دانلود روایت عهد 53 «نقد فیلم ایکس من:آخرالزمان»

دانلود روایت عهد 53 «نقد فیلم ایکس من:آخرالزمان» shia muslim         
دانلود سخنرانی استاد رائفی پور با موضوع نقد فیلم ایکس من : آخرالزمان
گزارش جلسه

پنجاه و سومین جلسه از سلسله همایش‌های روایت عهد با موضوع نقد فیلم "مردان ایکس" امروز
با سخنرانی استاد علی اکبر رائفی برگزار شد.

استاد رائفی پور در ابتدای صحبت‌های خود با ذکر مقدمه‌ای درباره مباحث آخرالزمان و عقاید فرقه اوانجلیست‌ها درباره موضوعات آخرالزمانی اظهارکردند: نگاه فعال و تاثیرگذار این فرقه این است که باید آخرالزمان را ساخت و طبق آن سناریوی خود را ترسیم کرد که این عقیده بسیار خطرناک است اما جایگاهی که ما برای آخرالزمان داریم نقطه مقابل آنهاست؛ در این راستا از اوایل قرن جدید نظریه ای از سوی آنها شایعه شده که بر اساس آن دجال آنها همان منجی مسلمانان است.

ایشان در ادامه با اشاره به وجود انحرافات در برخی عقاید اینطور بیان کردند: بدترین نوع انحراف،آن ضلالت و گمراهی است که تصور داشته باشید برحق هستید و این خیلی بد است. درواقع بزرگترین نوع انحراف ایجاد انحراف در ادیان است زیرا وقتی در دین انحراف ایجاد شود، کار خیلی سخت میشود زیرا اصل دین زیر سوال خواهد رفت. در نتیجه اعتقادات اوانجلیست‌ها درباره منجی بودن مسیح به این موضوع برمی گردد به انحراف‌هایی که در دین مسیحیت و یهودیت ایجاد شده است.

وی در ادامه با تاکید مجدد بر خطرناک بودن انحراف در دین به ذکر روایتی از امام کاظم (ع) پرداختند که می‌فرمایند "بدترین نوع عذاب در جهنم برای تحرف کننده دین می‌باشد"

استاد رائفی پور با اشاره به اینکه فرقه‌های اوانجلیست طی سال‌های گذشته نسبت به انتشار ده‌ها جلد کتاب درباره آخرالزمان اقدام کرده اند با ذکر نمونه‌هایی از این کتاب‌ها بر این نکته تاکید کردند که متاسفانه مردم عادی و یا حتی برخی مسئولان ما شناخت و آگاهی لازم از اقدامات و فعالیتهای این فرقه‌ها ندارند و این در حالی است که اوانجلیست‌ها امروز در آمریکا برروی رسانه‌ها و حتی در کنگره و مجلس بسیار تاثیر گذارند.

در ادامه با ذکر موارد دیگری از اقدامات این فرقه در دانشگاه‌ها و برگزاری همایش‌های بزرگ درباره آخرالزمان بر لزوم توجه به این موضوع و برگزاری همایش یا فراخوان مقاله یا ایجاد رشته دانشگاهی درباره شناخت صهیونیست‌ها و اقدامات آنها در حوزه آخر الزمان در ایران تاکید کردند و گفتند: باید بدانیم که چطور دشمن خود را بشناسیم و چگونه با آنها برخورد کنیم.

همچنین در بخش دیگری از صحبت‌ها ایشان با اشاره به پدیده انتحاری که امروز در میان جریان تکفیری رواج پیدا کرده به این موضوع اشاره کردند که آنها موضوع جهاد وشهادت که ریشه‌اش در شیعه بوده را از مدت‌ها قبل آنالیز کرده و امروز نسخه بدل آن را علیه شیعه و به کریه‌ترین شکل ممکن ارائه می‌دهند که منجر به کشته شدن مردم عادی، زنان و یا کودکان در جریان عملیات انتحاری می‌شود.

 استاد رائفی پور در ادامه با تاکید بر لزوم شناخت فرقه‌های مذکور و اقداماتی که در حال انجام آن هستند و اینکه چقدر آنها را شناخته و توانسته ایم پادزهر آن را داشته باشیم تاکید کردند: باید دید چه تعدادی از مسولان یا سفرای ما درباره این موضوع سخنرانی می‌کنند و آیا اصلا دغدغه این کار را داشته و متوجه این موضوع هستند؟

همچنین در بخش دیگری از سخنانشان با اشاره به تعداد بسیار کتاب‌هایی که در حوزه آخرالزمان توسط یهودی‌ها نوشته و منتشر شده با ذکر مثالی اظهار کردند که برخی از این کتاب‌ها تا 50 میلیون نسخه فروش داشته و بعضا در سایتی مانند آمازون جزو پرفروش‌ها شده اند.

استاد رائفی پور در ادامه به ذکر نمونه‌ایی از نوشته‌ها و تالیفات نظریه پردازان یهود مانند روزنبرگ  که نویسنده رمان "امام دوازدهم" است پرداختند که بسیاری از موارد آخرالزمانی و یا سیاسی را در قالب داستان و یا رمان درآورده‌اند.

در بخشی از نوشته‌های روزنبرگ، ارتباطی مستقیم میان مهدی‌باوری شیعیان و فعالیت‌های هسته‌ای ایران برقرار کرده و در جایی گفته که این کتاب‌ها را نوشته ام تا سیاست‌مداران آمریکا را از خطر ظهور آگاه کنم.

این استاد دانشگاه ادامه دادند: آنها در کتاب‌هایشان اسلام هراسی و پیش انگاری درباره اسلام ایجاد کرده و اینکه آمریکا باید در هر شرایطی حامی اسرائیل باشد را ناشی از دلایل مذهبی و برمبنای کتاب مقدس می‌دانند و معقدند چنانچه روزی آمریکا که آن را دختر بابل می‌خوانند، اسرائیل را تنها بگذارد، در یک ثانیه نابود خواهد شد و به همین خاطر است که می‌بینیم سالهاست ده‌ها مصوبه و طرح در راستای حمایت از اسرائیل از کنگره آمریکا بیرون می‌آید.

وی در ادامه با اشاره به بخشی از مولفه‌های عقاید اوانجلیست‌ها اشاره و خاطر نشان نمودند: نویسنده‌ها، فیلمنامه نویس‌ها امروز در آمریکا به استناد همین کتاب‌ها در فیلم‌های خود از المان‌هایی استفاده می‌کنند یعنی به آنها گفته شده که کدام کتاب‌ها را بخوانند.

همچنین با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی تا کنون در عملکرد در جاهایی اشتباه داشته که بعضا قابل دفاع نیستند و ما هم می‌پذیریم که مشکلاتی در ساختار و بعضا در قانون وجود داشته است گفتند: اما ما طی 38 سال گذشته در رویکرد ایرادی نداشتیم و رویکرد ما استکبارستیزی، مبارزه با اسرائیل و دفاع از مظلومان بوده و تغییری نکرده و این همان رویکرد رهبران ما هم بوده است.

