× تماس با ما
16 0 نظرات 13826 بازدید
تاریخ انتشار 14 - 1398/07/04

نذر فرهنگی در پیاده روی اربعین

نذر فرهنگی در پیاده روی اربعین

يک ايده ي خيلي خوب...

اربعين نزديکه و هرکس يک حالي داره، يکي خوشحاله و  آماده رفتن، يکي ناراحته و در حسرت رفتن. يک پيشنهاد براي هر دو گروه. چه کربلايي ها، چه اونايي که دوست دارن اسمشونو توي طومار اربعيني ها بنويسن...

همه ميدونيم که اربعين از بهترين راههاي زمينه سازي ظهوره. ولي خيلي ها حواسشون به اين موضوع مهم نيست. حالا بنظرتون چطور ميشه اينو به مردم منتقل کنيم؟ با گفتگو؟ کليپ؟ متن؟ عکس؟ راه ساده تري هم هست...

مسير پياده روي طولانيه و فرصتِ فکر کردن فراوانه و بهترين زمان براي انتقال اين پيام مهم به مردمه. ما ساده ترين و بهترين ايده رو براي اين موضوع آماده کرديم که برگرفته از ايده هاييه که سالهاي گذشته کم و بيش استفاده ميشد ولي منسجم و همگاني نبود.

به همين خاطر عکسنوشته اي با جمله ي "تک تک قدم هايم را نذر ظهورت ميکنم" -بدون نام و لوگو- به 4 زبانِ پرکاربرد آماده کرديم که از کليه شما محبان امام زمان تقاضا داريم در اين پويشي که با هشتگ #نذر_ظهور راه افتاده، نهايت همکاري رو با ما داشته باشيد.

شيوه کار: افراديکه عازم کربلا هستند با چاپ رنگي فايل کيفيت اصليِ اين عکس روي برگه A4 و سپس پِرِس کردنِ برگه (لَمينت)، آن را با سنجاق روي کوله پشتي هاي خود و هم کارواني هاي خود نصب کنند.

افرادي هم که نميتونن کربلا برن، تعداد 10 برگه به شيوه اي که در بالا توضيح داديم آماده کنن و به کساني که قصد سفرِ کربلا دارن (دوست، فاميل، همسايه، هم مسجدي و...) اهدا کنند تا بصورت يک شکل و هماهنگ از امامي ياد کنيم که پس از ظهور، خود را با امام حسين معرفي ميکند.

قرار ما : هر نفر، چاپ رنگي 10 عکس و لَمينت کردنِ آن و پخش بين زوّار اربعين (چاپ هر برگه A4 رنگي با پِرِس، حدود 5000 تومان است)

نکته مهم: جهت وحدت رويه، از همگي خواهشمنديم از هرگونه تغيير در سايز، رنگ و قالبي که در بالا دقيق توضيح داده شد، بپرهيزند تا طرحي يک شکل و متحد در مسير نجف تا کربلا به چشم بيايد.

براي دانلود کيفيت اصلي مخصوص چاپ رنگي از طريق لينک زير اقدام کنيد

لینک کوتاه پست:
https://masaf.ir/Etelaiyeh/post/18914
0 نظر
دسته بندی