دانلود سخنرانی استاد رائفی پور"روایت عهد 55 : نظام سازی و کارآمدی در دهه چهارم انقلاب" جلسه دوم

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور"روایت عهد 55 : نظام سازی و کارآمدی در دهه چهارم انقلاب" جلسه دوم shia muslim         
دانلود سخنرانی استاد رائفی پور در روایت عهد 54 با موضوع نظام سازی و کارآمدی در دهه چهارم انقلابجلسه دوم ، 14 اردیبهشت 1396، سالن اجتماعات مسجد حضرت بقیه الله الاعظم (عج)
گزارش جلسه

.

هوالعالم

پنجاه و پنجمین نشست از سلسله نشستهای روایت عهد، با موضوع نظام سازی و کارآمدی در دهه چهارم انقلاب اسلامی، عصر روز 14 اردیبهشت ماه، با سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور، برگزار شد.

استاد رائفی پور در ابتدای این نشست با بیان اینکه اصل محوریت و استراتژی که جمهوری اسلامی ایران با آن روبروست، انکار ناکار آمدی نظام است و تمام تاکتیک‌ها باید در این پلن بگنجد، در غیر این صورت حذف خواهد شد اظهار کرد: یعنی به گونه ای عمل می‌شود که مردم هم در جمهوریت و هم در اسلامیت نظام شک کنند. آنها دراین زمینه خیلی محکم و درسه لایه‌ی عوام و نخبگان و حاکمیت در حال فعالیت هستند.

 اوبا اشاره به جلساتی که با چند تن از کاندیداها ونمایندگان تایید صلاحیت شده داشته؛ تصریح کرد: به آنها گفته شده که اگرروزی فرضا رییس جمهور شدند باید طبق چه برنامه هایی پیش بروند و همانطور که میبینید برخی از آنها درباره موضوعاتی مانند شفافیت در حال صحبت کردن هستند. 

وی ادامه داد: همچنین پیشنهادی برای برگزاری جلساتی درباره فساد اقتصادی به آنها داده شده که اگر قبول کنند و این موضوع یک مطالبه‌ی عمومی باشد این کار انجام خواهد شد.

این کارشناس با یاد آوری مراحل تشکیل یک تمدن اسلامی شایسته ظهور و آماده سازی جامعه تصریح کرد: از سال 57 که انقلاب اسلامی شکل گرفت مرحله ی  دگرگونی وپس از آن نظام سازی انجام شد.

وی ادامه داد: اکنون می‌بینیم که  قوانین و ساختارها از زمان پهلوی باقی مانده و باید ببینیم که ماهیت آن چگونه باید باشد. مثلا در حال حاضر بسیاری از مراجع تقلید نسبت به ربوی بودن ساختار بانکی اعتراض دارند. بنابراین این ساختارهای اقتصادی و بانکی باید درست شوند و این کار هم سخت است. زیرا قرار است به پیکره یک بدن ورود کرده و با قطع یک رگ؛ رگی جدید را وصل کنیم که این کار درد دارد و 38 سال است که مردم ما این درد که همان تورم است را حس می‌کنند و کسی نیست که آن رگ را به درستی وصل کند.

این استاد دانشگاه در ادامه سخنانش با بیان اینکه در مرحله دولت سازی, جهت گیری و ساختارها باید اسلامی شوند خاطر نشان کرد: بعد از اینکه دولت اسلامی شد, جامعه هم باید اسلامی شده و به الگویی دردنیا و در نتیجه به یک تمدن اسلامی که مرحله‌ی پنجم است تبدیل شود.

رائفی پور در ادامه‌ی جلسه با تشریح نمودارهایی از وضعیت کشور و مقایسه‌ی آن با دیگر کشور‌ها گفت: در کشورهای اروپایی قانون مندی زیاد است اما اعتقادات تاثیر چندانی بر روی رفتار مردم ندارد؛ درکشورما قانون به چیزی برای دور زدن تبدیل شده و این اعتقادات و دین داری است که مردم را نگه داشته است و اگر قانون مداری جای دین مداری را بگیرد، کار درست نخواهد شد چرا که قانون مداری و اعتقادات دو متغیر مستقل از هم نیستند.