این استاد دانشگاه با ذکر مثال دیگری درباره اعتقاداتی که درباره دجال وجود دارد تصریح کردند: طبق روایات یک دجال در آخرالزمان وجود دارد به ویژه این موضوع در روایات اهل سنت بیشتر است البته درروایات شیعه هم ثابت شده اما نظر شخصی من این است که دجال یک فرد نیست بلکه تفکر بی خدایی حاکم بر دنیاست همچنین به اعتقاد بنده سفیانی هم یک فرد نیست هرچند ممکن است فرد هم باشد اما ایرادی به این موضوع وارد نمی‌شود که بگوییم سفیانی هم یک تفکر ست، تفکری که امروز در تکفیری‌ها و سلفی‌ها می‌بینیم و می‌توانند یک فرمانده هم داشته باشند و اولویت با تفکر حاکم بر آنهاست که البته ریشه این تفکر از غرب می‌آید و ساخته آنهاست.

او با اشاره به اینکه طی سالیان گذشته افراد بسیاری درباره وقت ظهور زمان‌های مختلفی پیش‌گویی کرده بودند که هیچ کدام به نتیجه نرسیده است، گفتند: یکی از اعتقاداتی که آنها دارند این است که در آخرالزمان آمریکا یا همان دختر بابل به اسرائیل خیانت می‌کند و از سوی دیگر کشورهایی مثل روسیه، ایران، لیبی و دیگر کشورها به اسرائیل حمله خواهند کرد که کار تا جایی پیش خواهد رفت که خود خداوند در نجات اسرائیل و نابودی آمریکا دخالت خواهد کرد و به همین خاطر است که می‌بینیم آمریکا در اکثر فیلم‌ها نابود می‌شود زیرا به اعتقاد اوانجلیست‌ها نابودی آمریکا باعث تولد و بقای اسرائیل خواهد شد.

در ادامه با ذکر مواردی درباره انتخابات اخیر ریاست جمهوری آمریکا و انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور و اینکه اکثر پیش بینی‌ها بر پیروز شدن هیلاری کلینتون دلالت داشت اظهار کردند: 81 درصد از اوانجلیست‌ها به ترامپ رای دادند.

این کارشناس با اشاره به اینکه وی پیش از انتخابات در سخنانی اظهار کرده بود که احتمالا رئیس جمهوری بعدی آمریکا یک زن است و با انتخاب ترامپ موجی در فضای مجازی و کانالها علیه سخنان وی ایجاد شده بود، گفتند: عموم افراد به ریاست جمهوری هیلاری کلینتون اعتقاد داشتند.
 
 اعتقادی مبنی بر این وجود داشت که ریاست جمهوری بعدی آمریکا باید یک زن باشد تا بتواند رفتارهای جنگ طلبانه آمریکا در جهان را تلطیف کند اما نتیجه انتخابات به نفع ترامپ شد هرچند که وی رای مردمی کمتری نسبت به کلینتون داشت و اکثر رای خود را از آرای الکترال بدست آورد که این سیستم انتخابات هم از سیستم‌های بی ثبات آمریکا است.

همچنین دلیل دیگر رای آوردن وی این بود که بیشتر مردم در نظر سنجی‌ها نظرات واقعی خود را مبنی بر رای دادن به ترامپ اعلام نمی‌کردند زیرا ترامپ مساوی شده بود با حماقت و نماد باکلاسی محسوب نمی‌شد. درنتیجه پای صندوق‌های رای، آراء با نظرسنجی‌ها متفاوت بود.

استاد رائفی پور در ادامه با ذکر مقدمه‌ای درباره اینکه طبق آیات و روایات اهل بیت‌(ع) هفتاد و دو حرف از اسم اعظم را در اختیار دارند و درنتیجه حضرت مهدی(عج) هم به اذن خدا دارای صفات الله است به نقد فیلم مردان ایکس پرداختند و با اشاره به اینکه طی سالهای اخیر صیهونیست‌ها به رواج تفکر زندگی مجازی، ارتباط با جن و شیاطین و خیال در فیلم هایشان پرداخته‌اند و این موضوع که ارتباط با جنیان امکان پذیر است را برای مردم عادی سازی می‌کنند، اظهار کردند: داستان این فیلم برمی گردد به یک فرد شرور که سال‌ها در خواب بوده و به دنیایی برمی گردد که افراد جهش یافته که حاصل ازدواج انسان با جن و شیاطین هستند، در کنار مردم عادی زندگی می‌کنند.

: این افراد یا نماد جن در میان مردم عادی هستند که با آنها بد بوده و بعضا با آنها دچار اختلاف می‌شوند اما در پایان فیلم انسان‌ها و افراد جهش یافته همه با هم یکی شده و به کمک هم با این فرد شرور میجنگند.

این استاد دانشگاه با اشاره به ذکر نمادهایی که در فیلم از موضوع ظهور امام زمان و آخرالزمان نمایش داده شده پرداختند و گفتند: در ابتدای فیلم در صحنه ای مردم 5000 سال پیش در مصر به وضوح با زبان عربی در مقابل فرد شرور در حال تعظیم هستند و این در حالی است که مردم 5000 سال پیش که قبطی بودند زبان عربی نداشتند که قبطی هستند زبان عربی نداشتند اما کلمات یا دعاهای موجود در فیلم عمدا و کاملا مشهود به زبان عربی بیان می‌شوند.

وی در ادامه با پخش قسمت‌های مختلف فیلم که در آن آشکارا به موضوع امام زمان اشاره دارد، پرداخت و گفت: در بخشی از فیلم، زمان ظهور فرد شرور می‌بینیم که وی از سردابی خارج شده و در حالی وارد دنیا می‌شود که عبایی به تن و شال سبزی بر دوش دارد همچنین ملاحظه می‌کنیم که با یک اشاره سر افراد را می‌برد یا به یک سری از انسان‌های جهش یافته قدرت‌های خاصی می‌دهد و به افراد وعده آزادی می‌دهد و این در حالی است که طبق روایات ما منجی آخرالزمان در زمان ظهور کارهای خارق العاده انجام می‌دهد زیرا 72 حرف از اسم اعظم خداوند و اجازه استفاده از آن را داراست.

 این کارشناس در ادامه با تفسیر نمادهای دیگری که در فیلم از موضوع آخرالزمان نمایش داده می‌شوند، به بخشی از فیلم اشاره کرد که وقت ظهور همه اسلحه‌ها از کار می‌افتند که این موضوع در فیلم نمایش داده شده همچنین در روایات ما هنگام ظهور صیحه آسمانی بلند می‌شود که همه آن را می‌شوند که این موضوع  هم در فیلم به وضوح نشان داده شده و این فرد پیام خود را به تمام مردان و زنان گمراه می‌رساند و حضورش را اعلام می‌کند و در پایان دنیا نابود شده و او بنای  مخصوص خود را می‌سازد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که همانگونه که آنها درباره آخرالزمان مطلب تولید می‌کنند ما هم باید به همان شکل، فیلم و مستند بسازیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه هر فردی با حتی انتشار یک عکس می‌تواند نظرات منفی درباره مسلمان شیعه که امروز در اینترنت وجود دارد را تغییر دهد، در بخش دیگری از سخناش انتقاداتی را درباره استفاده از تلگرام بیان کرد و گفت: امروزه استفاده از تلگرام باعث شده که نتوانیم آنطور که باید در فضای مجازی و در سطح بین المللی فعال باشیم چون تلگرام یک فضای بسته‌ای ایجاد کرده است.

او همچنین اظهار کرد: همانطور که هزینه استفاده از این شبکه‌ها را می‌پردازیم باید بتوانیم از آن درست استفاده کرده و سود ببریم و این در حالی است که ما از نظر رسانه ای تا کنون بسته عمل کردیم.

استاد رائفی پور در پایان با اشاره به ملزومات عرصه جنگ نرم به ذکر شاخصه‌های انقلابی‌گری که مهم‌ترین آن استکبارستیزی است پرداختند و با بیان مثال‌هایی خواستند تا این شاخصه‌ها که در سخنان امام خمینی بیان شده است در میان جوانان و افرداد جامعه تقویت شود.
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کلیپ‌های پخش شده در سخنرانی:

دانلود با حجم 303مگابایت


صوت ها
دانلود روایت عهد 53 «نقد فیلم ایکس من:آخرالزمان» - کیفیت 24kb - حجم 34 مگابایت دانلود فایل
دانلود روایت عهد 53 «نقد فیلم ایکس من:آخرالزمان» - کیفیت 80kb - حجم 115 مگابایت دانلود فایل
دانلود صوتی با کیفیت 80kb - حجم 120 مگابایت دانلود فایل
دانلود صوتی با کیفیت 24kb - حجم 36 مگابایت دانلود فایل

ویدئو ها

دانلود فایل

دانلود تصویری روایت عهد 53 - کیفیت HD720p - حجم 1.08 گیگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری روایت عهد 53 - کیفیت 360p - حجم 443 مگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری با کیفیت HD720p - حجم 1.165 گیگابایت

دانلود فایل

دانلود تصویری با کیفیت 360p - حجم 465 مگابایت


تصاویر

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

نظرات

1395/10/02 05:27:10 ب.ظ

سلام فایل تصویری جلسه رو قرار میدین یا به همین صوتی اکتفا کنیم ؟

Hossein tbh
1395/10/02 06:12:59 ب.ظ

جلسه عالی و حاوی نکات جدید و کاربردی بود خسته نباشید میگم به استاد بزرگوار و گرامی و تمام بچه های مصاف، فقط یک نکته ای که منتظر بودم استاد یاد اور بشه ولی نگفتن، مربوط به دقایق اخر فیلم و کشته شدن ان صباح نور توسط یک زن بود که در ذهن روایات مربوط به شهید شدن امام زمان(ع) را توسط یک زن را تداعی میکرد، میخاستم بدونم این برداشت من درست بوده یا اشتباه متوجه شدم؟

C-12
1395/10/04 08:15:10 ب.ظ

آره دقیقا من و تمام دوستام هم همینو گفتیم...... واقعا باورمون نشد که استاد اون آخر فیلمو توضیح نداد.....

یاسین
1395/10/24 11:34:10 ب.ظ

سلام. الان تکلیف ماها که نمیتونیم تو جلساتشون رکت کنیم چیه ! یطورزی بذارین چ میدونم صوتشو یا تصویری رو بذارین بگید لو رفت یجا تو اینستاگرامی تلگرامی -------------- اول تشکر میکنم بابت این همه حرفایی ک زده شد و انرژی ک گذاشته شد خداقوت خواهشمندیم اون قسمت های سانسور شده رو بذارید اصل موضوع همون جاهاست بابا دیوانه شدیم درجمهوری اسلامی همه آزادند بجز بچه حزب الهی ها شهید سید مرتضی آوینی

سوگند
1395/10/02 06:13:57 ب.ظ

حذفیات نداره به نظرتون؟؟؟ شاید من درست گوش ندادم ولی فکر میکنم یه چیزای مهمی ازش حذف شده

sadegh
1395/10/02 06:21:43 ب.ظ

سلام . ما رفتیم خیلی خوب بود . آخر جلسه استاد ترکوند

C-12
1395/10/04 09:44:15 ب.ظ

آره ترکوند منتها بعدش با سانسور ما رو ترکوند خدا ازشون نگذره

MOHAMMAD3
1395/10/02 06:54:42 ب.ظ

♥♥♥

1395/10/02 07:53:22 ب.ظ

سلام چرا فقط صوت میزارین و تصویری نمیزارین؟

محمدرضا
1395/10/02 09:09:32 ب.ظ

سلام.....ممنون:)

sporal
1395/10/03 12:03:40 ق.ظ

گوکل و ویکیپدیا خیلی شیطنت. الان چند روز پیش تو گوگل نوشتم حسن عباسی یه عکس خشن از ایشون اومد. shia muslim هم که دیگه هیچی. ما باید برای خودمون گوگل و ویکی پدیای ایرانی داشته باشیم که مردم دنیا ازش استفاده کنن

FRD
1395/10/03 12:06:28 ق.ظ

آقا پس چرا قسمت آخر سخنرانی رو سانسور کردین؟ من میخواستم دقیقا اون قسمتشو یه بار دیگه گوش کنم.

C-12
1395/10/04 08:26:52 ب.ظ

واسه اینکه ترسوی محافظه کار سانسورچی هستن

C-12
1395/10/04 09:43:04 ب.ظ

چرا ؟ چون واسشون مهم نیست که اون قسمت چقدر مهم واسه من و شما... اصلاااااااااااا اهمیت نداره. خودتوم خسته نکن

sporal
1395/10/03 12:55:15 ق.ظ

شاید کسی که رو ویلچره اشاره به استفن هاوکینگ باشه

P30Hacker
1395/10/03 01:06:09 ق.ظ

سلام لطفا یک بخشی در سایت ایجاد کنید تا بتونیم لینک دانلود فیلم سخنرانی‌ها را خریداری و دانلود کنیم دیگه نیازی به پست و ارسال با تاخیر نیست. لطفا این درخواست را اجرا کنید.

