید به نظر من ما اگر آزمایش های ایشون را انجام بدیم در مورد نماز و دیگر اعمال اسلام می توانیم اثبات کنیم که تاثیر هر عمل بر مغز و مراکز انرژی چیست و خب مطمئنم هیچ مراقبه ای قادر به مقابله با نماز نخواهد بود بخونیدش خبرم کنید.اینطوری از لحاظ علم فیزیک هم اسلام به نوعی اثبات میشه و شاید افراد زیادی به اسلام روی آورند.
رحمان پاکدامن رحمان پاکدامن 14:56:14 - 1399/01/10
به نظرم نه تنها که باید سفارت انگلیس و روسیه از کشور حذف شود . بلکه باید تمام سفارتخانه ها که همشون لانه جاسوسی هستن حذف شوند و خود دولت افرادی ایرانی و وطن دوست رو نماینده هر کشوری کنه و یه دفتری رو بهش اختصاص بده . یا حق