وی ادامه داد: در این زمینه باید فرهنگ سازیهایی در زمینه‌ی اعتقادات مردم انجام دهیم که البته کارهایی در حال انجام است, ازسوی دیگر باید بر روی قانون کار کرده و ساختارهای فاسد را از بین ببریم.

این کارشناس در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه یکی از موارد بسیار مهم کارآمد کردن کشور مشارکت دادن مردم در امر نظارت است که تاثیر عجیبی دارد تاکید کرد: اگر نهاد سازی و قواعد ما مشکل داشته باشد، در بحث اقتصاد هرچقدر هم که پول تزریق شود مانند یک غده‌ی سرطانی است که مثل فرایند شیمی درمانی بیشتر تغذیه می‌کند.

این تحلیل گر در توضیح این مطلب ادامه داد: ما در اقتصادمان تنها به تزریق پول اقدام می‌کنیم تا به قشر آسیب پذیر رسیدگی شود اما در جریان تخصیص  یارانه‌ها مشاهده کردید که اینگونه نشد و با ایجاد تورم قدرت خرید مردم هم کاهش پیدا کرد زیرا مبنا از ابتدا غلط بود.

او در بخش دیگری با بیان اینکه در کشور ما همه از دولت نان می‌خورند و چیزی با عنوان خصوصی سازی نداشته و از آن با عنوان خصولتی یاد می‌شود گفت: در سایر دولت‌های خارجی, دولت‌ها تنها در حوزه‌ی امنیت, رفاه, آموزش و بهداشت ورود پیدا می‌کنند اما دولت ما در همه جا ورود پیدا کرده و بسیار عظیم شده است.

وی با طرح این سوال که چطور می‌توان این ساختار را درست کرد افزود: مورد اول استفاده از سازمانهای نظارتی و مورد دوم استفاده از حسابرس‌ها است؛ اما این دو مورد در کشورما به خوبی جواب نداده و در مجموع  فساد همچنان وجود دارد.

رائفی پور در ادامه با ارایه‌ی نمودار و تحلیل هایی از وضعیت اقتصاد کشور از نظر حجم واردات و صادرات, نحوه‌ی شکل گیری تورم و مواردی که به عملکرد نادرست بانک‌ها منجر شده و تشریح دلایل بالا نگه داشته شدن نرخ بهره‌ی بانکها از سوی دولت پرداخت وعواقبی را که کم شدن نرخ بهره خواهد داشت، مانند رشد تورم و وجود رکود که در نهایت به واردات کالاهای بی کیفیت می‌انجامد بیان نمود.

این کارشناس همچنین به بیان موانعی پرداخت که بکارگیری بازرسان در امر نظارت به نتیجه نرسیده و توضیح داد: عدم تقارن اطلاعات بازرس‌ها با هم و نبود امکان حضور بازرس در همه‌ی مکانها, امکان تبانی میان بازرس ومتخلف و نبود انگیزه کافی میان بازرسها از جمله این مشکلات است که به نهاد سازی اشتباه منجر شده و مانند غده‌ی سرطانی در بدن عمل می‌کند.

وی در توضیح این مطلب ادامه داد: گاهی می‌بینیم که برای سازمانهای نظارتی مشوق هایی برای کشف فساد در نظر گرفته می‌شود؛ در نتیجه این سازمانها بقای خود را منوط به کشف بیشتر فساد خواهد دید. یعنی سازمان به لحاظ ساختاری دوست دارد که فساد وجود داشته باشد.

او در ادامه با طرح این سوال که مشارکت مردمی درامر نظارت چه سودی دارد؟ و با بیان اینکه باید بر روی اعتقادات مردم فرهنگ سازی و کاری کنیم که هرکسی بتواند یک بازرس باشد، به تشریح فرایند نظارت پرداخت و گفت: تعیین نقش‌های محوله به افراد, دانستن این نقش‌ها و محقق شدن آن, شفافیت و تطبیق دادن آن و درنهایت اطلاع رسانی تخلفات از مراحل این فرایند نظارت است.

این استاد دانشگاه درباره اقداماتی که باید برای تحقق این فرایند انجام شوند خاطرنشان کرد: تعیین مشوقهای مالی معنادار برای مردم, حمایتهای امنیتی و شغلی از گزارش دهنده تخلفات, ایجاد سامانه ای برای ثبت هشدارها و تخلفات, ناشناس ماندن افراد, فراهم کردن زمینه‌های شکل گیری موسسه‌های تخصصی در حوزه نظارت به عنوان رابط برای بررسی این موضوع از جمله اقداماتی است که می‌توان برای شروع انجام داد؛ به این شکل که کار ابتدا به صورت پایلوت درباره برخی مفاسد خاص شروع و پس از به نتیجه رسیدن به دیگر حوزه‌ها تسری داده شود.

رائفی پور ادامه داد: اگر کار نظارت به شکلی که گفته شد به دوش مردم گذاشته شود, فردا روز اگرفسادی شکل بگیرد می‌گویند: ما مردم کم کاری کرده ایم نه دولت! یعنی باید کاری کنیم که کم کاری افراد مفت خور مشخص شود.

این کارشناس در ادامه جلسه با پخش نمونه هایی از چند فیلم و ذکر مثال هایی از روند نظارت و ایجاد شرکتهایی برای کشف و گزارش تخلفات مردمی و بیان مواردی از بروز فساد در داخل کشور که امکان گزارش آنها به نهادهای مربوطه به علت ساختارهای غلط وجود نداشته تصریح کرد: ساختارهای نهادهای نظارتی ما مشکل دار و فسادزا هستند؛ درنتیجه برای تصحیح ساختارهای غلط، نیازمند تشکیل سازمان نظارتی ویژه هستیم.

وی همچنین با بیان اینکه باید از کاندیداهایی که رییس جمهور خواهد شد بخواهیم اموال خود و کارگزارانشان را پس از انتخاب شدن عمومی کنند, چراکه این کار بسیار اعتماد زا خواهد بود گفت: باید به مردم کمک کنیم و یاد بدهیم که چگونه از مسولان درباره موضوعاتی مثل شفافیت وعده‌های انتخاباتی, هزینه‌های انتخابات و اموال و دارایی‌ها بخواهند و مطالبه کنند. همانطور که در موضوع شفافیت از دو سال پیش تا کنون کار کرده و دیدیم که امروز این موضوع به تلویزیون هم کشیده شده است.

او در پایان صحبت هایش به اهمیت تلاش برای شکل گیری ژورنالیسم و خبرنگاران حرفه ای در این فرایند تاکید کرد و به سوالات حضار پاسخ داد.


صوت ها
دانلود صوتی با کیفیت 80kb - حجم 117 مگابایت دانلود فایل
دانلود صوتی با کیفیت 24kb - حجم 35 مگابایت دانلود فایل
دانلود صوتی با کیفیت 80kb - حجم 122 مگابایت دانلود فایل
دانلود صوتی با کیفیت 24kb - حجم 36 مگابایت دانلود فایل

ویدئو ها

دانلود فایل

دانلود تصویری با کیفیت HD720p - حجم 781 مگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری با کیفیت 360p - حجم 332 مگابایت


نظرات

محمد
1396/02/15 09:36:05 ق.ظ

با هزار زحمت خودمو رسوندم و واقعا جلسه ی عالی بود و لذت بردیم همگی.خدا استادو حفظ کنه

محمدرضا
1396/02/15 10:26:03 ق.ظ

سلام.....ممنون:)

1396/02/15 10:27:36 ق.ظ

لطفا فایل تصویریش رو هم قرار بدید

هاشمی
1396/02/15 08:33:57 ب.ظ

سلام استاد. با گوش کردن به این سخنرانی شما عاشق آمریکا شدم!!!!! با وجود اینکه می دانم قاتل ما هستند . از مملکت خودمون کلهم نا امید شدم.

1396/02/16 12:14:41 ق.ظ

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت استاد عزیز ، خواستم بدونم چرا مطالب این جلسه اینقدر تکراری بود ، تقریبا 50% مطالب رو تو جلسات قبل گفته بودین ، موضوع مورد تاکیدتونم قانون کشف اختلاس ابراهام لینکولن بود

زهرا.
1396/02/16 04:17:20 ق.ظ

خیلی خوب بود روایت ممنون! امیدوارم انتخابات بخیر بگذره 😊

علیرضا
1396/02/16 08:49:58 ب.ظ

چرا تصاویر یا فیلم هایی که در جلسه استفاده میشه رو توی سایت قرار نمیدید؟

میلاد
1396/02/17 01:05:03 ق.ظ

بسم اللّه الرحمن الرحیم سلام وخسته نباشدبه شما یه تکه کلامی استادرایفی دارن به اسم ""ماست مال کردن"" که درموردبقیه به کارمیبرن اماوقتی اون جوون ازشون پرسیدکه چرامن وخیلی ازجووناتوی ایران بیکاریم درحالی که تمام افغانی هامشغول کارند ایشون خیلی حرفه ای موضوع روماست مال کردن وماروباعربستان مقایسه کردن که این صحبت هاازایشون بسیاربعیدوغیرقابل انتظاربود امیدوارم شفافیت داشته باشین واین متن روروی سایت نشون بدین به استادتوصیه میکنم یه سری به محله شاه عبدالعظیم یاخاوران واون حدودبزنیدمیبینیدکه ایرانی جماعت اونجابه کل غریبه

قاسم
1396/02/17 06:02:10 ق.ظ

با سلام راستش من تو اداره آب یه جایی نگهبان مخزنی بودم که گذاشته بودند واسه تست تا از پیملنکار تحویل بگیرن (مخزن بزرگ زیر زمینی )پیمانکارش چند بار تو همون مخزنی که پلمپ شده بود واسه تست آب تزریق کرد چون خیلی نشتی داشت بعد ۳بار که بهش هشدار دادم گوش نکرد به اداره گزارش کردم خیلی خوشگل منو اخراج کردن الان ۷-۸ماهه بیکارم البته وجدانا از کاریکه کردم ناراحت نیستم و خدا هم تو این مدت کمکم کرده راست واقعا ، واقعا کج نمیشه التماس دعا

ALI-BM
1396/02/17 05:58:12 ب.ظ

سلام عزیز، ممنون که روایت گذاشتی دمت گرم استاد ... دمت گرم که تو این روزگار پست هنوز یه آدم با مرام هست ...

ALI-BM
1396/02/17 06:07:02 ب.ظ

00:37:58 آخه نوکرتم ،کودوم اعتقاد !!!!!!!! مرديم به مولا ... پدرمونو در اوردن ( معتقد ديدي قابش کن ) کودوم اعتقادي ميگه زير ميزي برادر من !!! استاد خداشاهده خيلي خيلي ميخوامت ،ببين ميگم خداييش ميخوامت ! ولي بعضي وقتا يه حرفايي ميزني که ميخوام از غصه بميرم ! چي ميگي جانتو ...!!! 00:51:45 باريک الله استاد تقريبا 90 درصد شدن اين جونورا ! 2:54:23 کاش يکي اول همينا رو جمع ميکرد(يه مش بچه مايه داره بي درد) استاد فک کردي همه مث خودتن ... تف به مردم اين روزگار تف ... خدا شاهده دیگه از زندگی بریدم ... من که منتظرم (نــــــــــــــــه ظهور _ظهور لياقت ميخواد !!! که فک نکنم من داشته باشم ) ولي يه چيزي قبل ظهور هست که اين جيگر من خنک ميشه ... وعــــــــــــــــدالت خداي منه ... راستي رفقا ... فقط و فقط به عشق خودتون مينويسم ... فقط آقا يه دلهره اي که هست، نکنه نظرام باعث ناراحتي استاد و مصافي هاي عزيز بشه (به جان خودم هر چي مينويسم رفاقتيه بس که باهاتون راحتم ) در کل حلالمون کنيد اگرم نا دانی شده که چند صباحي ديگه نيستم ... يا عــــــــــلي ...

حسین
1396/02/18 10:32:23 ق.ظ

سلام خدمت مصافی های عزیز دیروز مورخ 1396/02/17 توی برنامه" سمت خدا "حاج آقا قرائتی در مورد احیای نیمه شعبان صحبت ها و توصیه های جالبی کردند. اگه امکانش هست فایلش را روی سایت بارگذاری کنید تا دیگر دوستان عزیز هم استفاده کنند.

1396/02/18 04:29:48 ب.ظ

سلام جناب استاد رائفی پور بنده 18 ساله هستم دانش اموزی سال پهارم دبیرستان . من بسدت به سخنرانی های شما علافه مندم از شما و گروه مصاف خواهش میکنم سخنرانی های شما رو بصورت تصویری هم برای دانلود قرار بدهند تا کسانی که توانایی دانلود با حجم های بالا رو دارند بتونند سخنرانی ها رو بصورت تصویری گوش بدن بنده اخساس میکنم یک سخنرانی که 2 ساعت هست مثلا تصویری بیشتر روی ادم اثر میذاره تا اینکه صوتی باشه منظورم از تصویری همونی که شما رو نشون بده نه اینکه تصاویر تدوین .... داشته باشه مانند سخنرانی چگونه گناه نکنیم ( جلسه 1 ) ممنون از شما و همکاران گرامیتون .

یا علی
1396/02/18 08:49:54 ب.ظ

سلام من ایده نوشتن رمانی با موضوع این سخنرانی به ذهنم رسیده, چجوری میتونم ایده ام رو در میون بذارم و راهنمایی بگیرم چون زیاد از قوانین سر در نمیارم ممنون.

1396/02/19 07:26:58 ب.ظ

سلام استاد.خسته نباشید سخنرانی هاتون عالیه ولی همه ی فایل ها صدا است و تعداد فیلم های کامل از همایش ها کمه لطفا همراه با صدا ها فیلم های همایش ها رو هم بذارید

1396/02/21 10:27:19 ق.ظ

با سلام خدمت استاد رائفی پور از موسسه مصاف یک درخواست جدی دارم تو رو خدا جلسات سخنرانی استاد عزیز رو تصویری درون سابت قرار بدین نمیدونم چرا همش صوتی میذارید لطفا این مشکل رو حل کنید چون تاثیر سخنرانی تصویری بیشتره خدا پشت و پناهت باشه استاد

1396/02/22 08:11:16 ب.ظ

سلام مطالب ارائه شده در جلسه مسجد رو احتیاج دارم و می خواهم روی این مطالب کار کنم چطوری میتونم پاورپویینت ارائه شده استاد رو داشته باشم.

اللهم الرزقنا توفیق شهادت
1396/02/27 05:54:36 ب.ظ

سلام، یه سوال : استاد تویتر دارن؟؟؟؟؟؟؟؟ دیروز تویتی به اسم استاد رو پخش کردن،خواستم ببینم دارن یا نه؟؟؟ جواب بدید​ پلیز!

masaf-news
1396/03/02 02:57:56 ب.ظ

سلام. خیر

اللهم الرزقنا توفیق شهادت
1396/02/30 10:49:27 ق.ظ

میگم شما چرا نظرات منو نمیذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میگم تویتر داره استاد یانه نمیتونین جواب بدید؟! :/

1396/03/01 11:45:19 ب.ظ

سلام دوستان.فکر میکنم این موضوع اینقدر جذاب و عمیق که خیلی ها در مورزش پست گذاشتن و من تا حالا نیدم اینجا اینقدر شلوغ بشه و پست گذاشته بشه. من یه پیشنهاد داشتم ک هالبته جای کار داره. بنظرم پابگاه های بسیج که بسیارررررر بیکارن(تاکید میکنم بسیااااررررر بیکارن) در مساجد روی طرح بسیج ناظرین (مثل بسیج مهندسی و ....) کار کنن به اینصورت که هر محله حداقل یه مسجد داره.میشه با اموزش افراد اون پایگاه یه سری نطارت بر فروش مغازه ها و فروشگاه های همون محله داشت. هرچند میدونم این ایده جای کار داره.من میبینم توی خیلی از جاهای اهواز حتی 2 مغازه کنار هم قیمت یکسان ندارن (به صورت غبر طبیعی) و همیشه واسم سوال که کی باید نطارت کنه به این اوضاع

غلام غلامان علی
1396/03/03 02:17:17 ب.ظ

درخواست بنده حقیر از استاد رائفی پور و موسسه مصاف اینه که اگر صلاح میدانند و امکانش هست در مورد پروژه 2020 (برانداز نظام) در یکی از جلسات روایت عهد صحبت کنند و به طور کلی پیچ و مهره این پروژه خطرناک رو برامون باز کنن. البته در مورد این بحث اساتیدی همچون آقای علیرضا پورمسعود جلساتی داشتند، ولی از آنجا که دایره مخاطبان استاد گرانقدر بیشتر از سایر عزیزان است و تحقیقاتشون و به تبع اون ارائه موضوعات موشکافانه و جزعی از همچین بحثهای بهتر صورت میگیره بهتره استاد در این موضوع هم ورود کنند، بنده فقط احساس مسولیت کردم و با عقل ناقص خودم به این مطلب رسیدم، مطمئنن استاد رائفی پور و کلیه همکاران در موسسه مصاف بهتر میدونن در مورد چه مسائلی باید صحبت کرد. انشاالله جزء یاران و شهدای پای رکاب حضرت مهدی باشید و باشم. یا علی

1396/03/19 06:35:33 ب.ظ

سلام استاد به جان آقا صاحب الزمان(عج) ویدئوی هرجلسه را بگذارید.

یا علی
1396/03/27 12:28:53 ق.ظ

سلام در مورد سخنرانس های اخیر استاد ایده یک رمان به ذهنم رسیده، می شه ادرس بدین طرح اولیه قصه رو براتون بفرستم شنیدنش ضرر نداره وقت زیادی هم نمیگیره

masaf-news
1396/03/27 01:37:25 ب.ظ

سلام. با شماره روابط عمومی تماس بگیرید و یا از طریق بخش تماس با ما با بخش مربوطه مکاتبه نمائید.

محمد تقی
1396/04/21 06:57:36 ق.ظ

با عرض سلام و خدا قوت می خواستم بپرسم که معنی ((روایت عهد)) و دلیل انتخاب این نام برای سخنرانی های اصلی استاد رائفی چیست؟ یا علی مدد.

Amzib
1396/04/24 02:21:27 ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بزرگواران راستش نمیدونم بار چندمه که این تقاضا رو مطرح میکنم شما خودتون به مسئولین ایراد میگیرید که چرا جواب مردمو نمیدن ولی شما در سطح خودتون هم پاسخگو نیستید من خواهش میکنم حداقل جلسات روایت عهد رو به صورت تصویری بزارید واقعا چرا جلسات تصویری رو برای دانلود قرار نمیدید چرا؟ لطفا یه جوابی بدید که قانع بشیم ممنون

سعید
1396/04/28 12:45:32 ق.ظ

سلام. دوتا پیشنهاد داشتم 1- فایل های تصویری هم قرار بدید. دلیلش اینه که فایل تصویری جذابیت بیشتری داره و اینکه اگر کسی خواست خودش کلیپ بسازه بتونه استفاده کنه 2- بخش نظرات سایت رو اگه می تونید باز کنید. می دونم یکی از دلایل بسته بودنش اینه که هرکس و ناکسی پیام نزاره ولی میشه به جای این تایید نظرات بزارید. خیلی بهتره اگه کسی پیشنهادی داشته باشه این طوری بی خیال میشه و حال نداره عضو بشه.