کرمی
1395/10/03 01:07:43 ق.ظ

خوب بود فقط مباحث نقد فیلم خیلی جامع نبود و نیم ساعت بیشتر طول نکشید اونم با تایم کلیپهای پخش شده. راستی یه نکته دیگه نگفتین که بعد این فیلم هدفشون چیه و چه خرابکاری رو در پیش دارن

ندارم
1395/10/03 02:54:19 ق.ظ

سلام و عرض ادب . خوب مثل اینکه هرچی ایمیل زدیم روایت عهد رو تصویری بزارید نشد . تهش فایل تصویری این قطعاتی از فیلم رو گذاشتید . که برای من به درد بخور نبود . حده اقل 12 بار این فیلم رو دیدم . ... اما در مورده روایت عهد استاد . .. ( حده اقل اینجا ممیز میکنید کسی نخونه این نوشته رواشکال نداره اما دست خوده اقای رائفی پور برسونید) تا یک ساعت نیم اول روایت خیلی خوب بود و صحبت های قشنگی شد از طرف استاد . اما انتظارصحبت های دیگه ای مثل اتفاقات حلب و جریانات جنگ سوریه رو ازشون داشتم که زیاد اتفاق نیوفتاد . به قول خودشون صحبت هایی که میشه مخاطب خاص خط بگیره و دشمن گمراه بشه از سخنرانی . .. اما در مورده نقدشون زیاد نتونستم همراه بشم (نقد در کل خوب بود و من به شخصه 10 درصد چیهای جدیدی با صحبتاشون کشف کردم ) چون احساس میکنم اقای رائفی پور شناخت درونی از کل محتوا این مجموعه ندارن . وقتی میگم مجموعه منظورم اول استنلی مارتین لیبر هستش که خالق این شخصیت ها هستش و اینکه که بعد از 1988 استودیو مارول دوباره نویسی از شخصیت های استنلی کرد . .. برای نقد بهتر به نظرم بهتره کل 8 قسمت رو کامل دید قبل اون داستانی کمیک این شخصیتها مطالعه بشه و و ... ؛ هرچند میدونم مشغله زیاد استاد این کارها رو براشون محیا نمیکنه و اینکه هدف نقد فیلم نبود و محتوای اخر زمانی فیکی که تو فیلم بود مورده نقد قرار گرفت . .. اما د رمودره فیلم من میخواستم ظر شخصیم رو بگم . اول اینکه شخصیت آپوکالیپس در این فیلم هیچ ربط و شباهتی به داستان مصور یا همون کتابش نداره . اما به قول استاد اینا همچیو تصاحب میکنن و با شکل و عقیده خودشون دوباره شخصیت سازی میکنن . .. ولی میخوام در مورده همین شخصین فیلم صحبت کنم ,(با توجه به فیلم دارم صحبت میکنم) آپوکالیپس یا همان امام زمان ما که در اینجا بسیار بد نمایش داده شد و شخصیت منفی فیلم بود باز در کل حرفها و صحبت هایی که میزد به نظرم درست و منطقی بود . انسان های فاسد بر زمین حکمفرمایی میکنن و به قدرت نظامیشون مینازن ؛ دنیا رو فساد گرفته و و ... اما نکته بعدی که برام جالب بود این هستش که باز هم بهش خیانت میکنن بعد ظهورش و این خیلی برام جالب بود . یکجورایی غیر مستقیم داشت میگفت که منجی شکست میخوره توسط کسایی که بعد ظهورش که توسط خودش انتخاب شده بود بهش خیانت میشه .. احساس میمنم خیلی جا برای بحث دراه از هر بّدی . .. در کل صحبت زیاده . بازهم ممنون از استاد برای نقد زیباشون . ..

هادی
1395/10/03 10:55:20 ق.ظ

با سلام و عرض خسته نباشید جسارتا چرا بخش آخر سخنرانی استاد رائفی پور نذاشتید؟؟؟

C-12
1395/10/04 09:41:18 ب.ظ

جسارتا چون میترسن و نظر و خواسته ما مردم و جوانها کشکه و واسشون مهم نیست.... استاد توی سخنرانی گفت انقد دست نزنین بذارین حرف بزنم من هرازگاهی اینطوری قاطی میکنم استفاده کنید ، حالا که اون قسمت رو میخواهیم میبینیم از سر ترس و محافظه کاری سانسور شده.

سرباز
1395/10/03 03:20:45 ب.ظ

سلام.روایت عهد53 تغریبا بهتر از روایت عهد های مربوط به جمعیت بود.ممنون

زینب
1395/10/03 03:31:16 ب.ظ

با سلام. قبل از هر چیز باید از نقد بجای این فیلم توسط شما تشکر کنم. اما در واقع ۲ ساعت اول بحث های مقدماتی بود و یکساعت آخر هم بیشتر به پخش فیلم گذشت. یعنی نکات خیلی مهمی گفته نشد. ما میتونستیم همین فیلمو تو خونه ببینیم و با راهنمایی های قبلی شما از خودتون بهتر تحلیلش کنیم. موضوع برهم ریختگی مغناطیسی که مطرح کردین بسیار جالب بود. اما نقد به شما... جناب آقای رائفی پور! شما باید قسمتهای قبلی x men رو میدیدین. جایی که چارلز و اون مرد مغناطیسی پیر شدن. و اون موقع حرف این فیلم براتون واضح تر میشد. فیلم در واقع میگه منجی یه بار در دهه ۸۰ خواسته ظهور کنه و ما جلوشو گرفتیم. من فکر میکنم منظور از دهه ۸۰ هم انقلاب ایران و جنگ ایران و دنیا بود. این منجی یه موجود فناناپذیر میخواست تا در بدنش حلول کنه. در قسمتهای قبلی این فیلم که در واقع آینده این فیلمه شخصی به جبهه چارلز وارد میشه که تحت هیچ شرایطی مریض نمیشه و آسیب نمیبینه و نمیمیره. ولوورین. در واقع من فکر میکنم این فیلم میخواد بگه منجی همونطور که ۳۵ سال پیش به خاطر فناناپذیری ظهور کرد، باز هم به خاطر این قضیه ظهور خواهد کرد. و این بار نبرد ولوورین و منجی خواهد بود. ضمن این که این مغناطیسه خودش تبدیل به یه قدرت شرور جداگانه ای میشه که این بار حتی روی پلاستیک هم اثر داره. ضمنا قدرتی که شما ازش به عنوان " ذهن خوانی" نام میبرین در واقع " کنترل ذهنه". چارلز و اون زنه که در قسمتهای قبلی شخصیت بسیار اثرگذار و مهمی بود، در واقع ذهن ها رو کنترل میکردن و در واقع آدم بدا اجازه کنترل ذهنشون رو توسط اونها نمیدادن. این فیلم پر از اشکاله. چه این قسمت و چه قسمتهای قبلیش. اگه علاقه داشته باشین میتونم اونها رو هم بگم. راستی.... این که ما محصور در تلگرامیم، شاید کمکمون کنه اول خودمون رو تربیت کنیم و بعد بریم سراغ کل دنیا. در پناه حق

Mohjabari
1395/10/05 12:43:13 ق.ظ

سلام...استاد که گفتن ما فیلم نقد نمیکنیم ....فیلم نقد کردن بهانه ای است برای گفتن اون چیزی که اول سخنرانی گفتن...استاد که گفتند نقد این فیلم که مهم نیست اصلا .مهم حرفهاییه که به بهانه این فیلم زده میشه...البته اگه سخنرانی های استاد رو همشو گوش کرده بودین مانند تمام نقد فیلم ها مهم نقد یک فیلم نبوده.

