تماس با ما


شماره تماس دفتر مصاف : 88921848-021 (ساعت کاری روابط عمومی: "شنبه تا چهارشنبه" 9 صبح تا اذان ظهر و یک ساعت بعد از اذان ظهر تا 15:30)
سامانه پیام کوتاه : 2000313313
صندوق پستی :198-11495

ارتباط و همکاری با واحدهای مختلف:

http://masaf.ir/Pages/5

 

دیدار حضوری با استاد رائفی پور

http://masaf.ir/Pages/4

 

ارسال ایمیل برای استاد رائفی پور

http://masaf.ir/Pages/7

 

ارسال سوالات و شبهات

Clip@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه تدوین و ساخت کلیپ

Film@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه ارسال فیلمنامه

Mostanad@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه مستند سازی

Music@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه موسیقی

Animation@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه انیمیشن

Graphic@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه گرافیک

Digipaint@masaf.ir ارسال ایمیل به  همکاری در زمینه طراحی و تصویر سازی (نقاشی دیجیتال) 
Game@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه بازی سازی

Mobile@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه تولید نرم افزار

Translation@masaf.ir ارسال ایمیل به

و یا پر کردن فرم زیر

http://bit.ly/translationmasaf

همکاری در زمینه ترجمه
implementation@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه نگارش

Subtitle@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه زیرنویس

Article@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه مقاله نویسی

Memari@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه معماری

http://masaf.ir/Pages/11

 

همکاری در زمینه کشاورزی

Karemahdavi@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

مشاوره برای فعالیت‌های مهدوی و مذهبی

 Mohandesi@masaf.ir ارسال ایمیل به طرح‌های فنی و مهندسی 
 Mahdavinovel@masaf.ir ارسال ایمیل به

 

همکاری در زمینه داستان‌های مهدوی (بزرگسالان)


ضمنا شما عزیزان می‌توانید نذورات و هدایای خود را به شماره کارت 6037691990014623 یاشماره حساب سپهر 0103555185003 ویا به حساب شبا به شماره 050190000000103555185003 IR بانک صادرات ایران به نام موسسه مصاف ایرانیان واریز نمائید.

خواهشمند است تمامی سوالات و مشکلات فنی سایت را از طریق فرم زیر ارسال نمایید
باتشکر.



نام و نام خانوادگی:   
پست الکترونیک:   
ارسال به:
تصویر امنیتی:
متن پیام: