بازداشت رئیس جنبش اسلامی داخل اراضی اشغالی، به اتهام تلاوت قرآن!

بازداشت رئیس جنبش اسلامی داخل اراضی اشغالی، به اتهام تلاوت قرآن! shia muslim                   
مسؤولان رژیم صهیونیستی، دلیل بازداشت رئیس جنبش اسلامی داخل اراضی اشغالی را تلاوت قرآن عنوان کردند!

به گزارش مصاف، مرکز اطلاع رسانی فلسطین اعلام کرد، مسؤولان رژیم صهیونیستی با تمدید 3 روزه مدت بازداشت شیخ رائد صلاح، او را به تلاوت آیاتی از قرآن متهم کرده، و این اقدام او را تحریک آمیز خواندند.
"رائد صلاح" قبل از آغاز دادگاه رژیم صهیونیستی برای بررسی مدت بازداشتش، به خبرنگاران گفت: این اتفاق به هدف ادامه فشارها و تعقیب فلسطینی ها، و همچنین اقدامی سیاسی است، تا رسانه ها به موضوع بازداشت من بپردازند و اتهامات مطرح شده علیه بنیامین نتانیاهو را نادیده بگیرند.


شیخ رائد صلاح خاطرنشان کرد که در بازجویی ها او را متهم کردند که کلاسهای درسش در مساجد تحریک آمیز است، درحالیکه مطالب مطرح شده در کلاسها مربوط به قرآن است.
وی تأکید کرد که موضوع بازجویی ها بر ارزشهای اسلامی و قرآن کریم متمرکز بود.
دادگاه رژیم صهیونیستی دیروز به بهانه تکمیل تحقیق ها، مدت بازداشت شیخ رائد صلاح را 3 روز تمدید کرد.
شیخ رائد صلاح صبح سه شنبه داخل منزلش در شهر ام الفحم بازداشت شد.


در دادگاه، نیروهای امنیتی رژیم اشغالگر و دادستانی این رژیم مدعی شدند که شیخ رائد صلاح در سخنانش در مراسم تشییع 3 شهید خانواده جبارین در ام الفحم مردم را علیه این رژیم تحریک کرد.
دادستانی رژیم صهیونیستی همچنین شیخ رائد صلاح را به دلیل تلاوت این آیه قرآنی: “ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله أمواتا بل أحياء عند ربهم يرزقون” او را به تحریک مردم متهم کرد.


منبع: العالم

کلید واژه های مطلب: بازداشت   رئیس   جنبش   اسلامی   داخل   اراضی   اشغالی،   به   اتهام   تلاوت   قرآن      shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.