1395/10/05 06:57:49 ق.ظ

منم می خواستم به این موراد اشاره کنم که با این توضیحات نیازی نمیبینم... همون طور که اشاره کردند باید سری فیلم های مردان ایکس و ولورین رو به ترتیب تماشا کنید تا متوجه داستان بشید،تو سری های قبلی به مسائل جنگ سرد بجران های موشکی و خیلی چیزهای دیگه اشاره میشه... اینم بگم سری قبلی این فیلم ها خیلی بهتر و قشنگ تر بود و اپوکالیپس واقعا بد بود...ولورین هم فک کنم تا یه قسمت دیگه بیشتر زنده نباشه و در هرصورت فیلم بعدی ولورین آخرین فیلم این سری خواهد بود. موفق باشید

خالقی
1395/10/03 03:52:03 ب.ظ

باسلام وخسته نباشید خدمت شما کلیپی که برای رایت عهد 53 گذاشتین پخش نمیشود لطفا بررسی کنید ممنون

شک
1395/10/03 10:59:13 ب.ظ

مثل همیشه صدای شما مفید و باعث قوت قلب ما بود.منتظر جلسات بعدی هستیم

Mohjabari
1395/10/04 03:22:04 ق.ظ

بسار جامع وعالی بود ...ممنون استاد

مصطفی
1395/10/04 09:10:44 ق.ظ

سلام ... چرا بخش تصویری نمیزارین ... یخورده فعالیت تصویریتون ضعیف شده

میثم رحمانی
1395/10/04 10:45:20 ق.ظ

با سلام و خدا قوت و تشکر از استاد گرانقدر بخاطر نقد این فیلم پراز راز و رمز خداییش این یه مورد سخنرانی نیاز به فایل تصویریش حتما وجود داره بابا مثلا نقد فیلمه !!! توی صوت که مشخص نیست به کدوم صحنه ی فیلم اشاره میشه تصویرشم لازمه. اگه امکانش هست لطفا فایل تصویری جلسه رو بزارید. ممنون از زحمات شما.

Reza MD
1395/10/04 05:21:56 ب.ظ

دوستان عزیز با توجه به مطالبی که استاد درباره نگاه آخر الزمانی صهیونیست ها (چه از نوع یهودی، مسیحی یا مسلمون) فرمودن می شه کل این جلسه رو در این خلاصه کرد که اون ها در عقیده «باطل» خودشون بسیار محکم ایستادن، پس بیاید ما هم در عقیده «برحق» خودمون محکم تر بایستیم

ardavan11
1395/10/05 02:05:26 ق.ظ

سلام خیلی بده که پاسخگو نیستید، چند بار پرسیده شده، لطفا جواب بدین، این صدا سانسور شدست؟ تورو خدا بگین که اگر ساسور شدست گوش ندیم. ممنون.

masaf-news
1395/10/05 02:17:02 ب.ظ

سلام. ان شاالله تا روزهای آینده فایل تصویری و کلیپ بخش‌های حذف شده بر روی سایت بارگزاری می‌شود.

ریحانه
1395/10/07 09:43:31 ب.ظ

سلام خسته نباشید واقعا قراره قسمت های حذف شده رو بزارین؟؟؟ آخه من متاسفانه نتونستم به این جلسه بیام و وقتی دوستان گفتن یسری قسمت های مهم حذف شده واقعا ناراحت شدم اگه ممکنه زودتر این قسمت ها رو هم اضافه کنید سخنرانی استاد واقعا عالی بود فقط یه سوال چرا انقدر سخنرانی هاشون کم شده؟ ما واقعا منتظر جلسات ایشون هستیم....

C-12
1395/10/08 07:05:32 ب.ظ

در پاسخ به مصاف نیوز : عزیزان گرام این کلیپ 2زار نمی ارزه. کامل ،بدون سانسور و بدونه پَرِش و ادیت و روتوش بارگذاری کنید لطفا. این اون چیزی نبود که ما میخواستیم. ما حرفهای انقلابی میخواهیم نه تلگرام و توئیتر... استاااااااااااااااااااااااااااااد کجاااااااااااااااایی؟! به داد ما برس. کلیپ کامل. و یا صوت کامل. 30 دقیقه آخر کامل. بابا به خدا کف کردم انقدر گفتم. جان مهدی فاطمه کاملشو بذارید.

