حماس: فیسبوک همسو با سیاست‌های دشمن صهیونیستی گام بر می‌دارد

حماس: فیسبوک همسو با سیاست‌های دشمن صهیونیستی گام بر می‌دارد shia muslim                   
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" تاکید کرد که اقدام شبکه فیسبوک به حذف و مسدود کردن حساب‌های کاربری و صفحات شخصی فعالان فلسطینی، همسو با سیاست‌ها و خواسته‌های دشمن صهیونیستی انجام می‌گیرد.

به گزارش مصاف، سخنگوی حماس شامگاه امروز جمعه در بیانیه ای مطبوعاتی حمله گسترده شبکه فیسبوک علیه حساب های کاربری و صفحات شخصی فعالان فلسطینی و اعضا و حامیان این جنبش را به شدت محکوم کرد.

حسام بدران افزود که فعالان فلسطینی نیز همانند دیگران حق دارند آرا و نظرات شخصی خود را آزادانه بیان کنند.

بدران از تمامی فعالان فلسطینی و شبکه های خبری فلسطینی در فیسبوک خواست در پی یافتن جایگزین هایی مناسب برای فیسبوک باشند. وی تاکید کرد که شبکه فیسبوک دشمنی با ملت فلسطین و قضایای عادلانه آن را به اوج رسانده است.

این در حالی است که شبکه فیسبوک شامگاه امروز جمعه در اقدامی همسو با دشمن صهیونیستی بیش از 90 صفحه شخصی و 30 حساب کاربری اعضا و فعالان حماس در کرانه باختری را مسدود کرد.

حمله گسترده شبکه فیسبوک علیه حساب های کاربری و صفحات شخصی وابسته به مقاومت فلسطین در پی استقبال گسترده کاربران اینترنتی از کمپین " مانند شهید عیاش باش" که در 21 امین سالروز شهادت مهندس یحیی عیاش سردار رشید گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس راه اندازی شده است، صورت می گیرد.

این کمپین روز پنچشنبه گذشته به مناسب 21 امین سالروز شهادت شهید یحیی عیاش راه اندازی شد و با استقبال گسترده کاربران اینترنتی چه در فلسطین و چه در خارج از فلسطین همراه بوده است.

منبع: شبستان

کلید واژه های مطلب: حماس      فیسبوک   همسو   با   سیاست‌های   دشمن   صهیونیستی   گام   بر   می‌دارد   shia   muslim   

نظرات

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.