1396/04/29 11:11:49 ب.ظ

با عرض سلام و خسته نباشید. ایا اجازه انتشار مطالب کانال تلگرامی مصاف با ذکر منبع را داریم؟ بنده کلیپهای تصویری و صوتی زیادی را از استاد برای اطرافیان فرستادم . از سایتهای مختلف هم دانلود کردم مثل آپارات.و هدف خیر بوده ...که البته اطلاع نداشتم راضی هستند یا نه..لطفا بنده را حلال بفرمایید.ان شاءالله یا اگر باید خسارت بپردازم به بنده اطلاع بدهید..ممنون

1396/04/30 12:24:35 ب.ظ

با عرض سلام و خداقوت آیا اجازه ی انتشار فیلم ها و صوتها از سایت و کانال تلگرامی با ذکر منبع را داریم؟ بنده تا الان تعداد زیادی ض از مطالب شما را برای اطرافیانم برایآگاهسازی ارسال کردم .که هدف خیر بوده. همچنین تعدادی از فیلم و صوتهای استاد را از سایتهای دیگر دانلود و پخش کردم مثل اپارات که منبعی نداشت..چون اطلاعی نداشتم..اگر مجاز به نشر نبودم بنده را حلال بفرمایید. وگرنه راهنمایی کنید چه میزان خسارت باید بدهم و.چطور؟ممنون یا علی

masaf-news
1396/05/02 12:28:06 ب.ظ

سلام. در سخنرانی نقش زن در اسلام (فاطمیه 92) درباره همسران پیامبر صحبت شده است

1396/05/03 08:18:43 ب.ظ

با عرض سلام و خدا قوت.. مدير محترم سایت... بنده سخنرانی های استاد در فاطمیه ۹۲ را جستجو کردم.. همچین موضوعی پیدا نکردم. عزیز من این چند وقتیه آرامشو از بنده گرفته..فکر نکنم جواب سوال من اینقدر طولانی باشه که شما نمیدید. و میگویید بروید فلان سخنرانی را گوش کنید جوابتان را بگیرید.در کامنتها هم جوابی نبود. واقعا درسته این طرز برخورد ؟؟ خواهشا بفرمایید بنده مجاز بودم مطالب سایت و کانال رسمی تلگرام سایت مصاف را با ذکر منبع نشر بدم؟کلیپ های صوتی و تصویری استاد در آپارات و سایتهای دیگر که منبع خاصی نداشت چطور؟ اگر نبودم لطفا بنده را حلال بفرمایید اگر نه بگویید چطور باید جبران خسارت کنم... خواهشا راهنمایی کنید و مردم را آزار ندهید این تقاضای زیادی نیست ممنون.یا علی

masaf-news
1396/05/05 03:10:37 ب.ظ

سلام. سخنرانی‌ها نه، سخنرانی فاطمیه (91 یا 92) را درست به خاطر ندارم. یک سرچ اینترنتی بزنید نقش زن در اسلام یا جایگاه زن در اسلام یا رائفی پور فاطمیه 91 یا 92. توی اون پنج شب درباره همسران پیامبر صحبت شده. در پایین سایت ذکر شده نشر مطالب با ذکر منبعو با هدف نشر مفاهیم مهدوی بلامانع است. موفق باشید

r0nA
1396/06/17 01:23:50 ب.ظ

سلام چرا دانلود نمیشه کرد لینک نداره اصلا خنرانی های صوتی

makan parsi
1396/10/02 11:02:35 ب.ظ

سلام. این فروشگاه اینترنتی مصاف چی شد پس؟ حتماً یه بخش فروشگاه دانلودی بگذارید که هم در آمد بیشتری داره و هم دردسر کمتر، و با کیفیت بهتری دست ما میرسه، DVD بخواد باشه کیفیت پایین میاد چون به غیر از این دستگاه ها پخش نمی کنن، لطفاً همه روایت عهد ها رو قرار بدین، خلاصه علاوه بر اینکه دیدن تصویری جالب تره و خسته کنندگیش کمتره -- به ما هم کمک می کنه که برای ساخت کلیپ هایی در مورد مسائل کشوری و انقلاب و ... خلاصه توی این جنگ نرم، دست خالی نباشیم یه چند تا تصویر داشته باشیم که بشه بهش استاد کرد و یه کلیپ درست درمون سر هم کرد.

حسین
1396/10/04 10:01:09 ب.ظ

سلام، لطفا حداقل ویدئوی 360p جلسه رو قرار بدید. باتشکر

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.