1395/10/05 06:48:04 ق.ظ

سلام عرض ادب خدمت جناب آقای رائفی پور بابت طولانی شدن کامنت عذرخواهی می کنم ولی امیدوارم کامنت منو بخونید تحلیلتون خیلی عالی بود و من هم موقع دیدن فیلم به بعضی از این موارد رسیده بودم ولی تعجب می کردم که چرا شما بهش اشاره نمی کنید،فک میکردم بخاطر جوک هایی که تو فضای مجازی علیه شما میسازن چیزی نمی گید!ولی حیف که خیلی دیر اشاره کردید. آقای رائفی پور یکی از دلایل عقب موندگی ما به روز نبودنه،این فیلم از سری X-men ساخته استدیو مارول فیلم خوبی نبود،نه فروش چندانی تو باکس آفیس کسب کرد،نه نمره بالایی نزد منتقدین.بنابراین خیلی زود از یادها میره(شایدم رفت!)،شما باید همون موقع که نسخه بلوری فیلم اپوکالیپس عرضه شد نقدش می کردید نه الان که دیگه همه دیدن و فراموش کردن.با این حال همون طور که می دونید فیلم های مارول و دی سی از کیمک ها اختباس میشن و ریشه و منشا اونها از کیمک بوک هاست.من به عنوان یک کیمک خوان میگم بسیاری از مفاهیم شیعی و یا اسلامی تو کمیک ها بهره گرفته شده حتی تو داستان هایی مثل سوپر من شاید خنده دار باشه ولی حاضرم ثابت کنم... بنابراین از تون می خوام به کیمک ها هم نگاهی بندازید چون جوان ها و نوجوان ها بشدت دارن بهشون تمایل پیدا میکنن،که بنظر من هم سرگرمی جالبیه...بچهای مصاف هم اگه آدم های خلاقی باشن (که البته هستن!)می تونن تو این زمینه فعالیت کنن و کمیک های خوبی بسازن.کمیک ها تقریبا با هزینه خیلی ناچیز کار صدها انمیشن رو می کنن که تو ایران هم تقریبا اصلا کار نمیشه... در هر صورت امیدورام این فیلم ها رو سریع تر نقد کنید نه انقد با فاصله...وگرنه تاثیری نداره سال های 2017 تا 2019 چند فیلم آخرالزمانی بسیار عظیم و مورد انتظار با بودجه های باور نکردنی 1 میلیارد دلاری! اکران خواهد شد. بعضی از اونها در حال ساخته که داستان های عظیمی هم دارن این دوفیلم که در ادامه اشاره می کنم بسیار مورد انتظاره: اولین فیلم جاستیس لیگه پارت اول و دومه،جاستیس لیگ یا لیگ عدالت درباره ابرقهرمان های دی سیه(بتمن،سوپرمن،زن شگفت انگیز،شزم و...) که دور هم جمع میشن تا با موجودی کهشکانی به نام دارکساید مقابله کنند.دارکساید بر اساس کمیک ها زمین رو با خاک یکسان میکنه،البته بخشی از این فضای آخرالزمانی رو تو فیلم بتمن علیه سوپرمن دیدم(اونجایی که اون پرده های عجیب(پارادایمون ها) به بتمن حمله میکنن) فیلم دو پارت داره و پارت اول در 2017اکران میشه و بیشتر درباره استپن ولفه(دایی دارکساید)کارگردان فیلم هم زک اسنایدره(کاگردان قسمت اول فیلم300) فیلم بعدی برای کمپانی ماروله و درباره قهرمان های مارول (کاپیتان آمریکا،ایرون من،هالک ثور و ...) و مقابله اونا با موجودی به نام تانوسه.ایم فیلم که دو پارت هست و در سال2018 اکران میشه اسم فیلم اونجرز:جنگ بینهایته.البته تو کمیک ها به دستکش بینهایت معروفه.این فیلم هم بشدت مورد انتظاره و فضای آخرالزمانی داره.این فیلم ها بزرگترین فیلم های آخرالزمانی تاریخ هستن که البته برای نقد و تحلیلشون نیاز به اطلاعات زیای هست. ببخشید زیاد حرف زدم!موفق پیروز باشید. یا علی

ahmad
1395/10/05 08:20:18 ب.ظ

سلام لطفا فایل تصویری روایت عهد 53 را روی سایت قرار بدهید.باتشکر.

علیرضا
1395/10/06 09:55:42 ق.ظ

سلام مفید بود و لذت بخش ممنون از زحمات استاد و شما الحمد لله

مرتضی
1395/10/06 11:41:31 ب.ظ

سلام خسته نباشید لطف کنید فایل تصویری روایت عهد با موضوع جمعیت را در سایت قرار بدهید خلاصه دو قسمت را گذاشته اید ولی فایل تصویری کاملش را در سایت قرار نداده اید تشکر.

طلا
1395/10/07 02:37:22 ق.ظ

سلام.واقعا از این روایت عهد خیلی بیشتر از قبلیه بهره بردم.مباحثی که استاد ارائه دادند عالی بود.کاش حالا که حجنره استاد خوب شده استاد به شهرهای دیگه هم می اومدند.عایا خبری هست؟؟؟

ب 313 یاوری
1395/10/07 07:02:07 ب.ظ

وسط جاذبه ی این همه رنگ نوکرت تا به ابد رنگ شماست

FRD
1395/10/07 07:51:15 ب.ظ

دوستان دقت کنید که فایل های تصویری واسه دانلود قرار نمیدن. برای تامین هزینه های موسسه به صورت فروشی هستن. معمولا باید یه جلسه حضوری برید و اونجا میفروشن

سید
1395/10/07 10:47:10 ب.ظ

سلام خود استاد گفته بودن حتماً در مورد این فیلم سخنرانی خواهند کرد. از اون موقع بی صبرانه منتظر بودم

ندارم
1395/10/08 12:37:42 ق.ظ

یعنی فقط نقد من مشکل داشت و به نمایش در نیومد برای عموم ؟!!! ؛ واقعا متاسفم . یه مشت بی سواد دارن سایت رو میگردونن که اصلا در حدو اندازه های مصاف نیستن . مطمنم اقای رائفی پر هیچ نضارتی نداره بر سیات برای همینه هر بیسوادی داره جولون میده و به خودش اجازه میده تصمیم بگیره !!!! .. نقد من نه فحاشی داشت و نه هیچ حرف بدی . اما به نمایش در نیومد !!! . .. امام زمان اگه بیاد باید ریشه شما بیسوادا رو بخوشکونه به مولا . اقای رائفی پور من این متن رو براتون ایمیل میزنم امیدوارم به دستتون برسه که مطمنم نمیرسه .. یکم به سایت و افرادی که دارن این سایت رو میگردونن بیشتر نظارت کنید چون شما هم دارن زیر سوال میبرن .. یا حـــــــــــــــــــــق . ..

C-12
1395/10/10 11:30:03 ب.ظ

سلام. داداش حالا شما هم که مثل من اینقدر تند و بی ادب و شاکی هستی ، اقلا بگو اون کامنتت درباره چی بوده؟! منم باهات موافقم که این مصافی ها به فکر ما نیستن. ولی اعتقاد ندارم بیسوادن. من میگم ترسو هستن.. چون : من نمیدونم شما درباره چی کامنت گذاشتی که شاکی هستی ، اما الان حرف تمام نظر دهندگان و مخاطبان مصاف اون قسمت بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار مهم و فوق العاده تاثیرگذار استاد در آخر عهد 53 بود که درباره سیاست و جریان مخالف انقلاب و فتنه گران و خیلی چیزای دیگه بود که سانسور شده و کلی هم طنز داشت توش ، شما هم این رو بخواه از استاد. چیز دیگه نخواه . مهم جلسه همون بود. فقط و فقط. ممنون.

1395/10/08 01:47:08 ق.ظ

سلام و خسته نباشید خدمت تمام کارکنان جنبش مصاف ومخصوصا استاد که من همه سخنرانی هاتونو گوش میدم وخیلی دوستون دارم استاد خدا حفظتون کنه.فقط لطفا ویدیوی ایم سخنرانی هارو هم بزارید که حداقل خریداری و دانلود کنیم چون ویدیو خیلی تاثیر گذار تره تا صوت رو مردم

z-sh
1395/10/08 01:51:17 ق.ظ

سلام خداقوت یه نکته ی ظریف دیگه ای که این فیلم داشت اون دختری بود که اولین یار ان صباح نور بود که توی خونش عکس زن آبی رو زده بود یعنی اونو الگوی خودش قرار داده بود و میخواست شبیه اون بشه و آخر فیلم به خاطر همون زن آبی به ان صباح نور خیانت کرد و تنهاش گذاشت. یادمون باشه در زمان غیبت الگوی دزستی انتخاب کنیم

FRD
1395/10/08 07:40:41 ب.ظ

حاجی نسخه سانسور نشده رو بذارید

C-12
1395/10/10 11:25:06 ب.ظ

حاجی نمیزارن. تابلوئه میخواستن تا حالا میذاشتن. من که سر نماز استادو دعا میکنم ولی مصافی ها رو دیگه نه.

1395/10/09 04:13:39 ب.ظ

عزیزان فایل تصویری کامل و بدون سانسور رو قرار میدید یا ما دیگه مثل کارهای دیگه پیکیر اینم نباشیم ؟!! اقای رائفی که سخنرانی در مورد شفاف سازی میکه و میگه بایذ همه چی حتی مجلس شفاف باشه سایتش اینه دیگه چه برسه به کارهای مهم تر .. با ارزوی موفقیت

آرینا
1395/10/09 06:26:53 ب.ظ

سلام...با دیدن کامنتا فهمیدم که قسمت هایی از جلسه سانسور شده و قسمت اول و آخر فایل سخنرانی هم که یکی بود...خیلی به نقد این فیلم پرداخته نشده بود چرا؟بیشتر راجع به شبکه های اجتماعی بود تا نقد این فیلم مهم من چند وقت پیش که این فیلم رو با زبان اصلی دیدم حسابی دل خودمو صابون زده بودم که یک نقد پربار و پرمحتوا ببینم که متاسفانه نشد...نکته ی بعد اینکه چرا معمولا فایل صوتی سخنرانی ها رو منتشر می کنید؟؟لطفا از این به بعد اگه مقدوره افایل تصویری رو هم قرار بدید...بهرحال ممنون از زحماتی که برای آگاهی مردم میکشید...خدا قوت

...
1395/10/09 07:41:16 ب.ظ

چرا قایل های تصویری رو شماره گزاری نمی‌کنید و درحین سخنرانی شماره فایل رو نمی‌گید تا همزمان با صوتش، بتونیم فایل رو هم نگاه کنیم.؟

1395/10/09 08:27:30 ب.ظ

سلام و خسته نباشین، ثبت نام کردم فقط برای اینکه بگم استاد قبلاً گقته بود هر چند فایل تصویری یک سری ممیزی رو رد می کنه که حارج از کنترله ولی فایل صوتی بدون حذفیات و سانسور قرار می گیره، این حذف کردن تیکه های آخر پس چی بود دیگه؟ این کلیپی که گذاشته شده درباره "حرف های جنجالی درباره تلگرام و توئیتر" 2 دقیقه از اون حذفیاته نه بیشتر، چرا اون حرفها رو نباید عموم بشنون؟ اگه صلاح نبود خُب به کل گفته نمی شد تو جلسه.

یاسر
1395/10/10 01:18:31 ق.ظ

سلام خسته نباشید اجرتون با خوده اقامون صاحب زمان.ممنون از زحماتتون

خط شکن جنگ نرم
1395/10/10 04:42:55 ق.ظ

ضمن عرض سلام و خسته نباشید. الحمدلله به شما کم تر از سایر ارگان ها و گروه های فرهنگی میشه ایراد و انتقاد وارد کرد، اما بزرگترین ایراد و اشکال تیم مصاف انتشار فایل تصویری سخنرانی های استاد هست. اگر شرایط رو طوری بررسی کنین که قابلیت انتشار فیلم های سخنرانی استاد با سرعت بالا داشته باشید فکر می کنم دوستان بیشتری رو بتونین جذب کنین. التماس دعای فرج

سرگردان
1395/10/10 11:16:52 ق.ظ

اههههههه برای چی آخرش رو سانسور کردید؟؟؟؟؟ روابط عمومی که میگه قراره بصورت کلیپ در بیاد . کووو؟؟؟؟؟ کلیپ هارم سانسور میکنید. اعصابمونو خورد کردید بابا. به شعور اونهایی که اونجا بودن دارید توهین میکنید. من خودم میخواستم ضبط کنم سخنرانی رو ولی رو در و دیوار زده بودید که فیلم و صوت برداری حرامه. حرامه که سانسور کنید؟؟؟ بخدا اگه میدونستم اینجوری میکنید خودم ضبط میکردم میزاشتم تو اینتر نت و کلیپ میکردم. خوبه یادمونه اون تیکه ی اسپایدرمنی که استاد به زیبا کلام گفتاااااااا. :))))))))))))))) فکر نکنم بخاطر جمله ی آخر بزارید نظرم پخش بشه و اینم سانسور کنید

khorram
1395/10/10 11:09:51 ب.ظ

سلام لطفا بفرمایید دوبله فیلم مربوط به کدام شرکت است

محمد کاظم
1395/10/11 04:37:55 ق.ظ

سلام، چاکرم! حکمتی داره که این همه نماد و مفهوم بیان نشد؟

alish
1395/10/11 03:18:07 ب.ظ

عرض سلام و خسته نباشید چطور میتونم به سکانس هایی از فیلم مورد نقد که استاد تو سالن و زمان سخنرانی پخش شد دسترسی پیدا کنم؟

Wanderer
1395/10/12 07:12:24 ب.ظ

توی بخش مطالب سخنرانی، بالای بخش فایل های صوتی یه جا هست که نوشته دانلود کلیپ های پخش شده در سخنرانی. ولی حجمش بالاست.

امیر
1395/10/11 06:47:50 ب.ظ

سلام و خسته نباشید لطفا در مورد سخنرانی ها یا اطلاع رسانی نکنید.یا اینکه در مورد انعکاسش و بازپخشش لااقل کم فروشی نکنید اعم از نزاشتن روی سایت یا دیر گزاشتن یا سانسور به نظرتون اگه انشالاه روزی مولامون ظهور کنه اونم اینطوری رفتار میکنه یا نه٬!!؟ یا حق

1395/10/11 09:51:05 ب.ظ

نقد های استاد رائفی پور خیلی شفاف و ریز بینانه است . خواهشمندم فیلم فروشنده اصغر فرهادی که این همه جایزه ی خارجی به آن اختصاص داده شده است را نقد کنند.تا دیدی روشن تر نسبت به فیلم پیدا کنیم.ممنون

محمد
1395/10/12 05:43:19 ب.ظ

سلام خسته نباشید سخنرانی واقعا عالی بود ولی یه سوال....من 12 ساله رمان مینویسم تخیل و نمادسازی و شخصیت سازیه خوبی هم دارم...برای شرکت مارول هم سه تا شخصیت درست کردم که یکیش قبول شد....حالا میخوام در موضوع مهدویت رمان بنویسم....ولی منبعی ندارم....منتخب الاثر هم تماما عربیه....ایمیل هم زدم به قسمت نگارش جواب نگرفتم....من چیکار میتونم بکنم؟کاری از دستم بر میاد؟

صابر
1395/10/12 07:51:18 ب.ظ

سلام و خدا قوت و تشکر به خاطر زحمات شما. استا‌د در سخنرانی روایت عهد ۵۳ تاکید و توصیه کردند به مقابله در برابر تهاجمات علیه اخرزمان حقیقی در فضاهای مجازی مثل تویتر و ... ما هم خیلی علاقه داریم به این کار اما مشکل اصلی ما زبان هستش . برای همین جسارتا میخواستم پیشنهاد بدم که ایا امکانش هست که موسسه مصاف شعارها و جملات کوتاهی در راستای آخرزمان یا شیعه یا اربعین یا.... در کانال تلگرام مصاف قرار بده و ما از آنها استفاده کنیم باز هم ممنون یا علی

عرفان
1395/10/13 12:03:25 ب.ظ

سلام. چرا فایل کامل و سانسور نشده سخنرانی رو نمی گذارید. یعنی تو سایت استاد هم باید سخنرانی هاشون سانسور بشه؟ لطفا فایل کامل و تصویری سخنرانی رو برای دانلود در اختیار کاربران قرار بدید.

1395/10/13 03:43:23 ب.ظ

اقا خواهش میکنم فیلم جلسه رو قرار بدید

No Name
1395/10/14 03:40:40 ب.ظ

سلام لطفا اگر مقدور هست بخش اخر سخنرانی رو هم بزارید اخه در جواب یکی از نظرات گفته بودید فردا میزارید ولی خبری نشد . گفتم شاید فراموش کردید

masaf-news
1395/10/15 10:56:49 ق.ظ

سلام.بصورت کلیپ در بخش کلیپ‌ها بارگزاری شده

نامه
1395/10/17 04:24:42 ب.ظ

سلام لطفا اگر میشه اون صحبت های سه گانه که استاد در مورد عقاید فرقه اوانجلیست‌ها داشتند و در جلسه به آن اشاره کردند رو لینکش رو بزارین چون من وقتی search کردم در سایت چنین سخنرانی نبود ممنون

1395/10/17 09:52:23 ب.ظ

سلام چرا جواب مردمو نمیدین ،بابا یه کلام بگین چرا فایل تصویری رو نمیزارین یا اصلا میزارین یا نه. مگه چقدر زحمت میخواد. ای بابا!!

masaf-news
1395/10/18 12:10:21 ب.ظ

سلام. فایل‌های تصویری به منظور فروشفبصورت dvd ارائه می‌شوند.

1395/10/20 01:24:48 ب.ظ

سلام میشه بگید از چه راهی میتونیم دی وی دی این جلسه رو خرید کنیم من هرچی توی سایت گشتم واسه این جلسه قرار نداده بودن

masaf-news
1395/10/22 12:05:43 ب.ظ

سلام.خوب نگشنید دیگه.پایین سایت یه عکس سی دی هست که معرفی محصولاته.اونجا شماره تماس و ساعتهای تماس برای خرید محصولات وجود داره.

برهمنی
1395/10/22 12:04:49 ق.ظ

سلام استاد خسته نباشی خواهش میکنم فیلم فروشنده رو نقد کنید یا اقلا یک مقاله ای از نکات اصلی بزارید تو سایت خیلی فیلم بدیه ولی تا شما نقد نکنی ما متوجه نمیشیم !

sadegh
1395/10/24 05:04:49 ب.ظ

منم موافقم فیلمو دیدم .فیلم های آقای فرهادی همش بده مگه اینکه عکسش ثابت شه .واقعا به عنوان نماینده ایران خیلی بد بود.

کاربرخوب
1395/10/23 04:41:54 ب.ظ

گاهی اوقات یه اتفاقایی تو زندگی آدم میافته ، که دهن آدم از حیرت چند ثانیه ای باز میمونه!! الان اینکه نسخه تصویری روایت عهد رو گذاشتید اون هم نه 6 سال بعد بلکه در فاصله ی تقریبا خوبی از خود سخنرانی ، یکی از همین موارد حیرت انگیز و حتی محیر العقوله!!!:دی امیدوارم ادامه داشته باشه و بازم از این حرکتها بزنید ;-)

1395/10/23 05:17:48 ب.ظ

اقا چرا سانسور میکنید استاد اگر حرفی زدن خودشون از قبل سنجیدن چرا حذف میکنید خب الان ما که نبودیم تو جلسه چجوری متوجه بشیم چی گفتن

sporal
1395/10/23 09:00:40 ب.ظ

آهان این شد تصویریییییییییی

طلا
1395/10/24 07:40:19 ب.ظ

سلام.من هنوز باورم نمیش فایل تصویری رو گذاشتید ممنووووونم که اصرار ها بالاخره یک بار جواب داد :)))))واقعا مدتها بود همچین سخنرانی از استاد نشنیده بودم هر تیکه از سخنرانی جدید و قابل تفکر بود البته برای ما قدیمی هآ

1395/10/25 09:37:10 ب.ظ

سلام بسیار سپاسگذاریم

1395/10/26 02:09:54 ب.ظ

خدا استاد و تمام عزيزان فعال در اين موسسه را حفظ كند واقعا عالي بود ممنون

1395/10/26 10:57:40 ب.ظ

عــــالی بود استاد خسته نباشید.خیلی استفاده کردم ممنون🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

سید
1395/10/28 11:16:31 ق.ظ

سلام پیرو این مبحثی که اشاره کردین که یک چی پست میسازن و داخل دست قرار میدن که همه کار هارو باهاش انجام بدی مثل پول دادن و بلیط مترو و... . فیلمی با همین موضوع در سال 2011 با نام In Time 2011 ساخته شد که پیشنهاد میکنم ببینید

محمدزاده
1395/11/14 12:39:10 ق.ظ

با سلام...فیلم Cell 2016 هم خیلی بدتره از این فیلمه... تو این فیلم غیرمستقیم خیلی توهین کردن نامردا

1395/11/22 06:58:20 ب.ظ

سلام من و تعدادی دوستام میخواهیم سخنرانی های استاد رو با ذکر منبع بین مدارس بوشهر به طور رایگان پخش کنیم میخوام بدونم از نظر استاد که اشکالی نداره

علی
1396/11/28 09:54:35 ب.ظ

اقا یه گوشه استاد تو نقد فیلم میگه همشون آبین اوناییم که آبی نیستن خودشونو به رنگ دیگه در آوردن ولی تو فیلم فقط چند نفرشون واقعا آبی هستن و بقیشون رنگشون عادیه

فقط اعضای سایت قادر به استفاده از بخش نظرات هستند.